Прізвище: ДМИТРІЄВ | Прізвище Англ: DMYTRIIEV |
Ім'я: Михайло | Ім'я Англ: Mykhailo |
Дата народження: 28.08.1980 | Стать: Ч |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2008 | 2007 | 2005 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.25 | 7.29 | 7.25 | |||||
Біг на 200 м | 22.06 | 22.76 | 22.06 | 22.29 | 23.30 | |||
Біг на 400 м | 47.63 | 50.13 | 47.63 | 48.59 | 49.58 | 49.75 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.63 | 3:16.63 | 3:23.05 | |||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:31.57 | 4:31.57 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2007 | 2006 | 2005 | 2000 | 1999 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.00/0.0 | 11.00/0.0 | |||||
Біг на 200 м | 21.82/-0.6 | 21.88/-0.7 | 21.82/-0.6 | 22.25/+0.4 | |||
Біг на 400 м | 46.82 | 48.10 | 47.28 | 46.82 | 46.94 | 49.11 | |
Естафетний біг 4х100 м | 41.19 | 41.87 | 41.19 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:10.44 | 3:21.02 | 3:10.51 | 3:10.44 | 3:21.82 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.29 | II | 4з7 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф14 | Кубок України у приміщенні | Запоріжжя | 26.01.2008 | ||
Запорiзька | У | Самостійно |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.25 | II | 6з6 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Запорiзька | У | |||||
Біг на 200 м | ||||||
22.76 | КМС | 2в8 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 13.02.2007 | |
Запорiзька | У | |||||
Біг на 400 м | ||||||
50.13 | КМС | 2з2 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Запорiзька | У |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.05/0.0 | I | 3ф2 | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 03.08.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
14.22/0.0 | 8ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | ||
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
11.00/0.0 | I | 4з7 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.29/+1.7 | I | 4ф2 | КУБОК УКРАЇНИ-ФІНАЛ. ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЛІТНІ СПОРТИВНІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БАГАТОБОРСТВ | Київ | 04.08.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
21.96/+0.4 | КМС | 5ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
21.88/-0.7 | КМС | 2з2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
22.00/+1.7 | КМС | 2ф8 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 13.06.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | ||
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
48.10 | КМС | 3з3 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Запорiзька | У | Самостійно | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.14 | Запорiзька | ф1 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 | |
КУЩ Євген (15.05.1980), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), ШКАРУПА Володимир (16.06.1988), ПОКОТИЛО Микола (18.11.1984) | ||||||
41.87 | КМС | Запорiзька | 3ф1 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 14.06.2007 |
МУЛЬ Максим (23.06.1987), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), ШКАРУПА Володимир (16.06.1988), ПОКОТИЛО Микола (18.11.1984) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.02 | II | Запорiзька | 7ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 08.07.2007 |
СОБКАЛОВ Дмитро (18.10.1989), КУЩ Євген (15.05.1980), МАРИНИЧ Віталій (03.06.1987), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.82/-0.6 | КМС | 2з2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Запорiзька | У | |||||
21.85/0.0 | КМС | 5ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Запорiзька | У | |||||
22.27/-1.6 | I | 3ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Запорiзька | Д | |||||
21.87/+0.5 | КМС | 1з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Запорiзька | Д |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.57 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | ||
Запорiзька | Нечта С.О. | |||||
22.06 | 1з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 12.02.2005 | ||
Запорiзька | Нечта С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
47.63 | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Запорiзька | Нечта С.О. | |||||
48.29 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Запорiзька | Нечта С.О. | |||||
49.22 | КМС | 184/81 | 1з3 | КУп | Запоріжжя | 28.01.2005 |
Запорiзька | Д | Нечта С.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.63 | Запорiзька | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 13.02.2005 | |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), КУЩ Євген (15.05.1980), МАЛАШКО Сергій (09.09.1981), ШУМАКОВ Олександр (29.10.1981) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:31.57 | Запорiзька | 1ф3 | КУп | Запоріжжя | 29.01.2005 | |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), ШУМАКОВ Олександр (29.10.1981), ТРЕТЯК Андрій (13.02.1983), ОЛІЙНИК Артем (17.11.1984) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
47.79 | 5з1 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | ||
Запорiзька | Д | Нечта С.О. | ||||
47.28 | МС | 184/80 | 4ф1 | КУ | Ялта | 28.05.2005 |
Запорiзька | Д | Нечта С.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:10.51 | КМС | Запорiзька | 1ф1 | КУ | 28.05.2005 | |
МОЛЧАНОВ Андрій (03.03.1979), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), ШУМАКОВ Олександр (29.10.1981), КАСЬЯНОВ Олексій (26.08.1985) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:09.4h | КМС | Запорiзька | 1ф1 | 3 Молодіжні спортивні ігри України | Донецьк | 21.08.2002 |
МАЛАШКО Сергій (09.09.1981), ШУМАКОВ Олександр (29.10.1981), КУЩ Євген (15.05.1980), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
48.59 | МС | 180/76 | пф1 | Чемпіонат України | Львів | 02.02.2000 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
21.7h | КМС | 180/76 | з1 | МЗ Слобожанські Ігри | Харків | 22.07.2000 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
46.82 | МС | 183/80 | 3ф1 | Чемпіонат України | Київ | 04.08.2000 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
46.5h | МС | 180/76 | 1ф1 | МЗ Слобожанські Ігри | Харків | 21.07.2000 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
49.58 | КМС | 180/76 | пф1 | Чемпіонат України | Львів | 06.02.1999 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
46.94 | МС | 180/76 | 2ф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 24.09.1999 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
48.6h | КМС | 180/76 | 6ф1 | Універсіада України | Харків | 08.05.1999 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
41.37 | КМС | Україна | з1 | Чемпіонат Європи | Рига | 07.08.1999 |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), КРАВЕЦЬ Петро (18.04.1980), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) | ||||||
41.19 | КМС | Україна | 1ф1 | Кубок України | Біла Церква | 25.07.1999 |
ШАПІРО Євген (18.05.1981), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), КРАВЕЦЬ Петро (18.04.1980), ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:16.22 | КМС | Запорiзька | 7ф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 24.09.1999 |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), КУЩ Євген (15.05.1980), ЛИСЯНСЬКИЙ Роман (25.03.1980), МАКАРОВИЧ Олександр (25.12.1978) | ||||||
3:10.73 | КМС | Україна | 6ф1 | Чемпіонат Європи | Рига | 08.08.1999 |
ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), КРАВЕЦЬ Петро (18.04.1980), ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980) | ||||||
3:10.44 | КМС | Україна | з1 | Кубок Європи | Лахті | 06.06.1999 |
ВАСЮКОВ Костянтин (10.01.1981), КРАВЕЦЬ Петро (18.04.1980), ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.29 | КМС | 180/77 | 5ф1 | Чемпіонат України | Львів | 13.02.1998 |
Запорiзька | У | Іванов Е.А. | ||||
22.29 | КМС | 180/76 | 5ф1 | Львів | 13.02.1998 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
22.0h | КМС | 180/77 | 1ф1 | Кубок Запорізької області | Запоріжжя | 28.12.1997 |
Запорiзька | У | Іванов Е.А. | ||||
22.89 | I | 180/77 | 2ф1 | Київ | 14.12.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.84 | I | 180/77 | 2ф1 | Львів | 13.02.1998 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
49.75 | КМС | 180/76 | пф1 | Чемпіонат України | Львів | 12.02.1998 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
50.0h | КМС | 180/76 | 2ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 27.01.1998 |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
50.0h | КМС | 180/76 | 2ф1 | Запоріжжя | 27.12.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.30 | I | 180/76 | 5ф1 | Запоріжжя | 01.02.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
22.6h | КМС | 180/76 | 2ф1 | ІІ юнацькі ігри України 1 тур | Запоріжжя | 19.01.1997 |
Запорiзька | У | Псел В.А. | ||||
22.6h | КМС | 180/76 | 2ф1 | Запоріжжя | 19.01.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.9h | I | 180/76 | ф1 | Харків | 25.01.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
50.9h | I | 180/76 | ф1 | Першість України | Харків | 25.01.1997 |
Запорiзька | Г | Іванов Г.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.05 | I | Запорiзька | 3ф1 | Чемпіонат України | Запоріжжя | 14.02.1997 |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), МАЗІН Василь (01.09.1973), КУЩ Євген (15.05.1980), ВОСТРУХІН Юрій (14.07.1973) | ||||||
3:23.05 | I | Запорiзька | 3ф1 | Чемпіонат України | Запоріжжя | 14.02.1997 |
ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), МАЗІН Василь (01.09.1973), КУЩ Євген (15.05.1980), ВОСТРУХІН Юрій (14.07.1973) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
10.8h/+0.1 | КМС | 180/74 | з1 | Ялта | 16.10.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
21.8h/+0.4 | КМС | 180/74 | 1ф1 | Ялта | 17.10.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
22.25/+0.4 | КМС | 180/74 | пф1 | Київ | 02.07.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.11 | КМС | 180/74 | 3ф1 | Київ | 01.07.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
49.6h | I | 180/74 | 1ф1 | Одеса | 19.04.1997 | |
Запорiзька | У | Іванов Г.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.6h | I | Харкiвська | 1ф1 | ІІ спортивні ігри України | Ялта | 18.10.1997 |
ШАПІРО Євген (18.05.1981), ДЕМЧЕНКО Володимир (16.04.1981), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), КУЩ Євген (15.05.1980) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.9h | I | Україна | 1ф1 | Ялта | 18.10.1997 | |
МІЩАНЮК Олег (07.11.1980), КАВЕШНІКОВ Євген (23.02.1980), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980), КУЩ Євген (15.05.1980) | ||||||
3:21.82 | I | Запорiзька | 1ф1 | Київ | 03.07.1997 | |
БАБИЧ Михайло (24.10.1981), КУЩ Євген (15.05.1980), ЛИСЯНСЬКИЙ Роман (25.03.1980), ДМИТРІЄВ Михайло (28.08.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.2h | I | 1ф1 | Запоріжжя | 25.05.1996 | ||
Запорiзька | У | Іванов Г.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |