ОЖЕГОВ Віталій
Прізвище: ОЖЕГОВПрізвище Англ: OZHEHOV
Ім'я: ВіталійІм'я Англ: Vitaliy
Дата народження: 19.08.1995 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки з жердиною
4.40 I Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь Василя та Сергія Бубки Донецьк 14.02.2014
 Донецька Донецьк,СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Козлов М.Я.,Гурей В.А.
420/XO 440/XO 460/XXX
4.40 I Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2014
 Донецька С СДЮШОР №8 ім.Бубки     Гурєй В.А.,Козлов М.Я.
400/XXO 420/O 440/XXO 450/XXX
Естафетний біг 4х400 м
3:23.74  Донецька 3ф2 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2014
ШАПОВАЛОВ Олег (14.06.1995), ДЕНИСОВ Ілля (29.07.1996), ЧЕРНЕНКО Євген (22.05.1996), ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки з жердиною
NM ф Чемпіонат України, чемпіонат України серед молоді Кіровоград 25.07.2014
 Донецька С СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Козлов М.Я.,Гурей В.А.
420/X—
4.25 I Чемпіонат України серед юніорів Київ 13.06.2014
 Донецька МОН СДЮШОР №8 ім.С.Бубки     Гурей В.А.,Козлов М.Я.
405/XXO 425/O 445/XXX
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Донецька ф2 Чемпіонат України серед юніорів Київ 14.06.2014
ОЖЕГОВ Віталій (19.08.1995), КУЧЕРЕНЕНКО Максим (29.12.1995), ГОНЧАР Ігор (06.06.1996), МАЛОСІЛОВ Олександр (06.06.1997)