Прізвище: ІГНАТОВА | Прізвище Англ: IHNATOVA |
Ім'я: Юлія | Ім'я Англ: Yuliia |
Дата народження: 30.07.1983 | Стать: Ж |
ТФЛА: Миколаївська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2011 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2000 | 1998 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:42.56 | 4:43.66 | 4:42.56 | |||||
Біг на 3000 м | 9:32.69 | 9:32.69 | 9:34.60 | |||||
Біг на 2000 м з/п | 6:40.74 | 6:40.74 | ||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:01.77 | 9:59.01 | 9:51.63 | 10:01.77 | 10:12.68 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2016 | 2015 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2000 | 1999 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:11.52 | 2:12.65 | 2:11.52 | |||||||||
Біг на 1500 м | 4:32.54 | 4:33.45 | 4:32.54 | |||||||||
Біг на 3000 м | 9:27.11 | 9:27.11 | 9:57.98 | |||||||||
Біг на 5000 м | 16:06.20 | 16:06.20 | 16:42.63 | 16:18.35 | ||||||||
Біг на 10000 м | 33:38.11 | 34:35.85 | 33:58.42 | 34:17.63 | 33:38.11 | 34:45.43 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:44.12 | 3:44.12 | ||||||||||
Біг на 1500 м з/п | 4:51.64 | 4:51.64 | ||||||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:49.06 | 6:49.06 | ||||||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:03.18 | 10:03.18 | 9:59.83 | 10:18.62 | 10:54.84 | |||||||
Біг на 5 км | 17:23 | 17:23 | ||||||||||
Біг на 10 км | 34:21 | 35:31 | 34:21 | 34:46 | 35:02 | |||||||
Біг на 20 км | 1:08:26 | 1:10:07 | 1:08:26 | |||||||||
Крос 6 км | 20:53 | 20:53 | ||||||||||
Крос 8,087 км | 28:44 | 28:44 | ||||||||||
Крос 8 км | 29:27 | 29:27 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5 км | ||||||
17:23 | 6 | Пробіг Замосць | Замосць | 02.05.2016 | ||
Миколаївська | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
35:31 | КМС | 3 | Пробіг Скавіна | Скавіна | 07.05.2016 | |
Миколаївська | ||||||
36:44 | II | 1 | Київський міжнародний півмарафон | Київ | 17.04.2016 | |
Миколаївська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:21 | КМС | жін-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг по шосе 10 км) Всеукраїнські змагання "Львівська десятка" | Львів | 20.09.2015 | |
Миколаївська | ЦОП Добровольський В.М.,Кілярський В.Г. | |||||
Крос 8,087 км | ||||||
28:44 | 59ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Миколаївська | ||||||
Крос 8 км | ||||||
29:27 | I | 167/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 |
Миколаївська | ЦОП ,Кілярський В.Г.,Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:32.69 | КМС | 8ф2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 17.02.2011 | |
Одеська | У | ШВСМ Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:06.20 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 04.08.2011 | |
Миколаївська | Д | СДЮШОР Добровольський В.М.,Гриник І.В. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:35.85 | КМС | 9ф1 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Миколаївська | Д | Добровольський В.М.,Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
35:19 | 8 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді та юніорів з бігу по шосе на 10 км | Слов’янськ | 27.08.2011 | ||
Миколаївська | Д | Добровольський В.М. | ||||
34:46 | 1 | Кубок України з марафонського бігу.Третій марафон Зазим'є-Оболонь. | м. Київ | 21.05.2011 | ||
Миколаївська | Миколаїв | |||||
Крос 4 км | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 24.03.2011 | ||
Миколаївська | СДЮШОР Миколаїв Добровольський В.М. | |||||
Крос 8 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді, Чемпіонат України серед юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 23.10.2011 | ||
Миколаївська | Д | МСДЮСШОР Мик Добровольський В.М. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетиного кросу | Цюрупинськ | 25.03.2011 | ||
Миколаївська | СДЮШОР Миколаїв Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:42.63 | КМС | 4ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 | |
Одеська | Д | ,Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:58.42 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 03.07.2010 | |
Одеська | Д | Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
35:02 | жін-3 | V літні спортивні ігри молоді України з марафонського бігу. Кубок України з марафонського бігу та Всеукраїнські змагання "Зазимський марафон" | 23.05.2010 | |||
Одеська | Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:17.63 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | |
Одеська | У | Добровольський В.М.,Колодєєв М.І. | ||||
34:33.96 | КМС | 4ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 | |
Одеська | У | ,Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 20 км | ||||||
1:10:07 | МС | 2 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км | Дніпропетровськ | 26.04.2009 | |
Одеська | У | ,Колодєєв М.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
20:53 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2009 | |
Одеська | Д | Добровольський В.М.,Колодєєв М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:34.60 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
Одеська | У | Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:59.01 | 2ф1 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | ||
Одеська | У | Колодєєв М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:18.35 | МС | 5ф1 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Одеська | У | ,Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
33:38.11 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Одеська | У | Колодєєв М.І. | ||||
Біг на 20 км | ||||||
1:08:26 | МСМК | 1 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км | Дніпропетровськ | 27.04.2008 | |
Одеська | Добровольський В.М.,Колодєєв М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:51.63 | 2ф1 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | ||
Одеська | У | Колодєєв М.І. | ||||
9:58.17 | 1ф1 | Кубок України 2007 року у приміщенні | Запоріжжя | 24.01.2007 | ||
Одеська | У | ,Колодєєв М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:18.01 | КМС | 2ф | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 04.08.2007 | |
Одеська | У | Колодєєв М.І. | ||||
10:03.18 | МС | 3ф | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Одеська | У | Колодєєв М.І. | ||||
10:09.17 | МС | 2ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Одеська | У | ,Колодєєв М.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:38.8h | 2ф2 | Суми | 23.02.2006 | |||
Одеська | Добровольський В.М. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:01.77 | 2ф1 | Суми | 21.02.2006 | |||
Одеська | Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:27.11 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики 2006 року | Ялта | 28.05.2006 | |
Одеська | У | Одеса-спорт Добровольський В.М. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:45.43 | КМС | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Одеська | У | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:16.56 | КМС | 1ф | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Одеська | У | Добровольський В.М.,Колодєєв М.І. | ||||
10:30.60 | КМС | 8ф1 | European Cup Super League | Малага | 28.06.2006 | |
Одеська | ||||||
10:12.56 | МС | 5ф1 | Cezmi Or Memorial | Стамбул | 03.06.2006 | |
Одеська | ||||||
9:59.83 | МС | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики 2006 року | Ялта | 28.05.2006 | |
Одеська | У | Одеса-спорт Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.0h | I | 166/51 | 3ф1 | Ч ОДС | Одеса | 15.01.2005 |
Одеська | У | Добровольський В.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:48.9h | КМС | 166/51 | 3ф1 | Ч ОДС | Одеса | 15.01.2005 |
Одеська | У | Добровольський В.М. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:40.74 | I | 166/51 | 1ф1 | Ч Молдови | Кишинів | 05.02.2005 |
Одеська | У | Добровольський В.М. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:12.68 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Одеська | Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:57.98 | I | 166/59 | 7ф1 | УУ | Донецьк | 08.05.2005 |
Одеська | У | Одеса-спорт Добровольський В.М. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:18.62 | 3ф1 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | ||
Одеська | У | Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.66 | 165/46 | 7ф1 | Львів | 03.02.2000 | ||
Миколаївська | У | Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.65 | КМС | 165/46 | 3ф1 | Київ | 10.09.2000 | |
Миколаївська | У | Добровольський В.М. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:33.45 | КМС | 165/46 | 5ф1 | Біла Церква | 03.06.2000 | |
Миколаївська | У | Добровольський В.М. | ||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
4:51.64 | 165/46 | 1ф1 | Київ | 07.08.2000 | ||
Миколаївська | У | Панасюк А.Ю. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:49.06 | I | 165/46 | 5ф1 | МЗ на призи олімпійських чемпіонів | Київ | 18.06.2000 |
Миколаївська | У | Панасюк А.Ю. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:54.84 | 165/46 | 5ф1 | Чемпіонат України | Київ | 05.08.2000 | |
Миколаївська | У | Панасюк А.Ю. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:44.12 | КМС | Миколаївська | 2ф1 | Міжнародні змагання | Біла Підляська | 04.06.2000 |
МАКУХ Наталя (24.01.1975), КОЧЕТКОВА Оксана (25.05.1974), ВДОВИЧЕНКО Наталя (21.04.1980), ІГНАТОВА Юлія (30.07.1983) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.7h | 164/46 | 3ф1 | Першість України | Харків | 20.01.1999 | |
Миколаївська | У | Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:11.52 | КМС | 165/46 | 2ф1 | Одеса | 09.05.1999 | |
Миколаївська | У | Панасюк А.Ю. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:32.54 | КМС | 165/46 | з1 | Бидгощ | 15.08.1999 | |
Миколаївська | У | Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.56 | 164/46 | 1ф1 | Харків | 24.02.1998 | ||
Миколаївська | У | Добровольський В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.3h | КМС | 165/46 | 3ф1 | Чернігів | 12.06.1998 | |
Миколаївська | Панасюк А.Ю. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.0h | I | 165/46 | з1 | Миколаїв | 20.05.1998 | |
Миколаївська | Добровольський В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |