Прізвище: ШТАЦЬКИЙ | Прізвище Англ: SHTATSKYY |
Ім'я: Микита | Ім'я Англ: Mykyta |
Дата народження: 11.01.2001 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
Клуб: МК ДЮСШ Дпр | |
Тренери: Ходасевич О. О., Фурса С. В., Остапчук Т. Ю. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.35 | 7.35 | 7.45 | ||||
Біг на 200 м | 24.13 | 24.13 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:05.62 | 2:05.62 | |||||
Стрибки у довжину | 6.81 | 6.76 | 6.65 | 6.81 | 6.31 | 6.07 | |
Двоборство 60м + Довжина | 1478 | 1478 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.28/0.0 | 11.28/0.0 | |||||
Біг на 200 м | 23.38/+0.6 | 23.38/+0.6 | 23.58/0.0 | 24.00/-0.3 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 43.53 | 45.08 | 43.53 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:05.29 | 2:05.29 | 2:10.09 | ||||
Стрибки у довжину | 6.70/+1.2 | 6.22/-1.1 | 6.63/+0.2 | 6.70/+1.2 | 6.41/+0.4 | 6.50/+1.5 | 6.15/-0.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.76 | II | 185/80 | 6ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса С.В. | |||||
X 6.63 6.76 6.72 X 6.54 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.65 | II | 185/80 | 13кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
6.17 6.65 6.37 | ||||||
5.98 | III | 12ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
5.98 X X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 | ||
Дніпропетровська | МОН | НМетАУ Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | 185/80 | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
6.22/-1.1 | III | 185/80 | 11ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Дніпропетровська | МОН | НМетАУ Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | ||||
4.12/-1.9 6.22/-1.1 6.17/-0.9 | ||||||
6.66/-2.1 | II | 187/80 | 15ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
6.50/-0.4 X/-2.2 6.66/-2.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNS | Дніпропетровська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), ВАСИЛЕНКО Владлен (22.12.1999) | ||||||
45.08 | III | Дніпропетровська | 4ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
ПОПКО Олександр (22.03.1998), КОПИТЬКО Антон (18.08.1999), ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), ВАСИЛЕНКО Владлен (22.12.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.56 | II | 182/75 | 7кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
X X 6.56 | ||||||
6.81 | I | 182/75 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
X 6.62 6.30 X 6.81 X | ||||||
6.55 | II | 182/75 | 16ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
6.55 4.19 X |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.63/+0.2 | II | 6ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
6.45/0.0 6.38/-1.5 X/+1.2 6.63/+0.2 | ||||||
6.00/+1.1 | III | 13кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Фурса (Ганжа) С.В. | |||||
X/0.0 X/0.0 6.00/+1.1 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.53 | II | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.70/+1.2 | II | 185/70 | 4ф | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Ганжа С.в. | |||||
6.50/+1.1 X/0.0 X/+0.6 X/+1.9 6.70/+1.2 X/+1.1 | ||||||
6.58/+3.9 | II | 185/70 | 3кв | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Ганжа С.в. | |||||
X/+2.2 6.37/+2.6 6.58/+3.9 | ||||||
6.57/+0.6 | II | 185/70 | 12ф | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | МК ДЮСШ Дпр Ходасевич О.О.,Ганжа С.в. | |||||
X/0.0 6.57/+0.6 6.43/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
NM | 180/70 | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
X X X | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.62 | Дніпропетровська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), АНАСТАСЯН Ерік (03.01.2001), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.38/+0.6 | II | 180/70 | 1ф6 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.41/+0.4 | II | 185/70 | 5ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Ходасевич О.О.,Ганжа С.в. | |||||
6.41/+0.4 X/0.0 6.36/-0.1 X/-0.1 | ||||||
6.73/+2.4 | II | 4ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | |||||
6.73/+2.4 6.37/0.0 X/+1.6 6.61/+2.4 X/+0.8 X/+1.3 | ||||||
6.40/+1.2 | II | 2кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | |||||
X/-0.7 6.40/+1.2 | ||||||
6.28/0.0 | III | 180/70 | 10ф | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
6.28/0.0 6.23/+1.0 X/0.0 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.29 | I юн | Дніпропетровська | 8ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), КОВАЛЕНКО Денис (29.03.2002), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.47 | II | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
7.43 | II | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
7.35 | II | 1ф2 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | |||||
7.38 | II | 1з2 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.13 | I | 1ф2 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2017 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
24.44 | II | 179/69 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.31 | II | 1ф | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" | Запоріжжя | 04.03.2017 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
5.93 6.10 5.38 5.98 X 6.31 | ||||||
6.21 | III | 179/69 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
5.79 6.21 6.00 5.87 5.62 5.97 | ||||||
6.27 | III | 179/69 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
6.13 6.27 6.15 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.28/0.0 | I | 183/70 | 1з2 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
11.39/0.0 | II | 183/70 | 2ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.58/0.0 | II | 183/70 | 3ф5 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 10.06.2017 |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.50/+1.5 | II | 183/70 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
6.50/+1.5 6.49/0.0 6.44/+1.2 6.46/+0.9 X/+2.3 6.21/+1.1 | ||||||
6.24/+1.8 | III | 183/70 | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
6.24/+1.8 5.70/-1.1 6.17/-0.9 | ||||||
6.45/0.0 | 183/70 | 2ф | Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" | Дніпро | 09.06.2017 | |
Дніпропетровська | У | Нікополь,ДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
6.18/0.0 6.37/0.0 6.39/0.0 6.40/0.0 6.45/0.0 6.16/0.0 | ||||||
6.04/-1.7 | III | 183/70 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
5.16/-1.0 5.70/0.0 5.98/-2.1 6.03/-1.2 6.04/-1.7 6.00/-0.4 | ||||||
6.18/0.0 | III | 183/70 | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | ||||
6.18/0.0 5.96/-0.7 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.60 | II | 1ф1 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С.в. | |||||
7.76 | III | 1з3 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С.в. | |||||
7.45 | II | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 162.7 | з14 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Дніпропетровська | У | КДЮСШ"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.70 | I юн | 1ф | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко, Т. Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С.в. | |||||
5.54 5.70 5.43 5.45 5.41 X | ||||||
6.07 | III | 2двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | У | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С. | ||||
5.77 5.98 6.07 | ||||||
5.79 | I юн | 23кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
X 5.79 X | ||||||
Двоборство 60м + Довжина | ||||||
1478 | 1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Дніпропетровська | У | ДЮСШ Електрометалург Ганжа С. | ||||
6.07 7.45 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.20/+0.4 | III | 5ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
24.00/-0.3 | III | 178/65 | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.01/0.0 | III | 4ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | У | КПНЗ ДЮСШ СК"Електрометалург" Нікополь Ганжа С.в. | ||||
6.00/-0.6 5.81/0.0 6.01/0.0 | ||||||
6.15/-0.4 | III | 178/65 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | |||||
6.15/-0.4 6.10/0.0 5.97/-0.3 6.09/0.0 6.07/-0.5 X/0.0 | ||||||
5.89/-1.6 | III | 178/65 | 3кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | КДЮСШ "Електрометалург" Нікополь Ганжа С. | |||||
5.89/-1.6 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:14.31 | Дніпропетровська | 6ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
ПОРФІРОВ Григорій (04.06.2001), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), СОЛОВЕЙ Володимир (01.06.2001) | ||||||
2:10.09 | III юн | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
КОЛЕСНИКОВ Олексій (10.02.2001), ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), СОЛОВЕЙ Володимир (01.06.2001), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |