Прізвище: КОШАРЕНКО | Прізвище Англ: KOSHARENKO |
Ім'я: Кірілл | Ім'я Англ: Kirill |
Дата народження: 16.08.2002 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
ФСТ: С | |
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого | |
Тренери: Штанов Ю. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.18 | 7.18 | 8.09 | 8.31 | 8.71 | ||||
Біг на 200 м | 23.02 | 23.02 | 23.13 | 23.22 | 23.80 | 24.46 | 25.17 | 25.78 | 27.81 |
Біг на 400 м | 51.46 | 52.74 | 51.46 | 52.51 | 54.04 | 55.67 | 57.46 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:31.07 | 3:31.07 | |||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:06.33 | 2:06.33 | |||||||
Двоборство 200м + 400м | 1072 | 1072 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.35/+0.3 | 11.35/+0.3 | ||||||
Біг на 200 м | 22.69/+1.3 | 22.79/+1.7 | 22.69/+1.3 | 28.02/-0.1 | 23.81/+0.4 | 23.88/+1.5 | 25.09/+0.6 | |
Біг на 400 м | 49.89 | 49.89 | 51.34 | 51.54 | 53.00 | 55.26 | ||
Естафетний біг 4х100 м | 42.37 | 42.37 | 42.97 | 43.91 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:16.89 | 3:41.86 | 3:22.03 | 3:16.89 | 3:27.42 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.49 | 2:01.49 | 2:03.52 | 2:13.50 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.25 | II | 183/71 | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
7.18 | I | 183/76 | 2з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 20.12.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DQ TR 16.8 | 183/76 | ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 20.12.2022 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 183/78 | ф12 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.02 | КМС | 183/76 | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків у приміщенні | Суми | 21.12.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.37 | I | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (04.06.2005), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:41.86 | III | Сумська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
ТОРГАЧОВ Дмитро (02.07.2003), НЕРОВНЯ Денис (26.01.2003), ПРУДНІКОВ Олександр (10.04.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.13 | I | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.74 | II | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.35/+0.3 | II | 183/74 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
11.48/-1.4 | II | 183/73 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
12.49/+1.3 | I юн | 183/74 | 6з3 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
11.44/-0.3 | II | 188/74 | 2з3 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 24.06.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.03/+2.2 | I | 183/74 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.18/-0.1 | II | 183/73 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
22.99/+1.0 | I | 183/74 | 4ф3 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 23.07.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
22.79/+1.7 | I | 188/74 | 2ф5 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
42.97 | I | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 24.09.2022 |
КОВШ Михайло (23.03.2006), НАТАЛУХА Владислав (07.04.2002), КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
43.12 | I | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
НАТАЛУХА Владислав (07.04.2002), БОСЕНКО Денис (13.04.2003), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:22.03 | I | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп | Львів | 25.09.2022 |
НАТАЛУХА Владислав (07.04.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ДАНИЛЬЧЕНКО Артем (18.09.1998), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ TR17.3.2 | 182/74 | з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.22 | I | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DQ TR16.8 | з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.46 | I | 5ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
51.94 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.07 | Сумська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
ШТАКІН Максим (06.08.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), САВЧУК Василь (16.09.2001), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.96/0.0 | I | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
22.69/+1.3 | I | 183/74 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.05/+0.8 | II | 182/73 | 6ф7 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.71 | I | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
49.89 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
50.81 | II | 182/73 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DQ TR16.8 | 183/73 | ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
50.07 | I | 182/73 | 4ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.55 | II | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
КОСТЕЦЬКИЙ Нікіта (04.06.2005), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), РОМАНОВ Максим (05.10.2005), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (12.01.2003) | ||||||
3:25.39 | II | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 |
РОМАНОВ Максим (05.10.2005), АЛЕКСЕЄНКО Сергій (07.10.2002), БЕРЕГОВ Павел (30.07.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
3:25.24 | II | Сумська | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 |
РОМАНОВ Максим (05.10.2005), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), АВЕРЛЮКОВ Нікіта (03.04.2003), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (12.01.2003) | ||||||
3:16.89 | I | Сумська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001), ОЖІЙОВ Костянтин (15.03.1996), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з1 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 11.12.2019 | ||
Сумська | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф8 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого ,Штанов Ю.Г. | |||||
23.80 | I | 182/70 | 1з12 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 07.12.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | --Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
52.51 | II | 182/70 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DNS | ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого ,Штанов Ю.Г. | |||||
DNF | ф2 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 11.12.2019 | ||
Сумська | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
53.01 | II | 182/70 | 1з7 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 06.12.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
53.36 | II | 182/70 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики | Суми | 06.12.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.02/-0.1 | III юн | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DNF | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.34 | II | 2ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
51.38 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.91 | II | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ЛИСТОПАДНИЙ Влад (28.08.2001), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.42 | II | Сумська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 |
КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), БЕРЕГОВ Павел (30.07.2003), ЛИСТОПАДНИЙ Влад (28.08.2001), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.46 | II | 2ф13 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 14.02.2019 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
24.70 | II | 181/69 | 5з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
24.88 | II | 5ф11 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Суми,СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
24.56 | II | 181/69 | 2ф12 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.43 | III | 3ф6 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 13.02.2019 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
55.71 | III | 181/69 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
54.04 | II | 181/69 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
54.86 | III | 181/69 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
55.34 | III | 2ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Суми,СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
55.96 | III | 183/69 | 4ф13 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:06.33 | Сумська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
ШТАКІН Максим (06.08.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (12.01.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 183/70 | з6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
DNF | 181/69 | з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.81/+0.4 | II | 180/70 | 4ф9 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.28 | II | 183/70 | 5ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
52.91 | II | 183/70 | 1з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
52.76 | II | 181/69 | 2з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
51.54 | II | 181/69 | 4пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
52.60 | II | 180/70 | 3ф7 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:02.75 | III | Сумська | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ШТАКІН Максим (06.08.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) | ||||||
2:01.49 | III | Сумська | 3ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШТАКІН Максим (06.08.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (12.01.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.09 | I юн | 178/64 | 3з13 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.24 | II | 3ф4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
25.17 | II | 178/69 | 3з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
25.22 | II | 177/63 | 4з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
25.29 | II | 1ф4 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | ||
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
55.67 | III | 178/64 | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
55.82 | III | 178/64 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
56.67 | III | 2ф4 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | |||||
57.94 | I юн | 178/64 | 3ф7 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.03/+2.2 | III | 180/67 | 6ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.88/+1.5 | III | 8пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
23.88/+2.3 | III | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
24.41/+0.6 | III | 180/65 | 2ф6 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 180/67 | ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
53.54 | II | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
53.00 | II | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
53.69 | III | 180/65 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.52 | III | Сумська | 6ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ЛИСТОПАДНІЙ Влад (28.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.35 | I юн | 4з5 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
8.31 | I юн | 3з2 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
8.40 | I юн | 4з5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
8.37 | I юн | 8з8 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.78 | III | 175/57 | 2двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
25.83 | III | 2ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 26.02.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
26.10 | III | 4ф3 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
26.36 | III | 3ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
28.36 | II юн | 3ф17 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.46 | I юн | 175/57 | 2двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1072 | 175/57 | 11 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
57.46 25.78 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.2h/0.0 | III | 2з3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.51/+1.7 | III | 7ф8 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
25.09/+0.6 | III | 176/60 | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю,Курочкин А.Б. | ||||
25.14/+2.4 | III | 176/59 | 7ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю,Курочкін А.Б. | ||||
24.7h/0.0 | III | 2ф5 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.94 | III | 177/63 | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю.Г. | ||||
55.28 | III | 176/60 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю,Курочкин А.Б. | ||||
57.16 | I юн | 176/60 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю,Курочкин А.Б. | ||||
55.26 | III | 176/59 | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Сумська | МОН | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю,Курочкін А.Б. | ||||
59.1h | I юн | 1ф3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:13.50 | Сумська | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
СКОРИНА Віталій (10.03.2002), ШТАКІН Максим (06.08.2002), КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.71 | II юн | 5з9 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
8.99 | 5з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | ||
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.81 | I юн | 1ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю | ||||
28.81 | II юн | 4ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Штанов Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |