Прізвище: ГУНЬКО | Прізвище Англ: HUNKO |
Ім'я: Катерина | Ім'я Англ: Kateryna |
Дата народження: 02.05.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:03.73 | 1:07.21 | 1:04.44 | 1:04.41 | 1:03.73 | |
Біг на 800 м | 2:28.32 | 2:50.02 | 2:36.69 | 2:30.68 | 2:28.32 | 2:30.19 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:01.61 | 1:05.29 | 1:04.37 | 1:01.61 | 1:04.54 |
Біг на 800 м | 2:24.53 | 2:30.16 | 2:25.81 | 2:24.53 | 2:31.46 |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:28.29 | 2:28.29 | 2:28.53 | ||
Естафетний біг 4х800 м | 10:10.48 | 10:10.48 | |||
Крос 1 км | 3.49 | 3.49 | |||
Крос 2 км | 7.30 | 7.30 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:55.57 | I юн | 9ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Суми,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
2:50.02 | III | 3ф1 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 19.12.2019 | |
Сумська | ОДЮСШ Шерстюк С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:09.15 | I юн | 171/56 | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:08.51 | I юн | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
1:07.21 | I юн | 171/57 | 3ф10 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:38.63 | III | 171/56 | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:42.83 | III | 171/56 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:38.7h | III | 7ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
2:36.69 | III | 173/57 | 4ф4 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.13 | III | 3ф4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:05.25 | III | 171/54 | 5--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:04.44 | III | 3ф4 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.64 | III | 3ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 23.02.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:35.66 | III | 171/54 | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Сумська | Шерстюк С.М. | |||||
2:30.68 | II | 171/53 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:31.39 | II | 1ф | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
2:39.83 | III | 172/54 | 6ф3 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк В.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.32 | III | 169/56 | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:05.29 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:35.60 | III | 169/56 | 9ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:30.16 | III | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
10:10.48 | Сумська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
ГОМОЛЯ (ОСАУЛЕЦЬ) Катерина (15.10.1997), КОВАЛЬ Ірина (19.01.2001), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001), КОРТИКОВА Оксана (02.10.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.57 | III | 1ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
1:04.41 | III | 2ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.49 | III | 1ф4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 26.02.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
2:29.15 | II | 171/56 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Сумська | Освіта | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
2:31.05 | II | 3ф1 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 08.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
2:28.32 | II | 171/56 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:30.14 | II | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | МОН | Суми,ОДЮСШ Шерстюк С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.9h | III | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Сумський р-н Шерстюк С.М. | |||||
1:04.37 | III | 171/56 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:05.25 | 171/56 | 8пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:05.7h | III | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.81 | II | 171/55 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
2:28.3h | II | 1ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 12.06.2017 | |
Сумська | Сумський р-н Шерстюк С.М. | |||||
2:27.91 | II | 171/56 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | ||
Сумська | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
Крос 2 км | ||||||
7.30 | II | 17ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.73 | III | 4ф7 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:09.41 | I юн | 4ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Шерстюк С.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:31.82 | II | 2ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:30.19 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:34.66 | III | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Шерстюк С.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.53 | III | 5ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:01.80 | II | 169/55 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:01.61 | II | 4ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:28.18 | II | 6ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:24.53 | II | 169/54 | 6ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:26.62 | II | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3.49 | III | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.87 | II юн | Сумська | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 |
КОНДРУХ Тетяна (07.01.2001), ПАВЛОВСЬКА Оксана (22.08.2001), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001) | ||||||
2:28.29 | II юн | Сумська | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ПАВЛОВСЬКА Оксана (22.08.2001), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.54 | III | 2ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
1:03.9h | III | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:31.46 | III | 4ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Шерстюк С.М. | ||||
2:32.4h | III | 3ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Шерстюк С.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.53 | II юн | Сумська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
ПАВЛОВСЬКА Оксана (22.08.2001), ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) | ||||||
2:29.1h | II юн | Сумська | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
КОНДРУХ Тетяна (07.01.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |