Прізвище: ПИГИДА | Прізвище Англ: PYHYDA |
Ім'я: Наталія | Ім'я Англ: Nataliia |
Дата народження: 30.01.1981 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: ДШВСМ | |
Тренери: Клименко В. М., Ходус І. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2015 | 2012 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2002 | 2000 | 1999 | 1998 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.25 | 7.32 | 7.25 | 7.58 | 7.69 | 7.68 | |||||||||
Біг на 200 м | 23.39 | 23.64 | 23.39 | 25.59 | 25.68 | 24.45 | |||||||||
Біг на 400 м | 51.44 | 54.38 | 54.02 | 51.96 | 51.98 | 51.44 | 52.35 | 52.02 | 57.71 | 57.83 | 56.22 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:31.67 | 3:32.39 | 3:47.43 | 3:48.61 | 3:31.67 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2003 | 2002 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.50/-0.9 | 11.57/-0.8 | 11.95 | 11.50/-0.9 | 12.38/+0.2 | 12.14/+1.4 | 12.04/+0.8 | |||||||||||||
Біг на 200 м | 22.91/-0.4 | 23.55/0.0 | 23.90/-1.1 | 23.44/-0.8 | 22.94/-1.9 | 22.91/-0.4 | 23.76/-1.4 | 23.10/+0.4 | 23.40/+0.2 | 23.68/+1.4 | 25.59/+0.3 | 24.26/+1.1 | 24.56/-0.5 | |||||||
Біг на 400 м | 50.62 | 54.81 | 54.77 | 54.64 | 50.62 | 51.95 | 50.86 | 51.09 | 51.43 | 51.38 | 51.57 | 52.22 | 51.75 | 51.69 | 52.87 | 54.01 | 55.09 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 43.03 | 43.59 | 44.66 | 43.03 | 44.52 | 43.51 | 46.75 | 49.13 | ||||||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:23.57 | 3:25.94 | 3:24.32 | 3:27.38 | 3:23.57 | 3:30.73 | 3:27.15 | 3:28.67 | 3:28.14 | 3:26.72 | 3:29.65 | 3:39.23 | 3:31.87 | 3:43.85 | 3:42.20 | 3:37.67 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.71 | КМС | 171/63 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
55.91 | КМС | 171/63 | 1--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.38 | МС | 171/63 | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.81 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
55.58 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.83 | КМС | 171/63 | 6ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.22 | МС | 171/63 | 2пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.12 | МС | 1ф3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.02 | МС | 1ф1 | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
м. Київ | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М.,Ходус І.І. | ||||
54.77 | КМС | 5ф1 | Miting Internacional de Atletismo | Барселона | 17.07.2019 | |
Київська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | ||
м. Київ | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
54.64 | КМС | 3ф2 | Легкоатлетичні змагання "Kyiv Atletic Festival" на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 17.06.2018 | |
м. Київ | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф5 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2015 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.96 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 07.03.2015 | |
Київська | ||||||
53.20 | МС | 1з5 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 06.03.2015 | |
Київська | ||||||
52.44 | МСМК | 1пф1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 06.03.2015 | |
Київська | ||||||
52.63 | МСМК | 171/62 | 1ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
53.26 | МС | 171/62 | 1пф2 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
54.63 | КМС | 171/62 | 1з3 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:32.39 | Україна | 5ф1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Прага | 08.03.2015 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛУПУ Наталія (04.11.1987), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.55/0.0 | МС | 171/60 | 2з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
DNF | 171/60 | ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.99 | МС | 3ф1 | VI – Всесвітні ігри серед військовослужбовців (СІЗМ) | Мунгйонг | 07.10.2015 | |
Київська | ||||||
53.24 | МС | 3з2 | VI – Всесвітні ігри серед військовослужбовців (СІЗМ) | Мунгйонг | 06.10.2015 | |
Київська | ||||||
52.15 | МС | 3ф1 | Decanation | Париж | 13.09.2015 | |
Київська | ||||||
50.62 | МСМК | 4пф3 | Чемпіонат світу | Пекін | 25.08.2015 | |
Київська | ||||||
51.07 | МСМК | 3з1 | Чемпіонат світу | Пекін | 24.08.2015 | |
Київська | ||||||
51.85 | МС | 171/60 | 1ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
51.13 | МСМК | 171/60 | 1з3 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.58 | МС | 1ф3 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.69 | МС | 1ф1 | Чемпіонат Іспанії серед клубів | Сарагоса | 13.06.2015 | |
Київська | ||||||
52.04 | МС | 5ф1 | Meeting Pro Athlé Tour de Marseille | Марсель | 06.06.2015 | |
Київська | ||||||
52.81 | МС | 2ф1 | Кубок Європи серед клубів | Мерсін | 30.05.2015 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.59 | МС | Україна | 8з2 | Чемпіонат світу | Пекін | 29.08.2015 |
ПОВХ Олеся (18.10.1987), СТРОГОВА Наталія (26.12.1992), СТУЙ Христина (03.02.1988), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:30.66 | МС | Україна | 2ф1 | VI – Всесвітні ігри серед військовослужбовців (СІЗМ) | Мунгйонг | 06.10.2015 |
ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЛУПУ Наталія (04.11.1987) | ||||||
3:25.94 | МС | Україна | 6ф1 | Чемпіонат світу | Пекін | 30.08.2015 |
ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ЛУПУ Наталія (04.11.1987), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
23.90/-1.1 | МС | 1з5 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.55 | МС | 5 | Decanation | Angers | 30.08.2014 | |
Київська | ||||||
52.36 | МС | 1 | FlameG | Amsterdam | 22.08.2014 | |
Київська | ||||||
52.70 | МС | 4--s1- | EC | Zürich | 13.08.2014 | |
Київська | ||||||
51.95 | МС | 1--h3- | EC | Zürich | 12.08.2014 | |
Київська | ||||||
51.97 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 25.07.2014 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.39 | МС | 1з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 24.07.2014 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
53.62 | КМС | 4 | Iberoam | Huelva | 12.06.2014 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:24.32 | МС | Україна | 2 | EC | Zürich | 17.08.2014 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), СТУЙ Христина (03.02.1988), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.33/-0.1 | 1з1 | CISM European Championships | Варендорф | 15.09.2013 | ||
Київська | ||||||
23.71/+0.5 | 3ф1 | CISM European Championships | Варендорф | 15.09.2013 | ||
Київська | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | ||
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
23.44/-0.8 | МС | 2пф2 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 26.07.2013 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
23.47/+0.9 | МС | 1з3 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.11 | 1ф1 | CISM European Championships | Варендорф | 14.09.2013 | ||
Київська | ||||||
50.86 | 2ф1 | Decanation | Валанс | 31.08.2013 | ||
Київська | ||||||
51.02 | 3пф3 | World Championships | Москва | 11.08.2013 | ||
Київська | ||||||
51.17 | 3з4 | World Championships | Москва | 10.08.2013 | ||
Київська | ||||||
51.37 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 25.07.2013 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
51.39 | МСМК | 1з1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Донецьк | 24.07.2013 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.50 | МС | 2ф1 | Meeting Aea Premium | Реймс | 28.06.2013 | |
Київська | ||||||
52.43 | МС | 4ф1 | Fanny Blankers Koen Games | Генгело | 08.06.2013 | |
Київська | ||||||
52.74 | МС | 4ф1 | European Athletics Classic Meeting | Монтрей | 03.06.2013 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.66 | Україна | 1ф1 | CISM European Championships | Варендорф | 15.09.2013 | |
ТІТІМЕЦЬ Анна (05.03.1989), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), РЄМЄНЬ Марія (02.08.1987), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.38 | Україна | 4ф1 | World Championships | Москва | 17.08.2013 | |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЛЯХОВА Ольга (18.03.1992), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:29.63 | Україна | 3з1 | World Championships | Москва | 16.08.2013 | |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:30.36 | Україна | 4ф1 | European Athletics Team Championships | Ґейтсгед | 23.06.2013 | |
ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.02 | 1з2 | World Indoor Championships | Стамбул | 09.03.2012 | ||
Київська | ||||||
51.98 | 3пф1 | World Indoor Championships | Стамбул | 09.03.2012 | ||
Київська | ||||||
52.23 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 17.02.2012 | |
Київська | ЗСУ-У | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.55 | МСМК | 1пф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Київська | ЗСУ-У | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
53.68 | МС | 1з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України з багатоборств в приміщенні Матчева зустріч з багатоборства команд України, Білорусі, Російської Федерації | Суми | 16.02.2012 | |
Київська | ЗСУ-У | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.60 | МСМК | 1в1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | м.Суми | 08.02.2012 | |
м. Київ | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 163.3 | Україна | ф1 | World Indoor Championships | Стамбул | 11.03.2012 | |
БРИЗГІНА Єлізавета (28.11.1989), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.20 | 6ф1 | IAAF World Challenge | Рієті | 09.09.2012 | ||
Київська | ||||||
51.30 | 3ф1 | Istvan Gyulai Memorial | Будапешт | 20.08.2012 | ||
Київська | ||||||
51.41 | 4пф3 | Olympic Games | Лондон | 06.08.2012 | ||
Київська | ||||||
51.09 | 2з6 | Olympic Games | Лондон | 03.08.2012 | ||
Київська | ||||||
51.27 | 2ф1 | Meeting De Atletismo | Мадрид | 07.07.2012 | ||
Київська | ||||||
51.42 | МСМК | 2ф2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 13.06.2012 | |
Київська | ЗСУ | Княжичі,ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
51.50 | МСМК | 1з2 | Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді. | Ялта | 12.06.2012 | |
Київська | ЗСУ | Княжичі,ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
52.22 | МС | 1ф2 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 27.05.2012 | |
Київська | ЗСУ | ДШВСМ Клименко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.57 | Україна | 3ф1 | Olympic Games | Лондон | 11.08.2012 | |
ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:25.90 | Україна | 2з1 | Olympic Games | Лондон | 10.08.2012 | |
ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:25.07 | Україна | 1ф1 | European Athletics Championships | Гельсінкі | 01.07.2012 | |
ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), ЗЕМЛЯК Ольга (16.01.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990) | ||||||
3:29.09 | Україна | 1з1 | European Athletics Championships | Гельсінкі | 30.06.2012 | |
ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), ПРИСТУПА Дарина (26.11.1987), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990) | ||||||
3:26.36 | МС | Україна | 1ф1 | КУ 1- етап. ЧУ з багатоборства. ЧУ та ЧУ серед юніорів з бігу на 10000м. | Ялта | 29.05.2012 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЛОГВІНЕНКО Аліна (18.07.1990), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.11 | 1ф1 | Notturna di Milano | Мілан | 18.09.2011 | ||
Київська | ||||||
51.98 | 1ф1 | Gala Dei Castelli | Беллінцона | 15.09.2011 | ||
Київська | ||||||
51.61 | 4пф1 | World Championships | Тегу | 28.08.2011 | ||
Київська | ||||||
51.67 | 3з3 | World Championships | Тегу | 27.08.2011 | ||
Київська | ||||||
51.52 | МС | 1з1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
Київська | ЗСУ-У | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Клименко В.М. | ||||
51.43 | МСМК | 1ф1 | Кубок України, фінал. Чемпіонат України серед молоді | Вінниця | 15.08.2011 | |
Київська | ЗСУ-У | КЗ КОР "КОШВСМ" Бровари Клименко В.М. | ||||
51.99 | 1ф1 | Bigbank Kuldliiga Final | Вільянді | 09.08.2011 | ||
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 32.2.a | Україна | ф1 | World Championships | Тегу | 04.09.2011 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) | ||||||
DQ 32.2.a | Україна | з1 | World Championships | Тегу | 04.09.2011 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЗАВГОРОДНЯ Ольга (06.01.1983), РИЖИКОВА Анна (24.11.1989), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.44 | МСМК | 2ф1 | European Athletics Indoor Championships | Турин | 07.03.2009 | |
Київська | ||||||
52.63 | МСМК | 1пф1 | European Athletics Indoor Championships | Турин | 06.03.2009 | |
Київська | ||||||
52.64 | МСМК | 1з4 | European Athletics Indoor Championships | Турин | 06.03.2009 | |
Київська | ||||||
52.72 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 19.02.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
52.89 | МС | 1з3 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.57/-0.8 | МС | 1ф1 | Pavlov | Софія | 27.06.2009 | |
Київська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України | Ялта | 23.07.2009 | ||
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
23.00/0.0 | МСМК | 2ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
22.94/-1.9 | МСМК | 1з1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 04.06.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
23.67/+1.4 | МС | 2ф1 | Artur Takac Memorial | Белград | 29.05.2009 | |
Київська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.16 | МС | 1з2 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
51.50 | МСМК | 1ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
DQ | ф1 | Vardinoyannia | Ретимно | 20.07.2009 | ||
Київська | ||||||
DQ | ф1 | International Competitions | Реймс | 14.07.2009 | ||
Київська | ||||||
51.97 | МС | 2ф1 | Znam | Жуковський | 05.07.2009 | |
Київська | ||||||
51.44 | МС | 5ф1 | Moscow Open | Москва | 01.07.2009 | |
Київська | ||||||
51.38 | МС | 2ф1 | Pavlov | Софія | 27.06.2009 | |
Київська | ||||||
51.86 | МС | 2ф2 | European Team Championships | Лейрія | 20.06.2009 | |
Київська | ||||||
51.85 | МС | 1ф1 | Città | Лугано | 12.06.2009 | |
Київська | ||||||
51.68 | МС | 1ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
51.68 | МС | 1з6 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:30.73 | Україна | 1--Final-1 | Командний Чемпіонат Європи | Лейрія | 21.06.2009 | |
РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), ГЛАДУН Зоя (10.03.1983), БАРАЛЕЙ Юлія (25.04.1990), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.33 | МС | 6пф2 | IAAF World Indoor Championships | Валенсія | 08.03.2008 | |
Київська | ||||||
53.44 | МС | 3з3 | IAAF World Indoor Championships | Валенсія | 07.03.2008 | |
Київська | ||||||
52.35 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
53.14 | МС | 1з1 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
52.42 | МСМК | 2ф1 | ECp | Москва | 16.02.2008 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:47.43 | Київська | 6ф2 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ДЕРКАЧ (ГЛИНЯНА) Юлія (18.04.1989), АНДРУХОВА Олена (28.04.1989), ПЛЯШЕЧУК Катерина (08.12.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.95 | КМС | 3ф1 | International Competitions | Бар | 01.05.2008 | |
Київська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.95/0.0 | МС | 5пф1 | Olympic Games | Пекін | 20.08.2008 | |
Київська | ||||||
23.03/+0.3 | МС | 4чф3 | Olympic Games | Пекін | 19.08.2008 | |
Київська | ||||||
22.91/-0.4 | МСМК | 1з6 | Olympic Games | Пекін | 19.08.2008 | |
Київська | ||||||
23.19/-0.1 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 03.07.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
22.91/+1.9 | МСМК | 1з6 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
23.10/+0.3 | МС | 2ф1 | International Competitions | Веленє | 26.06.2008 | |
Київська | ||||||
23.34/0.0 | МС | 2ф3 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 07.06.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.57 | МС | 2ф1 | European Cup Super League | Аннесі | 21.06.2008 | |
Київська | ||||||
51.57 | МС | 1ф3 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
54.83 | КМС | 3ф1 | International Competitions | Бар | 01.05.2008 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ | Україна | --Heats-2 | Олімпійські ігри | Пекін | 21.08.2008 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПОГРЕБНЯК Наталя (19.02.1988), ШЕПЕТЮК Ірина (13.02.1982), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982) | ||||||
DQ 170.14 | Україна | ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПОГРЕБНЯК Наталя (19.02.1988), ШТАНГЄЄВА Ірина (08.02.1982), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982) | ||||||
43.03 | Україна | 1--Final-1 | Міжнародні змагання | Аннесі | 22.06.2008 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПОГРЕБНЯК Наталя (19.02.1988), ШТАНГЄЄВА Ірина (08.02.1982), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.44 | Україна | 4--Heats-1 | Олімпійські ігри | Пекін | 22.08.2008 | |
ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:27.15 | Україна | 4--Final-1 | Кубок Європи | Аннесі | 22.06.2008 | |
КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ПЕЙЧЕВА Олександра (29.05.1987), РАБЧЕНЮК Анастасія (14.09.1983), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.32 | МС | 1з5 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Київська | ЗСУ | Кліменко В.М. | ||||
7.39 | МС | 2ф2 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 12.02.2007 | |
Київська | ЗСУ | Кліменко В.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.64 | КМС | 2в1 | Чемпіонат України у приміщенні | Суми | 13.02.2007 | |
Київська | ЗСУ | Кліменко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.07/-0.7 | КМС | 7ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 07.07.2007 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
23.76/-1.4 | МС | 1з6 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 06.07.2007 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
24.37/-1.1 | КМС | 4ф2 | International Competitions | Монжерон | 12.05.2007 | |
Київська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.15 | МС | 2ф1 | International Competitions | Мец | 15.07.2007 | |
Київська | ||||||
52.22 | МС | 3ф2 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 05.07.2007 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
53.04 | МС | 1з4 | І І І Всеукраїнські літні спортивні ігри ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2007 р. | Донецьк | 04.07.2007 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
52.89 | МС | 1ф2 | International Competitions | Лугано | 15.06.2007 | |
Київська | ||||||
52.65 | МС | 2ф4 | Кубок України та Чемпіонат України серед молоді | Ялта | 12.06.2007 | |
Київська | ЗСУ | Кліменко В.М. | ||||
52.59 | МС | 3ф1 | Venizelia Meeting | Ханья | 09.06.2007 | |
Київська | ||||||
54.51 | КМС | 1ф1 | International Competitions | Ла-Лагуна | 05.05.2007 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.67 | Україна | 4--Final-1 | Кубок Європи | Мюнхен | 24.06.2007 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ІЛЮШКІНА Оксана (25.05.1974), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:48.61 | I | Київська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу в приміщенні | Суми | 11.02.2006 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), АНДРУХОВА Олена (28.04.1989), ЗАЙЦЕВА Олена (21.07.1984), ДЕРКАЧ (ГЛИНЯНА) Юлія (18.04.1989) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.72/-2.6 | МС | 1ф2 | International Meeting | Бар | 06.05.2006 | |
Київська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.10/+0.4 | МС | 1ф1 | Кубок НСК Олімпійський. 1 тур | Київ | 07.06.2006 | |
Київська | ЗСУ | ЦСК Збройних сил України Клименко В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.75 | МС | 2ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 22.07.2006 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
52.48 | МС | 1з1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ФІНАЛ | Київ | 21.07.2006 | |
Київська | ЗСУ | Клименко В.М. | ||||
53.27 | МС | 4ф1 | European Cup Super League | Малага | 28.06.2006 | |
Київська | ||||||
52.72 | МС | 1з6 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Київська | К | |||||
51.77 | МС | 1ф2 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. Відбіркові змагання з бігу і естафет 4х100 м., 4х400 м. Відбіркові змагання зі стрибків | Київ | 15.06.2006 | |
Київська | К | |||||
51.89 | МС | 1ф1 | International Meeting | Бар | 06.05.2006 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.14 | МС | Україна | 3з1 | Чемпіонат Європи | Гетеборг | 12.08.2006 |
КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:32.87 | КМС | Україна | 5ф1 | Кубок Європи | Малага | 29.06.2006 |
КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974), ЩЕРБАК Оксана (24.02.1982), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.35 | МС | 1ф1 | International Competitions | Вальядолід | 05.02.2005 | |
Київська | ||||||
7.33 | МС | 1з2 | International Competitions | Вальядолід | 05.02.2005 | |
Київська | ||||||
7.25 | МСМК | 1ф1 | Ч мК | Київ | 01.02.2005 | |
Київська | К | Клименко В. | ||||
7.25 | МСМК | з1 | Ч мК | Київ | 01.02.2005 | |
Київська | К | Клименко В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.63 | МСМК | 171/58 | 5ф1 | European Athletics Indoor Championships | Мадрид | 05.03.2005 |
Київська | К | Клименко В. | ||||
52.79 | МСМК | 171/58 | 3з3 | European Athletics Indoor Championships | Мадрид | 04.03.2005 |
Київська | К | Клименко В. | ||||
52.46 | МСМК | 2ф1 | Cagigal | Мадрид | 24.02.2005 | |
Київська | ||||||
53.17 | МС | 2ф2 | International Competitions | Афіни | 20.02.2005 | |
Київська | ||||||
52.02 | МСМК | 171/58 | 2ф1 | Globen | Стокгольм | 15.02.2005 |
Київська | К | Клименко В. | ||||
54.01 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Київська | Кліменко В.М. | |||||
52.20 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 11.02.2005 | ||
Київська | Кліменко В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.67 | Україна | 4--Final-1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Мадрид | 06.03.2005 | |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ІЛЮШКІНА Оксана (25.05.1974), ЛОБАНОВА Лілія (14.10.1985), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.50/-0.9 | МС | 2ф1 | НСК IIІ | Київ | 24.07.2005 | |
Київська | К | Клименко В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.40/+0.2 | МС | 4пф1 | ВУ | Ізмір | 18.06.2005 | |
Київська | К | Клименко В. | ||||
23.73/+1.1 | МС | 5ф1 | European Champion Clubs Cup | Лагуш | 29.05.2005 | |
Київська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.69 | 2ф1 | Чемпіонат України | Київ | 03.07.2005 | ||
Київська | К | Клименко В.М. | ||||
52.33 | 2з2 | Чемпіонат України | Київ | 02.07.2005 | ||
Київська | К | Клименко В.М. | ||||
53.11 | МС | 4ф1 | European Champion Clubs Cup | Лагуш | 28.05.2005 | |
Київська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.52 | КМС | Україна | 8ф1 | КЄ | Фіренце | 19.06.2005 |
КОЖЕМЯКІНА Ірина (16.06.1980), ШТАНГЄЄВА Ірина (08.02.1982), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МІНДАРЕВА-МАЙДАНОВА Марина (22.08.1982) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:28.23 | КМС | Україна | 3ф | ВУ | Ізмір | 20.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ЗАВГОРОДНЯ Ольга (06.01.1983) | ||||||
3:28.00 | КМС | Україна | 5ф1 | ЧС | Гельсінкі | 14.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) | ||||||
3:27.23 | КМС | Україна | 3з2 | ЧС | Гельсінкі | 13.08.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) | ||||||
3:26.72 | КМС | Україна | 3ф1 | КЄ | Фіренце | 19.06.2005 |
ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПІЛЮГІНА Лілія (14.10.1985), ІЛЬЮШКІНА Оксана (25.05.1974) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.80 | КМС | 5ф1 | World Champinships | Будапешт | 07.03.2004 | |
Київська | ||||||
23.39 | КМС | 1з1 | World Champinships | Будапешт | 06.03.2004 | |
Київська | ||||||
23.46 | КМС | 2пф2 | World Champinships | Будапешт | 06.03.2004 | |
Київська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.65 | Україна | 4--Heats-3 | Чемпіонат світу | Сен-Дені | 30.08.2003 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МІЩЕНКО Ольга (24.11.1971), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.58 | КМС | 2з1 | Challenge Cup | Москва | 22.02.2002 | |
Київська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.51 | КМС | Україна | 4ф1 | Кубок Європи | Аннесі | 22.06.2002 |
ПАСТУШЕНКО Олена (14.07.1979), ТКАЛІЧ Тетяна (30.05.1975), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МАЙДАНОВА Марина (22.08.1982) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:39.23 | КМС | Україна | 3ф1 | Чемпіонат України | Донецьк | 13.06.2002 |
МОВЧАН Тетяна (19.09.1970), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), ДЕБЕЛА Тетяна (28.01.1970) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.69 | КМС | 169/55 | 5ф1 | Київ | 21.01.2000 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.59 | КМС | 169/55 | з1 | Чемпіонат України | Львів | 02.02.2000 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.71 | КМС | 169/55 | 2ф1 | МЗ Різдвяні старти | Київ | 12.01.2000 |
Київська | К | Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.68/+1.4 | МС | 169/55 | 1ф1 | Міжнародні змагання | Кошице | 29.04.2000 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.87 | МС | 169/60 | 4ф1 | Чемпіонат України | Київ | 04.08.2000 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
53.7h | МС | 169/55 | з1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 16.06.2000 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:38.92 | КМС | Україна | з1 | Сантьяго | 22.10.2000 | |
ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:37.83 | КМС | Україна | 6ф1 | Сантьяго | 22.10.2000 | |
ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:31.87 | КМС | м. Київ | ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 06.08.2000 |
ВОРОВЧЕНКО Тетяна (13.08.1978), ДЕБЕЛА Тетяна (28.01.1970), МОВЧАН Тетяна (19.09.1970), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.68 | КМС | 169/55 | 1ф1 | Чемпіонат України | Львів | 06.02.1999 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
25.73 | КМС | 169/55 | 1ф1 | Київ | 13.12.1998 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.83 | I | 169/55 | 1ф1 | Київ | 12.12.1998 | |
Київська | К | Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.38/+0.2 | КМС | 167/54 | з1 | Київ | 23.09.1999 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.59/+0.3 | I | 167/54 | з1 | Біла Церква | 03.07.1999 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.75 | КМС | Київська | 4ф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 24.09.1999 |
ЛАДОВСЬКА Тетяна (04.05.1977), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ШУТЬКО Оксана (01.01.1970), ПУХА Ірина (10.01.1973) | ||||||
47.42 | КМС | Київська | 1ф1 | Першість України | Біла Церква | 03.07.1999 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ТРУСОВА Олена (28.10.1980), ШТИКА Наталія (21.03.1982), ДЕНИСОВА Марина (01.08.1979) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:43.85 | I | Київська | 6ф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 24.09.1999 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ТЕРНОВА Олена (22.02.1971), ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), АЛЕКСЄЄВА Наталія (14.07.1973) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.68 | КМС | 169/55 | пф1 | Першість України | Київ | 07.02.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
7.3h | МС | 169/55 | з1 | Першість СК Гарт | Харків | 20.01.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.45 | МС | 169/55 | пф1 | Чемпіонат України | Львів | 13.02.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
24.7h | КМС | 169/55 | 1ф1 | Першість СК Гарт | Харків | 21.01.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.22 | КМС | 169/55 | 1ф1 | МЗ на призи телебачення | Київ | 13.12.1997 |
Київська | К | Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.14/+1.4 | КМС | 167/54 | 4ф1 | Біла Церква | 26.06.1998 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
11.6h/+1.9 | МС | 167/54 | пф1 | Миколаїв | 20.05.1998 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
11.6h/+1.8 | МС | 167/54 | 5ф1 | Миколаїв | 20.05.1998 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.26/+1.1 | МС | 169/55 | з1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Біла Церква | 27.06.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
23.7h/+0.2 | МС | 169/55 | 2ф1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Миколаїв | 21.05.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.01 | МС | 167/54 | 1ф1 | Всесвітні юнацькі ігри | Москва | 16.07.1998 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.13 | I | Київська | 1ф1 | Київ | 03.07.1998 | |
КРЕВСЬКА Наталія (04.06.1981), ШТИКА Наталія (21.03.1982), КОВПАК Олена (01.12.1982), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
45.6h | КМС | Україна | 1ф1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Миколаїв | 21.05.1998 |
ЛУК'ЯНЕНКО Тетяна (07.06.1976), ГОРЮН Наталія (22.03.1977), СТАВЧАНСЬКА Євгенія (25.09.1981), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.33 | I | Київська | 1ф1 | Київ | 03.07.1998 | |
СКАРЖАНОВСЬКА Катерина (01.08.1981), СОЛЯНИК Тетяна (11.07.1981), ВЕЛИЧКО Марина (01.01.1970), ПИГИДА Наталія (30.01.1981) | ||||||
3:42.20 | КМС | м. Київ | 1ф1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Біла Церква | 28.06.1998 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ЧЕРВАНЬ Світлана (19.02.1981), ВОРОВЧЕНКО Тетяна (13.08.1978), ПЕТЛЮК Тетяна (22.02.1982) | ||||||
3:41.7h | КМС | Україна | 1ф1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Миколаїв | 21.05.1998 |
ЛІЩИНСЬКА Ірина (15.01.1976), ГУРТОВЕНКО Юлія (08.12.1980), ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ПАНЧЕНКО Юлія (05.08.1976) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.5h | КМС | 167/54 | ф1 | Харків | 25.01.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.5h | КМС | 167/54 | ф1 | Першість України | Харків | 26.01.1997 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
26.0h | I | 178/61 | 2ф1 | Київ | 13.01.1997 | |
Київська | Г | Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.04/+0.8 | КМС | 167/54 | 1ф1 | Київ | 01.07.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
11.6h | МС | 167/54 | 1ф1 | Юнацькі ігри Київської області | Біла Церква | 17.05.1997 |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.56/-0.5 | КМС | 167/54 | 1ф1 | Київ | 02.07.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
24.81/+1.3 | КМС | 167/54 | з1 | Київ | 23.05.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
24.7h | КМС | 167/54 | 1ф1 | Одеса | 20.04.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.09 | КМС | 167/54 | 1ф1 | Київ | 01.07.1997 | |
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.5h | I | Україна | 2ф1 | Ялта | 18.10.1997 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), ШИНДЕР Любов (04.06.1982), РАХМАТУЛЛІНА Альбіна (15.03.1980), ЗУБКОВА Оксана (01.01.1970) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:52.5h | I | Україна | 1ф1 | Ялта | 18.10.1997 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), КРАВЦОВА Наталя (24.09.1980), ГУРТОВЕНКО Юлія (08.12.1980), СИДОРЕНКО Наталія (22.11.1980) | ||||||
3:37.67 | КМС | Київська | 3ф1 | Чемпіонат України | Київ | 14.07.1997 |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МОРОЗ Ольга (16.08.1970), ТЕРНОВА Олена (22.02.1971), МОВЧАН Тетяна (19.09.1970) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.4h | КМС | ф1 | Харків | 24.02.1996 | ||
Київська | Г | Прокудін О.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.2h | КМС | з1 | Львів | 04.02.1996 | ||
Київська | К | Прокудін О.М. | ||||
25.2h | КМС | з1 | Першість України | Львів | 04.02.1996 | |
Київська | К | Прокудін О.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |