Прізвище: КРАСНООКИЙ | Прізвище Англ: KRASNOOKYY |
Ім'я: Юрій | Ім'я Англ: Yuriy |
Дата народження: 07.09.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Охріменко О. В., Охрименко В. М., Щеголєва Т. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 51.76 | 52.36 | 52.08 | 51.76 | 52.83 | |
Біг на 800 м | 1:56.89 | 2:00.00 | 2:02.75 | 1:56.89 | 1:58.37 | 2:08.72 |
Біг на 1500 м | 4:28.13 | 4:28.13 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 50.30 | 52.78 | 51.88 | 50.30 | 53.58 | 53.13 | 53.80 |
Біг на 800 м | 1:52.62 | 1:55.51 | 1:52.62 | 1:58.65 | 2:00.39 | 2:07.39 | |
Біг на 1500 м | 4:12.03 | 4:12.03 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:37.28 | 3:37.28 | |||||
Крос 2 км | 6:24 | 6:24 | |||||
Крос 3 км | 9.57 | 9:47 | 9.57 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.36 | II | 175/63 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:00.00 | I | 175/63 | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.78 | II | 6з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.08 | II | 175/64 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:02.75 | II | 175/64 | 10ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.44 | II | 175/63 | 7ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
52.68 | II | 175/63 | 3з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
DNF | 175/63 | пф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
51.88 | II | 175/63 | 4з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.20 | I | 175/63 | 9ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
1:59.42 | I | 175/63 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
1:59.89 | I | 175/63 | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
1:55.51 | I | 175/63 | 2ф3 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
1:57.30 | I | 175/63 | 8ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. | |||||
Крос 6 км | ||||||
DNF | 175/65 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М.,Щеголєва Т.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 174/63 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 | |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
51.76 | I | 174/63 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:56.89 | I | 174/65 | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 174/68 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 | |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
50.30 | I | 174/68 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
51.82 | II | 174/66 | 6ф3 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
1:52.62 | КМС | 174/65 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
1:55.84 | I | 174/65 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
1:54.11 | I | 174/65 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
1:55.21 | I | 174/66 | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | |||||
Крос 6 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко В.М.,Охріменко О.в,Щеголєва Т.М. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:37.28 | III | Дніпропетровська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
ОБУХОВ Дмитро (27.10.2000), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000), КОЛЕСНИК Анатолій (16.04.2000), ВАСИЛЕНКО Владлен (22.12.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
52.83 | II | 176/63 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | Освіта | ДВУФК Бр. Охріменко,Кріпак В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:58.37 | I | 3ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
Дніпропетровська | Освіта | ДВУФК Бр. Охріменко,Кріпак В. | ||||
2:02.51 | II | 174/63 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
1:59.47 | I | 174/63 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:08.2h | II юн | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), ІЖИН Владислав (14.03.2000), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 174/63 | пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
53.58 | II | 174/63 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
1:59.52 | I | 174/62 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
1:58.65 | I | 174/62 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
1:59.18 | I | 174/62 | 1ф2 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко | |||||
2:00.18 | II | 174/63 | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
2:00.96 | II | 174/63 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
1:59.89 | I | 174/63 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:12.03 | II | 174/63 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
Крос 3 км | ||||||
9:47 | III | 22ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко В.М.,Охріменко О.в,Бойко В.А. | ||||
11:41 | II юн | 174/63 | юнк-29-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Бойко В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Дніпропетровська | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 | |
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ІЖИН Владислав (14.03.2000), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:08.72 | II | 4ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:28.13 | III | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.81 | III | 2ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
53.76 | III | 174/63 | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
53.13 | II | 6ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
53.77 | III | 6ф6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:01.89 | II | 2ф5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
2:02.01 | II | 174/63 | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
2:00.39 | II | 174/63 | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
2:01.07 | II | 6ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
2:01.16 | II | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Крос 3 км | ||||||
9.57 | III | 22ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
11:36 | II юн | 26ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
53.80 | III | 2ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:07.39 | II | 1ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Крос 2 км | ||||||
6:24 | III | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Бойко В.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Дніпропетровська | ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), ТОКАРЕВ Гліб (14.01.2000), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000), СОЛОВЙОВ Владислав (28.07.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |