Прізвище: ЄФРЕМОВА | Прізвище Англ: YEFREMOVA |
Ім'я: Антоніна | Ім'я Англ: Antonina |
Дата народження: 19.07.1981 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2011 | 2010 | 2008 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 1999 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.35 | 24.35 | |||||||
Біг на 400 м | 51.53 | 53.15 | 52.82 | 51.53 | 52.07 | 52.41 | 52.81 | 52.90 | 56.38 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:31.67 | 3:37.68 | 3:31.67 | 3:36.18 | |||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:12.65 | 5:12.65 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2005 | 2003 | 2002 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.20/+0.5 | 24.20/+0.5 | 25.17/+0.4 | |||||||||||
Біг на 400 м | 50.69 | 51.86 | 50.69 | 50.81 | 52.85 | 51.17 | 52.61 | 51.40 | 51.91 | 51.95 | 54.84 | 56.57 | 58.60 | |
Естафетний біг 4х100 м | 46.18 | 46.18 | ||||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:26.36 | 3:26.36 | 3:28.13 | 3:27.60 | 3:38.58 | 3:35.34 | 3:26.72 | 3:29.65 | 3:37.61 | 3:33.37 | 3:51.85 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:02.88 | 57.48 | 1:02.88 | 1:04.72 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.20/+0.5 | КМС | 3ф4 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 28.05.2012 | |
Донецька | Д | ШВСМ Дорошенко В.Д.,Мартинюк В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.86 | МС | 2ф3 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Донецька | Д | ШВСМ Дорошенко В.Д.,Мартинюк В. | ||||
DQ 32.2.a | ф1 | Diamond League Meeting | Шанхай | 19.05.2012 | ||
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:26.36 | МС | Україна | 1ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛОГВІНЕНКО Аліна (18.07.1990), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.05 | 2ф2 | XL-Galan | Стокгольм | 22.02.2011 | ||
Донецька | ||||||
53.15 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 16.02.2011 | |
Донецька | Д | ШВСМ Мартинюк В.М.,Дорошенко В.Д. | ||||
54.89 | КМС | 1з6 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Донецька | Д | ШВСМ Мартинюк В.М.,Дорошенко В.Д. | ||||
54.15 | МС | 2пф2 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні | Суми | 15.02.2011 | |
Донецька | Д | ШВСМ Мартинюк В.М.,Дорошенко В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 32.2.a | 1ф1 | Notturna di Milano | Мілан | 18.09.2011 | ||
Донецька | ||||||
DQ 32.2.a | ф2 | Diamond League | Брюссель | 16.09.2011 | ||
Донецька | ||||||
DQ 32.2.a | ф1 | International Competitions | Рієті | 10.09.2011 | ||
Донецька | ||||||
DQ 32.2.a | пф2 | World Championships | Тегу | 28.08.2011 | ||
Донецька | ||||||
DQ 32.2.a | з2 | World Championships | Тегу | 27.08.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.43 | 1ф1 | Interclub 1st League | Анкара | 30.07.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.19 | 5ф1 | Meeting Pro Athle | Реймс | 05.07.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.07 | 1ф1 | Znamenskiy Memorial | Жуковський | 03.07.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.12 | 4ф1 | Athletissima Meeting | Лозанна | 30.06.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.91 | 1ф1 | Interclub | Бурса | 23.06.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.02 | 1ф2 | European Team Championships | Стокгольм | 18.06.2011 | ||
Донецька | ||||||
51.43 | 1ф1 | Meeting Internazionale | Турин | 10.06.2011 | ||
Донецька | ||||||
50.69 | МСМК | 1ф2 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 31.05.2011 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
51.76 | МС | 1з6 | Кубок України, І етап. Чемпіонат України з бігу на 10000 м. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 30.05.2011 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
52.02 | 1ф1 | Club Championships | Ізмір | 21.05.2011 | ||
Донецька | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
58.67 | 3ф1 | Interclub 1st League | Анкара | 31.07.2011 | ||
Донецька | ||||||
57.69 | 3ф1 | Interclub | Бурса | 24.06.2011 | ||
Донецька | ||||||
57.48 | 1ф1 | Club Championships | Ізмір | 22.05.2011 | ||
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 32.2.a | Україна | ф1 | World Championships | Тегу | 04.09.2011 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
DQ 32.2.a | Україна | з1 | World Championships | Тегу | 04.09.2011 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЗАВГОРОДНЯ Ольга (06.01.1983), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
3:28.13 | Україна | 2ф2 | European Team Championships | Стокгольм | 19.06.2011 | |
КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), БАРАЛЕЙ Юлія (25.04.1990), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
3:34.08 | Україна | 6ф1 | European Athletics Indoor Championships | Париж | 06.03.2011 | |
ТІТІМЕЦЬ Анна (05.03.1989), ЛУПУ Наталія (04.11.1987), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.97 | 4з3 | World Indoor Championships | Доха | 12.03.2010 | ||
Донецька | ||||||
52.82 | МСМК | 1ф2 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 18.02.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
52.82 | МСМК | 1з7 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 17.02.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
53.72 | КМС | 1ф2 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 31.01.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
54.06 | КМС | 1з4 | Кубок України. Кубок України з багатоборств | Запоріжжя | 30.01.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:37.68 | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ЛОБАНОВА Лілія (14.10.1985), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.91 | 1ф1 | International Dr. Fazil Kucuk Games | Нікосія | 24.09.2010 | ||
Донецька | ||||||
52.75 | 5ф1 | International Competitions | Рієті | 29.08.2010 | ||
Донецька | ||||||
52.85 | 4ф1 | Athl Bridge | Дубниця-над-Вагом | 22.08.2010 | ||
Донецька | ||||||
51.67 | 5ф1 | European Athletics Championships | Барселона | 30.07.2010 | ||
Донецька | ||||||
51.67 | 1з2 | European Athletics Championships | Барселона | 28.07.2010 | ||
Донецька | ||||||
50.95 | 1ф1 | International Competitions | Барселона | 09.07.2010 | ||
Донецька | ||||||
DQ 162.7 | ф2 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 02.07.2010 | ||
Донецька | Д | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. | ||||
52.93 | МС | 1з6 | Чемпіонат України. V літні спортивні ігри молоді України. Кубок України з багатоборства. | Донецьк | 01.07.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. | ||||
50.81 | 2ф1 | Moscow Open | Москва | 29.06.2010 | ||
Донецька | ||||||
52.47 | 2ф1 | European Team Championships | Берген | 19.06.2010 | ||
Донецька | ||||||
51.36 | МСМК | 1ф2 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 28.05.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
51.77 | МС | 1з4 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 27.05.2010 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.03 | Україна | 4ф1 | European Athletics Championships | Барселона | 01.08.2010 | |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ТІТІМЕЦЬ Анна (05.03.1989), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
3:27.60 | Україна | 3ф1 | European Team Championships | Берген | 20.06.2010 | |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
3:30.61 | МС | Україна | 1ф1 | Кубок України, 1 етап. Чемпіонат України з багатоборств | Ялта | 29.05.2010 |
ЛОГВІНЕНКО Аліна (18.07.1990), МИХАЙЛИЧЕНКО Ольга (15.07.1988), ЯРОЩУК Анна (24.11.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.85 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
53.67 | КМС | 2з2 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
53.58 | КМС | 8ф1 | Notturna | Мілан | 25.06.2009 | |
Донецька | ||||||
53.56 | КМС | 3ф1 | Città | Лугано | 12.06.2009 | |
Донецька | ||||||
52.95 | МС | 6ф1 | International Competitions | Монтрей-су-Буа | 11.06.2009 | |
Донецька | ||||||
52.96 | МС | 2з5 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
53.85 | КМС | 7ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ | Україна | --Heats-2 | Чемпіонат світу | Берлін | 22.08.2009 | |
БАРАЛЕЙ Юлія (25.04.1990), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
3:38.58 | КМС | Донецька | 2ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ЄКІМЕНКО Ольга (04.09.1987) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.53 | МС | 4ф1 | IAAF World Indoor Championships | Валенсія | 09.03.2008 | |
Донецька | ||||||
51.79 | МС | 2пф1 | IAAF World Indoor Championships | Валенсія | 08.03.2008 | |
Донецька | ||||||
52.64 | МС | 2з2 | IAAF World Indoor Championships | Валенсія | 07.03.2008 | |
Донецька | ||||||
52.33 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Донецька | Д-У | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. | ||||
52.45 | МСМК | 1з6 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Донецька | Д-У | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. | ||||
54.49 | МС | 1ф3 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Донецька | Д-У | Мартинюк В.,Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:12.65 | Донецька | 1ф3 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2008 | |
ШТАНГЄЄВА Ірина (08.02.1982), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), БУТКО Вікторія (01.09.1987) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.22 | МС | 6з1 | Olympic Games | Пекін | 16.08.2008 | |
Донецька | ||||||
51.98 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. | ||||
51.17 | МСМК | 1з4 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д.,Мартинюк В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.61 | МС | 4ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
52.97 | МС | 1з3 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.34 | КМС | Донецька | 1ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
МЕДВЕЦЬКА Анна (17.04.1983), БУТКО Вікторія (01.09.1987), КРЕВСУН Юлія (08.12.1980), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.35 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | ||
Донецька | Дорошенко В.Д. | |||||
24.54 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Донецька | Дорошенко В.Д. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
53.54 | МС | 3ф3 | Erdgas | Хемніц | 25.02.2005 | |
Донецька | ||||||
53.04 | МС | 1ф1 | International Competitions | Афіни | 20.02.2005 | |
Донецька | ||||||
52.77 | МС | 3ф1 | Globen | Стокгольм | 15.02.2005 | |
Донецька | ||||||
52.07 | МСМК | 176/60 | 3ф1 | МЗ | Стокгольм | 15.02.2005 |
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
54.03 | МС | 2ф1 | Sparkassen | Штутгарт | 29.01.2005 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.67 | Україна | 4--Final-1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Мадрид | 06.03.2005 | |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ІЛЮШКІНА Оксана (25.05.1974), ЛОБАНОВА Лілія (14.10.1985), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.40 | МСМК | 176/60 | 1ф1 | С ГП | Мадрид | 16.07.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
51.51 | МСМК | 176/60 | 1ф1 | С ГП | Лозана | 05.07.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
51.48 | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 03.07.2005 | ||
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
52.06 | 1з2 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | ||
Донецька | Д | Дорошенко В.Д. | ||||
51.56 | МСМК | 176/60 | 2ф1 | КЄ | Фіренце | 18.06.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
51.88 | МСМК | 176/60 | 2ф1 | МЗ | Варшава | 12.06.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
52.00 | МСМК | 176/60 | 1ф1 | МЗ | Котбас | 05.06.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
51.74 | МСМК | 176/60 | 1ф1 | EAA Permit Meeting | Рига | 27.05.2005 |
Донецька | Д | Донбас Дорошенко В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.23 | КМС | Україна | 3ф | ВУ | Ізмір | 20.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ЗАВГОРОДНЯ Ольга (06.01.1983) | ||||||
3:33.86 | КМС | Україна | 1пф1 | ВУ | Ізмір | 19.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ЗАВГОРОДНЯ Ольга (06.01.1983) | ||||||
3:28.00 | КМС | Україна | 5ф1 | ЧС | Гельсінкі | 14.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) | ||||||
3:27.23 | КМС | Україна | 3з2 | ЧС | Гельсінкі | 13.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) | ||||||
3:26.72 | КМС | Україна | 3ф1 | КЄ | Фіренце | 19.06.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) | ||||||
3:41.03 | КМС | Донецька | 1ф3 | УУ | Донецьк | 08.05.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), МАЗУРИК (КУЩ) Наталія (05.03.1983), ЛЯЩУК Ольга (01.06.1985), ЯСТРЕБОВА Олена (06.10.1985) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.43 | МС | 4ф2 | International Competitions | Афіни | 22.02.2004 | |
Донецька | ||||||
52.41 | МСМК | 1ф1 | European Indoor Athletic Cup | Лейпциг | 14.02.2004 | |
Донецька | ||||||
52.54 | МСМК | 1ф1 | Sparkassen | Штутгарт | 31.01.2004 | |
Донецька | ||||||
52.97 | МС | 2ф3 | TEAG | Ерфурт | 29.01.2004 | |
Донецька |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.64 | МС | 4з4 | World Champinships | Бірмінгем | 14.03.2003 | |
Донецька | ||||||
53.52 | МС | 1ф1 | International Competitions | Кардіфф | 09.02.2003 | |
Донецька | ||||||
52.81 | МС | 3ф3 | TEAG | Ерфурт | 31.01.2003 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:36.18 | Україна | 5--Final-1 | Чемпіонат світу | Бірмінгем | 16.03.2003 | |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ДЕБЕЛА Тетяна (28.01.1970), ЖУРАВЛЬОВА Наталя (21.04.1980), МАКУХ Наталя (24.01.1975) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.19 | МС | 8пф2 | IAAF World Championships | Сен-Дені | 25.08.2003 | |
Донецька | ||||||
51.91 | МС | 4з2 | IAAF World Championships | Сен-Дені | 24.08.2003 | |
Донецька | ||||||
52.35 | МС | 3ф1 | Engen | Рудепурт | 28.03.2003 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.65 | Україна | 4--Heats-3 | Чемпіонат світу | Сен-Дені | 30.08.2003 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МІЩЕНКО Ольга (24.11.1971), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.07 | МС | 4ф1 | Ath?na | Пірей | 20.02.2002 | |
Донецька | ||||||
53.40 | МС | 4ф1 | Governor Cup | Самара | 03.02.2002 | |
Донецька | ||||||
53.04 | МС | 2ф2 | Russian Winter Indoor Meeting | Москва | 31.01.2002 | |
Донецька | ||||||
52.90 | МС | 4ф1 | Sparkassen | Дортмунд | 27.01.2002 | |
Донецька |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.8h | КМС | Донецька | 1ф1 | 3 Молодіжні спортивні ігри України | Донецьк | 21.08.2002 |
МЕДВЕЦЬКА Анна (17.04.1983), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), СІДОРЕНКО Наталія (22.11.1980), ГУРТОВЕНКО Юлія (08.12.1980) | ||||||
3:37.61 | КМС | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 13.06.2002 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ЛІЩИНСЬКА Ірина (15.01.1976), КОРЕНЕВСЬКА Олена (06.08.1975), ГУРТОВЕНКО Юлія (08.12.1980) | ||||||
3:40.06 | КМС | Україна | 1ф1 | Кубок України ДСТ | Біла Церква | 17.05.2002 |
ВОЛКОВА Тамара (17.07.1977), ВОРОВЧЕНКО Тетяна (13.08.1978), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.17/+0.4 | КМС | 176/58 | з1 | Біла Церква | 20.05.2000 | |
Донецька | У | Дорошенко В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.95 | МС | 175/50 | 1ф1 | Міжнародні змагання | Швехат | 10.06.2000 |
Донецька | Мартинюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:38.92 | КМС | Україна | з1 | Сантьяго | 22.10.2000 | |
ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:37.83 | КМС | Україна | 6ф1 | Сантьяго | 22.10.2000 | |
ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:33.37 | КМС | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 06.08.2000 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ГУРТОВЕНКО Юлія (08.12.1980), МІЩЕНКО Ольга (24.11.1971), МАКАРОВА Марина (03.01.1975) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.9h | I | 175/50 | 5ф1 | Харків | 20.01.1999 | |
Донецька | Г | Дорошенко В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.38 | КМС | 175/59 | пф1 | Чемпіонат України | Львів | 06.02.1999 |
Донецька | У | Дорошенко В.Д. | ||||
56.8h | КМС | 175/59 | 1ф1 | Першість України | Харків | 19.01.1999 |
Донецька | У | Дорошенко В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.85 | КМС | 175/50 | з1 | Міжнародні змагання | Швехат | 23.05.1999 |
Донецька | Мартинюк В.М. | |||||
54.84 | КМС | 175/50 | з1 | Швехат | 23.05.1999 | |
Донецька | Мартинюк В.М. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.88 | КМС | 175/50 | з1 | Біла Церква | 25.07.1999 | |
Донецька | Мартинюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.18 | КМС | Україна | 2ф1 | Міжнародні змагання | Швехат | 23.05.1999 |
ПАНАСЕЙКО Юлія (09.02.1977), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ВОРОВЧЕНКО Тетяна (13.08.1978), ПАСТУШЕНКО Олена (14.07.1979) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:51.85 | I | Донецька | 1ф1 | Першість України | Біла Церква | 03.07.1999 |
ПІДДУБНА Світлана (25.01.1980), ШАРОНОВА Любов (25.09.1980), РАХМАТУЛЛІНА Альбіна (15.03.1980), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.4h | I | 175/50 | 7ф1 | Харків | 20.01.1998 | |
Донецька | Г | Дорошенко В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.57 | КМС | 165/55 | 3ф1 | Київ | 02.07.1998 | |
Донецька | У | Дорошенко В.Д. | ||||
56.9h | I | 165/55 | 3ф1 | Чернігів | 12.06.1998 | |
Донецька | Дорошенко В.Д. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.72 | I | 165/55 | 4ф1 | Київ | 03.07.1998 | |
Донецька | У | Дорошенко В.Д. | ||||
1:02.4h | КМС | 175/50 | 1ф1 | Кубок СК Гарт | Чернігів | 12.06.1998 |
Донецька | Мартинюк В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.60 | I | 175/50 | з1 | Київ | 01.07.1997 | |
Донецька | У | Мартинюк В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |