Прізвище: КОВАЛЬЧУК | Прізвище Англ: KOVALCHUK |
Ім'я: Андрій | Ім'я Англ: Andriy |
Дата народження: 07.12.1997 | Стать: Ч |
ТФЛА: Вінницька | |
Клуб: МДЮСШ №1 Він | |
Тренери: Юнаш (Турлюк) В. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.69 | 23.69 | 24.56 | 23.91 | 24.15 | |
Біг на 400 м | 51.33 | 51.33 | 53.42 | 52.18 | 53.48 | 51.88 |
Біг на 800 м | 2:02.09 | 2:02.09 | 2:03.61 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:40.01 | 1:41.40 | 1:40.01 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:25.39 | 3:27.70 | 3:29.74 | 3:25.39 | ||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | 4:49.45 | 4:49.45 | ||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 4:35.55 | 4:35.55 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.96/0.0 | 11.96/0.0 | |||||
Біг на 200 м | 23.55/-0.5 | 23.55/-0.5 | 23.90/-0.8 | ||||
Біг на 400 м | 50.78 | 52.83 | 50.78 | 51.63 | 51.60 | 51.84 | |
Біг на 800 м | 1:56.95 | 1:56.95 | 1:59.71 | 2:01.24 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 44.21 | 44.73 | 44.21 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:23.72 | 3:29.57 | 3:25.27 | 3:27.26 | 3:28.80 | 3:23.72 | |
Естафетний біг 4х800 м | 8:03.74 | 8:05.43 | 8:03.74 | ||||
Крос 2 км | 6.35 | 6.35 | 7:51 | ||||
Крос 6 км | 22:23 | 22:23 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.69 | I | 174/68 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
51.33 | I | 174/68 | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
51.88 | I | 174/67 | 6ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 174/67 | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
2:02.09 | II | 2ф2 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
2:00.1h | I | 2ф3 | Кубок Вінницької області з легкої атлетики | Вінниця | 21.12.2019 | |
Вінницька | Вінниця,МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.46/-2.4 | III | 6з5 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.83 | II | 7з3 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.57 | II | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), ВУЙКО Олександр (23.12.1997), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.56 | II | 175/66 | 3з9 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
53.42 | II | 175/66 | 3--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
53.53 | II | 173/67 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.21 | II | 174/66 | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
50.93 | II | 174/67 | 8ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
50.78 | II | 174/67 | 4з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
51.25 | II | 175/66 | 4ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Вінницька | ВДПК Турлюк В.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.22 | II | 174/66 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
DNF | 174/66 | ф3 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
1:56.95 | I | 174/66 | 7ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
1:57.49 | I | 175/66 | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Вінницька | ВДПК Турлюк В.В. | |||||
Крос 2 км | ||||||
6.35 | 174/66 | чол-34 мол-12-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.27 | II | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), КОМЕНЧУК Олег (23.01.1998), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995) | ||||||
3:25.30 | II | Вінницька | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995) | ||||||
3:27.23 | II | Вінницька | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.91 | I | 173/66 | 4в12 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
24.2h | II | 2ф3 | Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні | Вінниця | 13.01.2018 | |
Вінницька | Вінниця,МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В.,Турлюк В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.80 | II | 173/69 | 6--Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.18 | II | 3з7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
52.9h | II | 1ф2 | Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні | Вінниця | 12.01.2018 | |
Вінницька | Вінниця,МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В.,Турлюк В.М. | |||||
53.32 | II | 173/70 | 2ф8 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:41.40 | Вінницька | 1ф1 | Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні | Вінниця | 13.01.2018 | |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ІЩУК Олександр (29.01.1999), МАЙСТРУК Павло (13.07.1997), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.70 | Вінницька | 5ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ВУЙКО Олександр (23.12.1997), КОМЕНЧУК Олег (23.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
4:35.55 | Вінницька | 7ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), ВУЙКО Олександр (23.12.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | ||
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
52.92 | II | 1ф3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
51.63 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.97 | I | 6ф2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
1:59.71 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Крос 2 км | ||||||
7:51 | III юн | чол-38 мол-20-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 27.10.2018 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.В. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.26 | II | Вінницька | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997) | ||||||
3:30.30 | II | Вінницька | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), КОМЕНЧУК Олег (23.01.1998), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ВУЙКО Олександр (23.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:05.43 | Вінницька | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), МАЙСТРУК Павло (13.07.1997), КОМЕНЧУК Олег (23.01.1998), ВУЙКО Олександр (23.12.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.63 | II | 173/66 | 3--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
53.48 | II | 2з7 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
54.23 | III | 1ф2 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.74 | Вінницька | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
4:49.45 | Вінницька | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 | |
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), МАЙСТРУК Павло (13.07.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.96/0.0 | III | 173/66 | 2з3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.09/+2.2 | II | 173/66 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
23.55/-0.5 | II | 173/66 | 6з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.55 | II | 173/66 | 2ф4 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
51.60 | II | 173/66 | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
51.71 | II | 173/66 | 6з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.73 | III | Вінницька | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
БОРИСОВ Дмитро (12.06.1996), ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:33.49 | II | Вінницька | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), РАЄЦЬ Леонід (12.07.1996), НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997) | ||||||
3:28.80 | II | Вінницька | 6ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
РАЄЦЬ Леонід (12.07.1996), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), МАЙСТРУК Павло (13.07.1997), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
8:03.74 | Вінницька | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 | |
ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій (23.04.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), РАЄЦЬ Леонід (12.07.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.15 | I | 5з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 26.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.03 | II | 5з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 25.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
51.88 | I | 1ф5 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.21 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.47 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
53.98 | II | 4з13 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
53.27 | II | 3ф2 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:04.01 | II | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
2:03.61 | II | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:40.01 | Вінницька | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
ГОНЧАРУК Владислав (20.09.1998), МАЙСТРУК Павло (13.07.1997), БОРОВСЬКИЙ Владислав (07.04.1997), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.39 | Вінницька | 10ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ЮШКЕВИЧ Андрій (07.04.1994), ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994) | ||||||
3:26.51 | Вінницька | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ВІТОВ Іван (01.05.1992), ЮШКЕВИЧ Андрій (07.04.1994), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 800+600+400+200 м | ||||||
DNS | Вінницька | ф2 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ВУЙКО Олександр (23.12.1997), РАБЧУН Вадим (11.01.1996), РАЄЦЬ Леонід (12.07.1996) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.90/-0.8 | III | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.43 | II | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.98 | II | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
DNS | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | ||
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.85 | II | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
52.17 | II | 4ф1 | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
51.84 | II | 8ф6 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:01.24 | II | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
2:01.83 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Вінницька | ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), ГОЙ Олександр (20.09.1999), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
44.21 | II | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ГОНЧАРУК Владислав (20.09.1998), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ГОЙ Олександр (20.09.1999), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:27.59 | II | Вінницька | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995) | ||||||
3:31.84 | II | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
ШИНДЕР Валентин (14.02.1998), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), СТРУЧАЛІН Іван (13.05.1999), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
3:23.72 | I | Вінницька | 7ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 |
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ЮШКЕВИЧ Андрій (07.04.1994), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 6 км | ||||||
22:23 | 34ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | ||
Вінницька | МДЮСШ №1 Він Турлюк В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |