Прізвище: НЕРОВНЯ | Прізвище Англ: NEROVNYA |
Ім'я: Денис | Ім'я Англ: Denys |
Дата народження: 26.01.2003 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.95 | 27.95 | |||||
Біг на 400 м | 59.48 | 59.48 | |||||
Біг на 800 м | 2:03.12 | 2:03.12 | 2:05.52 | 2:16.45 | |||
Біг на 1500 м | 4:15.26 | 4:15.26 | 4:31.93 | 5:31.61 | |||
Біг на 3000 м | 10:29.35 | 9:58.17 | 10:29.35 | ||||
Біг на 1500 м з/п | 4:57.91 | 4:57.91 | |||||
Біг на 2000 м з/п | 6:33.92 | 7:08.61 | 6:33.92 | 6:45.70 | 7:18.87 | ||
Двоборство 1500м з/п + 800м | 1154 | 1154 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.51/+0.8 | 27.51/+0.8 | ||||||
Біг на 800 м | 1:59.13 | 1:59.13 | 1:59.79 | |||||
Біг на 1500 м | 4:08.49 | 4:08.49 | 4:13.13 | 4:22.63 | ||||
Біг на 3000 м | 10:04.20 | 10:04.20 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:41.86 | 3:41.86 | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | 8:10.41 | 8:10.41 | 8:21.58 | 8:53.35 | ||||
Біг на 2000 м з/п | 7:06.58 | 7:06.58 | 7:33.61 | |||||
Біг на 3000 м з/п | 10:37.35 | 10:37.35 | ||||||
Крос 0,5 км | 1.51 | 1.51 | ||||||
Крос 2 км | 6.51 | 6.51 | ||||||
Крос 3 км | 10.34 | 10.34 | ||||||
Крос 6 км | 21:16 | 21:16 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.13 | I | 178/62 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 08.06.2023 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
2:00.07 | II | 7ф3 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 | |
Сумська | СДПУ ім. А.С. Макаренка Єкіменко О. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:10.30 | II | 12з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
4:08.49 | II | 178/62 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
4:12.27 | II | 4ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 | |
Сумська | СДПУ ім. А.С. Макаренка Єкіменко О. | |||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:37.35 | III | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:41.86 | III | Сумська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), ПРУДНІКОВ Олександр (10.04.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:10.41 | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 | |
МІРОШНИЧЕНКО Артем (01.12.2003), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), МИКИТЮК Антон (28.08.1999), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:09.73 | II | 178/60 | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
2:03.12 | II | 176/60 | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 23.01.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:32.90 | III | 176/60 | 11ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
4:15.26 | II | 176/60 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О.,Юрченко М.А. | ||||
4:24.37 | II | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Ожійов К.П.,Єкименко О,Яценко В.В. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:58.17 | III | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Ожійов К.П.,Єкименко О,Яценко В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.79 | I | 177/62 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
2:03.80 | II | 177/62 | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 18.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:18.32 | II | 177/62 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
4:13.13 | II | 177/62 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. | ||||
Крос 6 км | ||||||
21:16 | 177/61 | 12ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 29.10.2022 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Єкіменко О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:07.50 | II | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
2:05.52 | II | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:08.61 | III | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Сумська | К | МДЮСШ " Колос" Сум Головченко Т.І.,Закіров В.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:21.58 | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 | |
ПРОНЕВИЧ Сергій (05.06.1991), ЧУРБАКОВ Михайло (20.11.2002), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:31.93 | III | 178/57 | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:29.35 | I юн | 178/58 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 12.02.2020 |
Сумська | ДЮСШ Кролевець Юрченко А.В. | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:33.92 | II | 176/58 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 29.01.2020 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | ||
Сумська | Кролевецький р-н,ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
59.48 | I юн | 170/59 | 6з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.8h | III | 3ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Кролевецький р-н,ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:45.70 | III | 169/59 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
6:57.2h | III | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Кролевецький р-н,ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:22.63 | II | 174/56 | 3ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:04.20 | III | 176/56 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 20.06.2019 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:06.58 | III | 175/56 | 12ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 22.09.2019 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
DQ 163.3 | 176/56 | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Крос 3 км | ||||||
10.34 | 179/59 | юнк-33-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Поливана Н.С.,Поливаний В.І.,Юрченко М.А. | ||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:53.35 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 19.05.2019 | |
НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ПТАЩЕНКО Сергій (11.09.2002), ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.95 | I юн | 4ф6 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | ДЮСШ "Олімп"м.Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.45 | III | 3двбр2 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 03.03.2018 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
4:57.91 | 1двбр2 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:18.87 | I юн | 6ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | ДЮСШ "Олімп"м.Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Двоборство 1500м з/п + 800м | ||||||
1154 | 3 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | ||||
4:57.91 2:16.45 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.51/+0.8 | II юн | 173/57 | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 15.09.2018 |
Сумська | МОН | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:33.61 | I юн | 173/55 | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Сумська | МОН | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.7h | I юн | 3ф | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | |
Сумська | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:06.4h | II юн | 4ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | ДЮСШ "Олімп" Кролевець Юрченко М.А. | |||||
Крос 2 км | ||||||
6.51 | I юн | 169/53 | 41ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф6 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | ||
Сумська | ДЮСШ Кролевець Юрченко А. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:31.61 | III юн | 8ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Сумська | ДЮСШ Кролевець Юрченко А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 0,5 км | ||||||
1.51 | 2ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | ||
Сумська | ДЮСШ Кролевець Юрченко М.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |