Прізвище: ФАЙНБЕРГ | Прізвище Англ: FAYNBERH |
Ім'я: Карина | Ім'я Англ: Karyna |
Дата народження: 06.07.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Бодров В. В., Бодрова Н. Д., Халаїм М. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.83 | 8.09 | 7.83 | 8.24 | |||
Біг на 200 м | 26.35 | 26.64 | 26.35 | 27.15 | |||
Біг на 800 м | 2:49.36 | 2:49.36 | 3:02.07 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.76 | 1:43.76 | 1:46.66 | ||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:09.87 | 4:09.87 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:22.87 | 2:22.87 | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.26 | 9.26 | 9.29 | 9.26 | 14.10 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.08 | 9.10 | 9.08 | 9.57 | |||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | 9.33 | 9.33 | |||||
Стрибки у висоту | 1.64 | 1.60 | 1.64 | 1.62 | 1.62 | ||
Стрибки у довжину | 5.23 | 5.15 | 5.23 | 5.19 | 4.89 | ||
Штовхання ядра 3 кг | 9.25 | 9.25 | 8.36 | 6.93 | |||
П’ятиборство 0.762-3кг | 3043 | 3043 | 2760 | ||||
П’ятиборство Дівчата 16 | 2985 | 2985 | |||||
Двоборство 60м + 60м з/б | 1789 | 1789 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.77/-1.5 | 13.00/+1.8 | 12.77/-1.5 | |||||
Біг на 200 м | 25.50/+1.8 | 25.54/-0.5 | 25.50/+1.8 | 26.26/+1.2 | 28.79/-0.5 | |||
Біг на 800 м | 3:00.05 | 3:00.05 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 47.34 | 47.34 | 47.95 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.76 | 2:23.76 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.35/+0.8 | 15.95/+1.5 | 14.60/+0.3 | 14.35/+0.8 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.77/+1.2 | 14.77/+1.2 | 15.01/+0.5 | 15.31/+0.7 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | 15.11/0.0 | 15.11/0.0 | 17.19/-1.2 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:10.67 | 1:10.67 | ||||||
Стрибки у висоту | 1.65 | 1.60 | 1.65 | 1.54 | ||||
Стрибки у довжину | 4.81/+0.1 | 4.81/+0.1 | ||||||
Метання списа 500 гр | 16.61 | 16.61 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | 7.22 | 7.22 | ||||||
Семиборство 0.762-8.25-3кг-500гр | 3205 | 3205 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.00/+1.8 | II | 3з3 | Oberbayerische Meisterschaften | Інгольштадт | 26.06.2022 | |
Харкiвська | ||||||
13.13/+0.6 | II | 6ф1 | Oberbayerische Meisterschaften | Інгольштадт | 26.06.2022 | |
Харкiвська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.95/+1.5 | II | 4ф2 | Oberbayerische Meisterschaften | Інгольштадт | 26.06.2022 | |
Харкiвська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.09 | II | 172/57 | 4--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Халаїм М.М. | ||||
8.11 | II | 172/57 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Халаїм М.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.64 | I | 172/57 | 4з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Халаїм М.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.26 | I | 172/57 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Халаїм М.М. | ||||
9.28 | I | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:09.87 | Харкiвська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЧУЙКО Аліна (31.03.2003), БУТЕНКО Ірина (10.01.2001), КУРОЧКІНА Марина (14.12.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 172/58 | 3--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
7.94 | I | 172/58 | 5пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
7.90 | I | 172/58 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.В. | ||||
7.83 | I | 172/58 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ 163.3 | 172/58 | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
26.35 | I | 172/58 | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.76 | Харкiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЧУЙКО Аліна (31.03.2003), БЛИЗНЕЦОВА Євгенія (19.05.2004), ЮРЧЕНКО Яніна (03.01.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.77/-1.5 | II | 3з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.В.,Бодров В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.08/-1.9 | I | 2з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.В.,Бодров В.В. | ||||
25.54/-0.5 | I | 2ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Халаїм М.М. | ||||
26.16/-0.9 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Халаїм М.М. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.71/+2.4 | КМС | 4з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
14.28/+2.2 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Халаїм М.М. | ||||
14.60/+0.3 | КМС | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Халаїм М.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.34 | КМС | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 |
ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) | ||||||
47.98 | I | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
ТОКАР Катерина (24.09.2001), ЮРЧЕНКО Яніна (03.01.2003), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.35 | I | 168/54 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
9.29 | I | 168/54 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 1ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи Заслуженого тренера України В.П.Петрова | Бахмут | 15.12.2018 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
140/— 150/O 155/O 160/O 165/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.15 | III | 3ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова | Бахмут | 15.12.2018 | |
Харкiвська | Д | Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
5.15 5.08 X 4.74 X 4.94 | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.66 | Харкiвська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ЮРЧЕНКО Яніна (03.01.2003), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ТУР Анна (07.07.2003), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.50/+1.8 | I | 170/54 | 4пф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
25.76/+1.7 | I | 170/54 | 5з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
25.91/+2.3 | I | 170/54 | 3з5 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
DNF | 170/54 | пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.55/+3.2 | КМС | 170/54 | 7ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.54/+0.6 | КМС | 170/54 | 4з1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.73/+0.8 | КМС | 170/54 | 4з1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.39/+2.9 | КМС | 170/54 | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.35/+0.8 | КМС | 170/54 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.85/-0.4 | КМС | 170/54 | 2з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
14.92/+0.4 | КМС | 170/54 | 6ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Матузна Н.А.,Бодрова Н.Д. | ||||
DNS | з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Бодрова Н.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.95 | I | Харкiвська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.15 | II | 170/51 | 3з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:47.5h | III | 2пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.33 | I | 170/51 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
9.26 | I | 170/51 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
9.33 | I | 7з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.10 | I | 170/52 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
9.17 | I | 170/52 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
9.33 | II | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Харкiвська | ||||||
8.9h | I | 1пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.64 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
152/O 155/O 158/XO 161/O 164/O 167/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.23 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
5.01 5.23 X | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
9.25 | I юн | 2пбр | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатоборства "На призи Авілова" | Одеса | 21.12.2017 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
9.25 8.34 8.96 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNF | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків | Одеса | 21.12.2017 | |||
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М | |||||
8.9h 1.64 9.25 5.23 2:47.5h DNS | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.87 | Харкiвська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), БУТЕНКО Ірина (10.01.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.18/-0.6 | I | 172/53 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
15.42/-1.8 | I | 172/53 | 2з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
14.77/+1.2 | КМС | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
14.96/+1.7 | КМС | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
15.00/-0.3 | КМС | 169/52 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
15.03/+0.7 | КМС | 169/52 | 2з3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 | ||
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. | ||||
1:10.67 | III | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаїм М.М.,Пупова М.В.,Матузна Н.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:49.36 | III | 170/48 | 5пбр4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
3:07.2h | II юн | 10пбр1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
14.10 | 170/49 | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.08 | I | 170/48 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
9.17 | I | 170/48 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
9.27 | II | 170/48 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
8.8h | КМС | 1пбр8 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.55 | II | 12ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
150/O 155/O 160/XXX | ||||||
1.62 | II | 170/48 | 5пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
150/O 153/— 156/XO 159/O 162/XXO 165/XXX | ||||||
1.61 | II | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
155/O 158/O 161/O 164/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.98 | III | 170/48 | 7пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
4.98 4.97 X | ||||||
5.19 | III | 1пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
5.19 X X | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
8.10 | I юн | 170/48 | 21пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
6.97 8.07 8.10 | ||||||
8.36 | I юн | 8пбр | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з легкоатлетичного багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
7.68 8.14 8.36 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
3043 | 170/48 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
9.27 1.62 8.10 4.98 2:49.36 DNS | ||||||
П’ятиборство Дівчата 16 | ||||||
2985 | II | 1 | Всеукраїнські змагання на призи Олімпійського чемпіона М.Авілова з багатоборства | Одеса | 20.12.2016 | |
Харкiвська | ХДУФК №1 Халаім М.М.,Пупова М | |||||
8.8h 1.61 8.36 5.19 3:07.2h |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.26/+1.2 | II | 170/50 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
26.37/+3.3 | II | 170/50 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.31/-0.1 | I | 170/50 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.01/+0.5 | КМС | 170/50 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
14.93/+2.1 | КМС | 169/49 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.06/+0.5 | I | 169/49 | 2з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.12/0.0 | I | 169/49 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.36/-0.8 | I | 169/49 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 169/49 | 8ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
150/XO 155/O 160/XO 165/XXX | ||||||
1.50 | II | 169/49 | 19кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаім М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
150/O 155/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.24 | II | 3двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
3:02.07 | I юн | 8пбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
9.33 | II | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.57 | II | 1пбр4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.62 | II | 3пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
147/O 150/O 153/O 156/O 159/XO 162/O 165/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.89 | III | 8пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
4.29 4.82 4.89 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
6.93 | III юн | 22пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
6.48 6.85 6.93 | ||||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
2760 | II | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
9.57 1.62 6.93 4.89 3:02.07 | ||||||
Двоборство 60м + 60м з/б | ||||||
1789 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
9.33 8.24 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.43/+2.3 | I | 3з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.57/+1.6 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.31/+0.6 | I | 173/45 | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.31/+0.7 | I | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
16.31/-3.3 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.54/+0.4 | I | 4з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
15.37/0.0 | I | 1з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.11/0.0 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.28/0.0 | II | 169/45 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.30/+0.4 | II | 169/45 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.65 | I | 4ф | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
155/XO 160/XXO 165/O 170/XXX | ||||||
1.60 | II | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
155/XO 160/O 165/XXX | ||||||
1.65 | I | 170/45 | 7ф | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
155/O 160/O 165/O 168/XXX | ||||||
1.65 | I | 169/45 | 5ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
150/O 155/XO 160/XO 165/XO 168/XXX | ||||||
1.60 | II | 9ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
155/O 160/XO 165/XXX | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.76 | II юн | Харкiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ЗАХАРОВА Ольга (28.07.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.79/-0.5 | III | 4сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
3:00.05 | I юн | 8сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
17.19/-1.2 | III | 4сбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.9h | III | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ кдюсш 12 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.54 | II | 4сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
139/O 142/XXO 145/O 148/XXO 151/O 154/XXO 157/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.60/0.0 | I юн | 6сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
4.12/0.0 4.60/0.0 X/-0.1 | ||||||
4.81/+0.1 | III | 16кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ кдюсш 12 Халаїм М.М.,Пупова М | ||||
X/-0.9 4.81/+0.1 X/-0.5 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
16.61 | III юн | 9сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
15.37 16.61 13.81 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
7.22 | II юн | 13сбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
6.95 6.76 7.22 | ||||||
Семиборство 0.762-8.25-3кг-500гр | ||||||
3205 | III | 7 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Халаїм М.М.,Пупова М,Матузна Н. | ||||
17.19/-1.2 1.54 7.22 28.79/-0.5 4.60/0.0 16.61 3:00.05 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |