Прізвище: ДАЦЕНКО | Прізвище Англ: DATSENKO |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 12.02.2003 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДФКС Дпр | |
Тренери: Сендецький Ю. В., Кравченко В. І., Герун А. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.87 | 7.90 | 7.97 | 7.87 | 7.93 | 8.27 | 8.32 | 8.92 |
Біг на 200 м | 25.59 | 25.76 | 26.02 | 25.59 | 26.11 | 27.95 | 29.11 | |
Біг на 400 м | 1:05.29 | 1:05.29 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.08 | 1:45.50 | 1:45.45 | 1:43.08 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.88 | 2:17.88 | ||||||
Потрійний стрибок | 10.92 | 10.92 | 10.60 | |||||
Двоборство 60м + Потрійний | 1653 | 1653 | 1609 | |||||
Двоборство 60м + 200м | 1471 | 1471 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.03/+0.4 | 12.89/+0.3 | 12.03/+0.4 | 12.93/+0.5 | 12.64/0.0 | 13.56/+0.2 | 14.74/-0.6 | |
Біг на 200 м | 25.27/-1.5 | 26.29/+1.3 | 25.27/-1.5 | 26.07/0.0 | 26.74/+0.5 | 27.79/-0.6 | 30.68/-0.2 | |
Біг на 400 м | 1:01.65 | 1:01.65 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 48.06 | 48.06 | 50.06 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.91 | 2:22.07 | 2:19.91 | 2:21.30 | ||||
Стрибки у довжину | 5.18/+1.1 | 5.18/+1.1 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
7.90 | I | 165/65 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 22.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
8.18 | II | 4ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В. | |||||
8.14 | II | 4з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.14 | I | 165/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 23.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
25.76 | I | 165/56 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 23.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
26.86 | II | 5ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:45.50 | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 23.01.2022 | |
ЧУМАК Софія (11.06.2004), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003), ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ТИМОШЕНКО Марія (21.09.2006) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів найближчої до дорослих вікової групи | Івано-Франківськ | 17.09.2022 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DQ TR16.8 | 167/58 | --Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
7.97 | II | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.02 | I | 167/58 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
26.31 | I | 167/58 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Герун А.А. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:45.45 | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003), ЩЕЛКАНОВА Юлія (13.03.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.06 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.06 | 165/54 | 1з1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 11.02.2020 | |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
8.03 | II | 165/54 | 1ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 11.02.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 | ||
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
7.98 | II | 165/54 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
7.99 | II | 165/54 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
7.87 | I | 167/55 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
8.07 | II | 1з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Волинська | Вегнер О.А | |||||
7.99 | II | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Волинська | Вегнер О.А | |||||
7.97 | II | 3з3 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.92 | I | 165/54 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
25.85 | I | 165/54 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
25.59 | I | 165/54 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 29.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
25.86 | I | 165/54 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 28.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
26.04 | I | 165/54 | 1з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 28.01.2020 |
Волинська | МОН | Західний ЦОП Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
26.04 | I | 4ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Волинська | Вегнер О.А | |||||
26.50 | I | 1ф7 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
Волинська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Вегнер О.А,Герун А.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.98/0.0 | II | 165/55 | 2з4 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
12.89/+0.3 | II | 165/55 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 19.09.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
12.90/-1.3 | II | 1з6 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
13.08/-3.0 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 26.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
12.91/-2.0 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Вегнер О.А,Вегнер О.І.,Герун А.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.77/-0.5 | II | 165/55 | 4ф7 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 20.09.2020 |
Волинська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
26.29/+1.3 | II | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 27.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
26.71/-0.7 | II | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 27.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Герун А.А.,Вегнер О.А,Вегнер О.І. | ||||
26.47/-0.3 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Волинська | МОН | ШВСМ Вол Вегнер О.А,Вегнер О.І.,Герун А.А. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.06 | I | Волинська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
ВЕГНЕР Карина (02.12.2001), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ЧЕРНЯК Антоніна (14.03.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.07 | I юн | Волинська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) | Луцьк | 20.09.2020 |
ОГОРОДНІЧУК Марія (08.01.2004), СЕМЕНЮК Анастасія (18.05.2004), ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003) | ||||||
2:23.57 | II юн | Волинська | 6ф2 | Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Луцьк | 27.08.2020 |
СЕМЕНЮК Анастасія (18.05.2004), ОГОРОДНІЧУК Марія (08.01.2004), ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
7.97 | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
7.99 | II | 165/54 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
8.00 | II | 165/54 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
7.93 | I | 165/54 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
8.20 | II | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | Герун А,Вегнер О.А | ||||
8.18 | II | 1з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | Герун А,Вегнер О.А | ||||
8.19 | II | 4з1 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А,Вегнер О.А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.11 | I | 165/54 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.17 | I | 165/54 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.11 | I | 165/54 | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.81 | II | 2ф3 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 12.01.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А,Вегнер О.А | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | ||
Дніпропетровська | МОН | Герун А,Вегнер О.А | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.08 | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.88 | Дніпропетровська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.34/+0.6 | I | 5пф2 | Balkan U18 Championships | Стамбул | 14.07.2019 | |
Волинська | ||||||
12.50/0.0 | I | 7ф1 | Balkan U18 Championships | Стамбул | 14.07.2019 | |
Волинська | ||||||
12.35/+2.1 | I | 165/53 | 1з4 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
12.15/+0.1 | КМС | 165/53 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
12.16/+1.7 | КМС | 165/53 | 2пф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
12.03/+0.4 | КМС | 165/54 | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.І.,Вегнер О.А | ||||
12.26/-0.2 | I | 165/54 | 1пф2 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.І.,Вегнер О.А | ||||
12.33/-0.5 | I | 165/54 | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А.,Вегнер О.І.,Вегнер О.А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.27/-1.5 | I | 165/53 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
25.33/+1.7 | I | 165/53 | 1з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. | ||||
25.19/+2.5 | КМС | 165/53 | 2пф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Волинська | МОН | ОДЮСШ м.Луцьк Вегнер О.А,Герун А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.27 | II | 1двбр2 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.92 | III | 3двбр | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та мол) | Київ | 02.03.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
10.51 10.92 9.75 | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1653 | 2 | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства у приміщені серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Київ | 02.03.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
8.27 10.92 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.17/-1.9 | II | 168/54 | 2з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
12.97/-0.3 | II | 165/54 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
12.93/+0.5 | II | 165/54 | 1з3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
13.14/-0.6 | II | 164/50 | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
13.01/+0.5 | II | 165/51 | 4з5 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.69/+1.1 | II | 165/53 | 6ф7 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.73/+0.7 | II | 165/54 | 2ф9 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 15.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.07/0.0 | I | 165/51 | 2ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 08.06.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.12/-1.2 | I | 165/51 | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 07.06.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.55/+0.6 | II | 164/50 | 5ф7 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.18/+1.1 | III | 165/51 | 8ф | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
5.04/+2.2 4.89/+1.5 5.18/+1.1 4.54/+2.1 4.93/+1.7 5.05/+1.2 | ||||||
4.94/+0.5 | III | 165/51 | 12кв | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
4.60/+0.3 4.85/0.0 4.94/+0.5 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.82 | I юн | Дніпропетровська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) | ||||||
2:22.36 | I юн | Дніпропетровська | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 15.09.2018 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), СТЕПАНИШИНА Яна (17.04.2003), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) | ||||||
2:19.91 | III | Дніпропетровська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.32 | II | 165/49 | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А | ||||
8.51 | III | 164/48 | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ-7 Кривий Ріг Герун А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.95 | III | 164/48 | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ-7 Кривий Ріг Герун А | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.29 | III | 164/48 | 1з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ-7 Кривий Ріг Герун А | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.60 | III | 165/49 | 5двбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А | ||||
10.60 X X | ||||||
Двоборство 60м + Потрійний | ||||||
1609 | 165/49 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А | ||||
8.32 10.60 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.13/-0.2 | II | 164/50 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
13.21/-1.1 | II | 164/50 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
12.64/0.0 | I | 166/50 | 1з5 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
12.73/0.0 | I | 1ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
13.00/0.0 | II | 165/50 | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
13.20/-0.4 | II | 165/50 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.75/+0.8 | III | 165/51 | 6ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
26.88/+1.2 | II | 164/50 | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
26.74/+0.5 | II | 164/50 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
27.16/0.0 | II | 166/50 | 2ф6 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 10.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.94 | III | 165/61 | 3ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А.А. | ||||
1:01.65 | II | 166/50 | 3ф3 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | Кривий Ріг,КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.28/-3.1 | I юн | 165/50 | 17кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
10.28/-3.1 10.09/-3.8 10.09/-1.7 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.81 | II юн | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) | ||||||
2:21.30 | I юн | Дніпропетровська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.92 | III | 6двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
29.11 | III | 1двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1471 | 26 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
8.92 29.11 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.84/+0.9 | III | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
13.66/-0.8 | III | 165/45 | 7з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг ,Герун А | ||||
13.56/+0.2 | III | 164/44 | 3з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.22/+0.9 | III | 3ф9 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А | ||||
27.79/-0.6 | III | 165/45 | 3з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг ,Герун А | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.74/-0.6 | I юн | 5ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А | ||||
Біг на 200 м | ||||||
30.68/-0.2 | I юн | 7ф7 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |