Прізвище: РИЖКОВА | Прізвище Англ: RYZHKOVA |
Ім'я: Олександра | Ім'я Англ: Oleksandra |
Дата народження: 09.07.1980 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2010 | 2009 | 2008 | 1998 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.39 | 24.39 | 25.99 | ||
Біг на 400 м | 54.69 | 55.33 | 54.69 | 58.91 | |
Естафетний біг 4х400 м | 3:40.03 | 3:50.62 | 3:40.03 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2009 | 2008 | 2003 | 2000 | 1999 | 1997 | 1996 | 1995 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.17/0.0 | 24.17/0.0 | 25.11/-0.3 | 24.74/+1.3 | 24.93/+0.6 | 25.05 | |||
Біг на 400 м | 53.05 | 53.17 | 53.05 | 53.86 | 54.50 | 55.47 | 55.99 | 56.62 | |
Естафетний біг 4х100 м | 46.59 | 46.59 | 48.66 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:29.65 | 3:36.52 | 3:29.65 | 3:38.95 | 3:56.91 | 3:36.94 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.62 | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України в приміщенні | Суми | 20.02.2010 | |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), КОРНУТА Яна (10.11.1988), ПЛОТІЦИНА Анна (01.01.1987), ЦЕБЕНКО Аліна (28.07.1990) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
55.33 | КМС | 2з5 | Чемпіонат України в приміщенні. Чемпіонат України серед юніорів в приміщенні | Суми | 18.02.2009 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.65 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
55.08 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат України | Ялта | 22.07.2009 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
53.36 | МС | 1з4 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
53.17 | МС | 4ф1 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 03.06.2009 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Харкiвська | ф2 | Кубок України, І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств | Ялта | 05.06.2009 | |
ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), ПУГАЧ Марина (24.01.1989), ПЛОТІЦИНА Анна (01.01.1987), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.39 | КМС | 1в7 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 23.02.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.69 | КМС | 1з4 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 22.02.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:40.03 | Харкiвська | 2ф3 | Чемпіонат України 2008 року у приміщенні | Суми | 24.02.2008 | |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ДЕГТЯРЬОВА Ніна (25.02.1985), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.26/0.0 | КМС | 4ф1 | Sidlo | Сопот | 27.07.2008 | |
Харкiвська | ||||||
24.17/0.0 | КМС | 3ф4 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 07.06.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.37 | МС | 6ф1 | Beskidiana | Бельсько-Бяла | 30.07.2008 | |
Харкiвська | ||||||
53.05 | МС | 6ф1 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 02.07.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
53.38 | МС | 1з3 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 01.07.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
53.44 | МС | 6ф3 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 06.06.2008 | |
Харкiвська | С | Сивоконь Л.П. | ||||
55.81 | I | 5ф1 | International Competitions | Бар | 01.05.2008 | |
Харкiвська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:36.52 | КМС | Харкiвська | 1ф2 | Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. | Київ | 04.07.2008 |
БІЛАШ Марина (28.06.1984), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ІРХІНА Юлія (07.07.1986) | ||||||
3:41.01 | I | Харкiвська | 3ф1 | Кубок України, I етап. Чемпіонат України з багатоборства | Ялта | 08.06.2008 |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), КОРЕЦЬКА Вікторія (23.04.1985), ТВЕРДОСТУП Тамара (17.07.1979), БІЛАШ Марина (28.06.1984) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.65 | Україна | 4--Heats-3 | Чемпіонат світу | Сен-Дені | 30.08.2003 | |
ПИГИДА Наталія (30.01.1981), МІЩЕНКО Ольга (24.11.1971), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ЄФРЕМОВА Антоніна (19.07.1981) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:38.5h | КМС | Харкiвська | 3ф1 | 3 Молодіжні спортивні ігри України | Донецьк | 21.08.2002 |
МАЙДАНОВА Марина (22.08.1982), БІЛАШ Марина (28.06.1984), ЧЕБАНУ Олена (04.01.1981), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.2h | КМС | 175/65 | 2ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 28.12.1999 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.9h | КМС | 175/65 | з1 | МЗ Слобожанські Ігри | Харків | 22.07.2000 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.86 | МС | 175/65 | 3ф1 | Першість України | Київ | 15.07.2000 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
55.3h | КМС | 175/65 | 1ф1 | Першість Харківської області | Харків | 11.05.2000 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:38.95 | КМС | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва | Київ | 06.08.2000 |
БОРОДІНОВА Олена (11.06.1978), ДЯДЧЕНКО Тетяна (01.01.1970), МАУРИНА Зоя (01.11.1971), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.6h | I | 175/58 | з1 | Харків | 28.12.1998 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.4h | КМС | 175/58 | 3ф1 | Кубок Харківської області | Харків | 29.12.1998 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.9h | I | 175/58 | в1 | Першість України | Харків | 19.01.1999 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.11/-0.3 | КМС | 175/58 | 8ф1 | Біла Церква | 03.07.1999 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
24.4h | КМС | 175/58 | 6ф1 | Харків | 09.05.1999 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
54.50 | КМС | 175/65 | з1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 23.09.1999 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
55.9h | КМС | 174/58 | 2ф1 | Харків | 19.08.1999 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.59 | КМС | Харкiвська | 3ф1 | І всеукраїнські літні спортивні ігри | Київ | 24.09.1999 |
МАУРИНА Наталія (01.11.1971), БОРОДІНОВА Олена (11.06.1978), МАКОГОН Ірина (16.06.1980), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.99 | КМС | 175/61 | з1 | Львів | 12.02.1998 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
25.5h | КМС | 175/61 | з1 | Харків | 28.01.1998 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
25.6h | КМС | 175/58 | з1 | Харків | 27.12.1997 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.91 | I | 175/61 | з1 | Львів | 11.02.1998 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
58.2h | I | 175/58 | 2ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 27.01.1998 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.1h/+0.3 | КМС | 175/58 | з1 | Миколаїв | 21.05.1998 | |
Харкiвська | У | Тітенко І.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.4h | КМС | 174/58 | 4ф1 | Харків | 05.05.1998 | |
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.9h | КМС | Харкiвська | 4ф1 | Миколаїв | 21.05.1998 | |
ПАСТУШЕНКО Олена (14.07.1979), ГЛЄБОВА Олена (19.01.1981), МОЖАРОВСЬКА Олена (30.03.1980), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.0h | I | Харкiвська | 4ф1 | ІІ спортивні ігри молоді України | Миколаїв | 21.05.1998 |
РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ХОЛОДКОВА Оксана (24.02.1982), ГЛЄБОВА Олена (19.01.1981), МОЖАРОВСЬКА Олена (30.03.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.4h | КМС | 175/58 | з1 | Кубок Харківської області | Харків | 11.01.1997 |
Харкiвська | Г | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.1h | I | 175/58 | 3ф1 | Першість України | Харків | 01.02.1997 |
Харкiвська | Г | Чернецька Г.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.74/+1.3 | КМС | 175/58 | з1 | Київ | 23.05.1997 | |
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
24.8h | КМС | 175/58 | 6ф1 | Харків | 07.05.1997 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.47 | КМС | 174/58 | з1 | Київ | 22.05.1997 | |
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
55.9h | КМС | 174/58 | 4ф1 | Харків | 06.05.1997 | |
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.66 | I | Харкiвська | 1ф1 | Київ | 03.07.1997 | |
ЧЕБАНУ Олена (04.01.1981), МОЖАРОВСЬКА Олена (30.03.1980), МАКОГОН Ірина (16.06.1980), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.91 | I | Харкiвська | 4ф1 | Київ | 03.07.1997 | |
БУБЛИК Тетяна (23.09.1980), МАХНО Вікторія (29.11.1980), ЧЕБАНУ Олена (04.01.1981), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.5h | КМС | в1 | Харків | 18.01.1996 | ||
Харкiвська | Г | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.1h | КМС | 175/58 | ф1 | Першість України | Харків | 28.01.1996 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.1h | I | 175/58 | 2ф1 | Харків | 24.02.1996 | |
Харкiвська | Г | Чернецька Г.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.93/+0.6 | КМС | 175/58 | з1 | Київ | 08.06.1996 | |
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
24.3h | КМС | 175/58 | 3ф1 | Чемпіонат Харківської області | Харків | 28.05.1996 |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.2h | I | 175/58 | 5ф1 | Харків | 27.05.1996 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
55.99 | КМС | 175/58 | 3ф1 | Одеса | 17.05.1996 | |
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:36.94 | КМС | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України | Київ | 09.06.1996 |
МАУРИНА Наталія (01.11.1971), БУЖЕНКО Олена (16.11.1972), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), МАУРИНА Зоя (01.11.1971) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.5h | КМС | 1ф1 | Харків | 12.01.1995 | ||
Харкiвська | Г | Насонкін В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.9h | КМС | з1 | Одеса | 28.04.1995 | ||
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.05 | КМС | 1ф1 | Харків | 21.06.1995 | ||
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
25.85 | КМС | 1ф1 | Харків | 21.06.1995 | ||
Харкiвська | У | Чернецька Г.М. | ||||
24.8h | КМС | з1 | Одеса | 28.04.1995 | ||
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.62 | I | 2ф1 | Харків | 20.06.1995 | ||
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
57.5h | I | 1ф1 | Харків | 11.05.1995 | ||
Харкiвська | Чернецька Г.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.6h | I | Україна | 1ф1 | Харків | 20.06.1995 | |
МАКОГОН Ірина (16.06.1980), РИЖКОВА Олександра (09.07.1980), ЧАРГІЄВА Ольга (11.11.1978), НОВОХАТНЯ Яна (30.11.1980) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.7h | I | 1ф1 | Харків | 22.01.1994 | ||
Харкiвська | Г | Насонкін В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.9h | I | з1 | Одеса | 24.04.1994 | ||
Харкiвська | Насонкін В.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |