Прізвище: МАТЕЙЧИК | Прізвище Англ: MATEYCHYK |
Ім'я: Дар'я | Ім'я Англ: Darya |
Дата народження: 20.11.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Родкіна Т. І., Герун А. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 27.15 | 27.43 | 27.15 | 27.21 | 27.67 |
Біг на 300 м | 45.43 | 45.43 | |||
Біг на 400 м | 1:01.58 | 1:01.58 | 1:03.10 | ||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.43 | 10.05 | 9.43 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.35 | 9.75 | 9.35 | 9.67 | |
Двоборство 200м + 400м | 1654 | 1654 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:01.02 | 1:01.02 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:27.05 | 2:27.05 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 15.71/+1.5 | 15.71/+1.5 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.97/-1.1 | 14.97/-1.1 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:04.24 | 1:11.97 | 1:04.24 | 1:06.59 | 1:06.29 | 1:14.99 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.43 | II | 175/62 | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
DNS | ф13 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф9 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
10.05 | III | 175/62 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.75 | II | 175/59 | 3з3 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
16.16/+0.8 | II | 177/64 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
15.71/+1.5 | II | 177/64 | 2з3 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:12.05 | III | 177/64 | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
1:11.97 | III | 177/64 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Родкіна Т.І.,Герун А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.38 | II | 175/55 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А.,Ярощук В.В. | |||||
27.15 | 175/54 | 1з17 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А.,Ярощук В.В. | ||||
27.27 | II | 175/54 | 5пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А.,Ярощук В.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.43 | I | 175/55 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А.,Ярощук В.В. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.35 | II | 175/54 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А.,Ярощук В.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.29/-1.8 | II | 175/58 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
15.01/-0.3 | КМС | 175/57 | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
14.97/-1.1 | КМС | 175/57 | 2з2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:10.70 | III | 175/58 | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | ||||
1:04.24 | I | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | |||||
1:05.13 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. | |||||
1:04.90 | I | 175/57 | 3ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.21 | II | 170/50 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | Освіта | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А | ||||
27.74 | II | 165/50 | 1з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
28.40 | III | 3ф14 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
Біг на 300 м | ||||||
45.43 | III | 2ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.58 | II | 165/50 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:01.72 | II | 165/50 | 1з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
DNF | ф15 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.83 | II | 1ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А | |||||
9.67 | II | 8ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
9.70 | II | 4з1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.85 | II | 173/50 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В.В. | |||||
1:06.59 | II | 173/50 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В.В. | |||||
1:08.23 | II | 172/50 | 2ф2 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.67 | II | 2двбр7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А,Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
28.71 | III | 3з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А,Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.10 | II | 1двбр7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А,Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
1:03.49 | III | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Герун А,Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1654 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Герун А,Родкіна Т.І.,Ярощук В. | ||||
1:03.10 27.67 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.02 | II | 3ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:07.44 | II | 2ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:06.51 | II | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:06.29 | II | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:08.04 | II | 165/48 | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:06.92 | II | 165/47 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
1:06.82 | II | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Родкіна Т.І.,Герун А,Ярощук В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Дніпропетровська | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
ЗАКУТНЯ Єлизавета (13.01.2001), КОПТЕВА Олександра (13.07.2001), МАТЕЙЧИК Дар'я (20.11.2001), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) | ||||||
2:27.05 | II юн | Дніпропетровська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
ЗАКУТНЯ Єлизавета (13.01.2001), КОПТЕВА Олександра (13.07.2001), СУББОТА Анастасія (08.03.2001), МАТЕЙЧИК Дар'я (20.11.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:06.1h | III | 7з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:14.99 | III | 3ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А | ||||
DNS | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Родкіна Т.І.,Ярощук В.,Герун А |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |