Прізвище: ДИБКА | Прізвище Англ: DYBKA |
Ім'я: Ольга | Ім'я Англ: Olha |
Дата народження: 19.11.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Донецька | |
Клуб: КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" | |
Тренери: Васькін К. Є. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.28 | 1:00.28 | |||||
Біг на 800 м | 2:19.49 | 2:19.49 | 2:20.47 | 2:20.97 | 2:28.85 | ||
Біг на 1500 м | 4:57.72 | 4:57.72 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:44.72 | 1:44.72 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:20.55 | 2:20.55 | |||||
Біг на 1500 м з/п | 5:16.64 | 5:16.64 | 5:23.04 | ||||
80 | 80 | ||||||
Двоборство 1500м з/п + 800м | 1800 | 1800 | 1662 | ||||
Двоборство 800м + 1500м | 1583 | 1583 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:00.17 | 1:00.44 | 1:00.17 | |||
Біг на 800 м | 2:13.72 | 2:18.48 | 2:13.72 | 2:14.52 | 2:16.02 | 2:28.79 |
Біг на 1500 м | 4:47.94 | 4:47.94 | 5:00.51 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 4:05.66 | 4:05.66 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.40 | 2:20.83 | 2:19.40 | 2:22.85 | ||
Естафетний біг 4х800 м | 10:14.75 | 9:54.66 | 10:14.75 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:05.99 | 1:06.77 | 1:05.99 | |||
Біг на 2000 м з/п | 8:23.18 | 8:23.18 | ||||
Крос 1 км | 3.20 | 3:41 | 3.20 | |||
Крос 2 км | 9:44 | 9:44 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | ||
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.49 | I | 174/64 | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:20.12 | I | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:23.90 | II | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.43 | II | 173/63 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
1:00.28 | II | 173/63 | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
1:00.57 | II | 2ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Донецька | Серорез Т.Б.,Васькін К.Є. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 173/63 | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.72 | Донецька | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ПРИСТИНСЬКА Еліна (22.05.2003), ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), ДИБКА Ольга (19.11.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | з3 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | ||
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Серорез Т.Б. | |||||
2:18.48 | I | 5ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Серорез Т.Б.,Васькін К.Є. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:07.70 | II | 7з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Донецька | КЗ "ДОСКСП ім. С.Бубки" Серорез Т.Б. | |||||
1:06.77 | II | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.24 | II | 172/58 | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
DNF | 172/58 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:21.41 | I | 172/58 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:20.47 | I | 172/57 | 1ф4 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.55 | Донецька | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), КОСТІНА Аліна (15.11.2002), ДИБКА Ольга (19.11.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.44 | II | 172/59 | 5з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
1:01.19 | II | 172/59 | 5ф7 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:17.49 | I | 172/59 | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 22.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:20.49 | I | 172/59 | 1з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:15.66 | I | 5ф1 | Balkan U18 Championships | Стамбул | 14.07.2019 | |
Донецька | ||||||
2:18.05 | I | 172/59 | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:20.20 | I | 172/59 | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:13.72 | КМС | 172/59 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 20.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:17.68 | I | 172/59 | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
2:19.37 | I | 172/59 | 2ф4 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є.,Серорез Т.Б. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.83 | I юн | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
БАРАНІВСЬКА Вікторія (19.12.2002), КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ПРИСТИНСЬКА Еліна (22.05.2003), ДИБКА Ольга (19.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:07.5h | 2ф1 | Кубок Донецької області з легкої атлетики | Бахмут | 27.12.2017 | ||
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
3:09.4h | 1ф1 | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. | Бахмут | 17.11.2017 | ||
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 171/58 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
4:57.72 | II | 1ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.17 | II | 173/57 | 3ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
1:00.35 | II | 172/58 | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.16 | I | 173/57 | 1ф4 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
2:16.14 | I | 173/57 | 5ф2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
2:15.93 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
2:14.52 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:05.99 | I | 172/58 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
Крос 2 км | ||||||
9:44 | III юн | дів-23-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки Васькін К.Є. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:19.40 | III | Донецька | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), КУРАКУЛОВА Альбіна (20.01.2003), ДИБКА Ольга (19.11.2002) | ||||||
2:21.62 | I юн | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
КОСТІНА Аліна (15.11.2002), КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), КУКЛІНА (ТАНАЩИШЕНА) Євгенія (02.08.2004), ДИБКА Ольга (19.11.2002) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
9:54.66 | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
БЄЛОЗЬОРОВА Ольга (25.02.2004), ГОЛОВЧЕНКО Діана (30.10.2003), БОМБІНА Діана (17.10.2004), ДИБКА Ольга (19.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.4h | III | 1ф | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.2h | III | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 13.01.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
Біг на 600 м | ||||||
1:43.5h | 1ф2 | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 років народження та молодше на честь ЗМС В.Подлужного. | Бахмут | 24.02.2017 | ||
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.97 | I | 170/54 | 1двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
2:22.2h | II | 1двбр1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 11.03.2017 | |
Донецька | Васькін К.є. | |||||
2:26.0h | II | 1ф | Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження та молодше. | Бахмут | 14.01.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
2:27.2h | II | 1ф | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. | Бахмут | 05.11.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:16.8h | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 років народження та молодше на честь ЗМС В.Подлужного. | Бахмут | 25.02.2017 | ||
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
3:19.7h | 1ф | Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області серед юніорів, юнаків та дівчат 1999-2000 року народження та молодше. | Бахмут | 26.11.2016 | ||
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:07.8h | II | 1двбр1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 10.03.2017 | |
Донецька | Васькін К.є. | |||||
5:34.0h | III | 1ф | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
5:19.5h | II | 1ф | Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. | Бахмут | 04.11.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
5:16.64 | 170/54 | 2двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
80 | 1 | Відкриті обласні змагання за програмою легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2002, 2003, 2004 років народження. | Бахмут | 02.12.2016 | ||
Донецька | ДВУОР ім.С.Бубки Васькін К.є. | |||||
8.4h 5:34.0h | ||||||
Двоборство 1500м з/п + 800м | ||||||
1800 | 170/54 | 1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
5:16.64 2:20.97 | ||||||
Двоборство 800м + 1500м | ||||||
1583 | 1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства та п'ятиборства серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 10.03.2017 | ||
Донецька | Васькін К.є. | |||||
5:07.8h 2:22.2h |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
58.8h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р.н. та молодше. | Бахмут | 06.10.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
1:00.5h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. | Бахмут | 08.09.2017 | |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
1:00.8h | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 14.04.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:16.02 | I | 1ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:25.0h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. | Бахмут | 09.09.2017 | |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
2:18.4h | I | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської | Бахмут | 03.09.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
2:18.13 | I | 170/53 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:16.84 | I | 170/53 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:16.64 | I | 170/53 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:25.36 | II | 170/53 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:21.14 | I | 170/54 | 8ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
2:22.66 | II | 170/55 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К | |||||
2:20.79 | I | 170/55 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К | |||||
2:25.8h | II | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше. | Бахмут | 15.04.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської міськради Васькін К.є. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:47.94 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 | |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмут Васькін К.Є. | |||||
5:07.1h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молодше. | Бахмут | 08.09.2017 | |
Донецька | КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
4:57.3h | II | 1ф1 | Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської | Бахмут | 02.09.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
4:55.74 | II | 170/53 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
DNF | 170/54 | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К.Є. | |||||
4:57.5h | II | 1ф1 | Кубок Донецької області з легкої атлетики | Бахмут | 06.05.2017 | |
Донецька | Бахмут,КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц Васькін К.Є. | |||||
Крос 1 км | ||||||
3:41 | III | 170/54 | дів-6-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.66 | II | Донецька | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), ДИБКА Ольга (19.11.2002), КУРАКУЛОВА Альбіна (20.01.2003), ЗУЄВА Альона (04.08.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.77 | II юн | Донецька | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
ТУР Юлія (23.07.2002), КУРАКУЛОВА Альбіна (20.01.2003), ТАРАСЕНКОВА Анастасія (29.10.2002), ДИБКА Ольга (19.11.2002) | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 | |
ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), МАЛЬЦЕВА Катерина (07.08.2000), ДИБКА Ольга (19.11.2002), ЗУЄВА Альона (04.08.2001) | ||||||
DQ 170.7 | Донецька | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 | |
ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), КУКЛІНА (ТАНАЩИШЕНА) Євгенія (02.08.2004), КУРАКУЛОВА Альбіна (20.01.2003), ДИБКА Ольга (19.11.2002) | ||||||
2:22.85 | II юн | Донецька | 4ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), КОСТІНА Аліна (15.11.2002), КУКЛІНА (ТАНАЩИШЕНА) Євгенія (02.08.2004), ДИБКА Ольга (19.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:28.85 | II | 2двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Біг на 1500 м з/п | ||||||
5:23.04 | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Двоборство 1500м з/п + 800м | ||||||
1662 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
5:23.04 2:28.85 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.86 | II | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
DNF | 168/48 | з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
2:28.79 | II | 166/49 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:00.51 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут Васькін К | |||||
5:14.40 | II | 168/48 | 11ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
5:03.83 | II | 166/49 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
8:23.18 | I юн | 168/48 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Крос 1 км | ||||||
3.20 | II | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Донецька | ДЮСШ Бахмут Васькін К | |||||
3:52 | I юн | 17ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Донецька | ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ Васькін К | |||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
10:14.75 | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 | |
МУХАНОВА Катерина (28.02.2003), ДИБКА Ольга (19.11.2002), СУРДА Ольга (27.07.1999), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:40.5h | III | 4ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Донецька | КДЮСШ м. Артемівськ Васькін К | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:14.2h | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Донецька | КДЮСШ м. Артемівськ Васькін К |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |