Прізвище: КЛИМОВА | Прізвище Англ: KLYMOVA |
Ім'я: Владлена | Ім'я Англ: Vladlena |
Дата народження: 16.07.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр | |
Тренери: Слюсар А. Д., Будило І. А. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.92 | 8.72 | 8.33 | 8.60 | 8.21 | 8.04 | 7.92 | 8.04 | 8.29 |
Біг на 200 м | 25.67 | 27.68 | 27.34 | 28.14 | 27.08 | 25.67 | 26.19 | 27.51 | |
Біг на 400 м | 1:02.02 | 1:04.18 | 1:02.02 | 1:05.28 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:42.42 | 1:42.42 | |||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.88 | 2:17.88 | 2:22.93 | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.52 | 9.71 | 9.52 | ||||||
Стрибки у довжину | 5.01 | 4.49 | 5.01 | ||||||
Потрійний стрибок | 10.64 | 10.64 | |||||||
Двоборство 60м + 200м | 1874 | 1874 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.55/+1.0 | 14.05/+0.2 | 14.04/+1.4 | 13.51/-1.1 | 12.89/+1.6 | 12.55/+1.0 | 12.62/0.0 | 13.14/-0.2 |
Біг на 200 м | 25.80/+1.2 | 28.71/-0.6 | 26.30/+1.7 | 25.80/+1.2 | 27.34/0.0 | 26.65/+0.3 | ||
Біг на 400 м | 1:00.36 | 1:03.41 | 1:03.14 | 1:00.36 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:19.91 | 2:19.91 | 2:21.30 | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 17.85/+1.0 | 17.85/+1.0 | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:05.16 | 1:10.12 | 1:09.36 | 1:05.16 | 1:07.18 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.72 | III | 4з2 | GVSU Mike Lints Alumni Open | Аллендейл | 20.01.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 200 м | ||||||
28.12 | III | 4ф5 | Crossroads League Indoor Track & Field Championships | Індіанаполіс | 17.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
28.67 | III | 4--Final-E | GVSU Mike Lints Alumni Open | Аллендейл, Мічиган | 20.01.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
27.68 | III | 3ф5 | Blue & Gold Invitational | Нотр-Дам | 01.12.2023 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.18 | III | 5ф4 | IWU Midwest Classic | Маріон | 03.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
1:04.39 | III | 5ф2 | ONU Invite | Бурбонне | 26.01.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.96 | II | 5з3 | Crossroads League Indoor Track & Field Championships | Індіанаполіс | 17.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
9.96 | II | 5ф1 | Crossroads League Indoor Track & Field Championships | Індіанаполіс | 16.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
9.81 | II | 8ф1 | NCCAA Indoor Championships | Седарвіль | 10.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
9.71 | II | 4з2 | NCCAA Indoor Championships | Седарвіль | 10.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
9.71 | II | 4ф2 | NCCAA Indoor Championships | Седарвіль | 09.02.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
10.41 | III | 4з2 | ONU Invite | Бурбонне | 26.01.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
10.07 | III | 4з2 | GVSU Mike Lints Alumni Open | Аллендейл | 20.01.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
10.15 | III | 5ф2 | Blue & Gold Invitational | Нотр-Дам | 01.12.2023 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.05/+0.2 | III | 7ф4 | Marian University - Knight Open | Індіанаполіс | 28.03.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 200 м | ||||||
28.71/-0.6 | III | 5ф2 | Marian University - Knight Open | Індіанаполіс | 28.03.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.41 | III | 4ф2 | George Glass Invitational | Апленд | 06.04.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
17.85/+1.0 | III | 8ф1 | Marian University - Knight Open | Індіанаполіс | 28.03.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:10.12 | III | 5ф1 | George Glass Invitational | Апленд | 06.04.2024 | |
Дніпропетровська | Bethel (Ind.) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.40 | III | 4з3 | IWU Midwest Classic | Маріон | 04.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.51 | II | 4з5 | Indiana Tech Invite | Форт-Вейн | 20.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.51 | III | 4ф5 | Indiana Tech Invite | Острава | 20.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.33 | III | 5з6 | Blue & Gold Invitational | Нотр Дам | 02.12.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.60 | II | 2ф5 | Crossroads League Indoor | Маріон | 18.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
27.68 | III | 4ф2 | ONU Invite | Бурбонне | 28.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
28.35 | III | 3ф7 | Indiana Tech Invite | Форт-Вейн | 20.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
28.35 | III | 3ф1 | Indiana Tech Invite | Острава | 20.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
27.34 | II | 1ф7 | Blue & Gold Invitational | Нотр Дам | 02.12.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.05 | II | 3ф3 | NCCAA Indoor Championships | Сідарвілл | 11.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
1:02.02 | II | 3ф2 | ONU Invite | Бурбонне | 28.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.52 | II | 8ф1 | Crossroads League Indoor | Маріон | 18.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
9.59 | II | 8з2 | Crossroads League Indoor | Маріон | 17.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
9.61 | II | 2ф3 | NCCAA Indoor Championships | Сідарвілл | 11.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
9.84 | III | 4з1 | IWU Midwest Classic | Маріон | 04.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.49 | I юн | 19ф | Indiana Tech Invite | Форт-Вейн | 20.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
4.49 4.43 4.33 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.64 | III | 8ф | Crossroads League Indoor | Маріон | 18.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
10.07 10.50 10.28 9.48 10.57 10.64 | ||||||
10.47 | III | 6ф | NCCAA Indoor Championships | Сідарвілл | 10.02.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
10.47 - - - - - | ||||||
10.46 | III | 7ф | ONU Invite | Бурбонне | 28.01.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.82/+2.5 | III | 6ф1 | Lancer Invite | Вінона-Лейк | 28.04.2023 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.85 | III | 3з1 | IWU Midwest Classic | Маріон | 05.02.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
8.60 | I юн | 4з5 | IWU Invitational | Маріон | 22.01.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.14 | II | 1ф6 | Crossroads League Indoor Track & Field Championships | Апленд | 19.02.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
29.34 | III | 4ф6 | Wide-Track | Гіллсдейл | 29.01.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
28.91 | III | 2ф6 | IWU Invitational | Маріон | 22.01.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
28.43 | III | 3ф2 | Blue & Gold Invitational | Нотр-Дам | 03.12.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.28 | III | 1ф3 | Wide-Track | Гіллсдейл | 29.01.2022 | |
Дніпропетровська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.04/+1.4 | III | 5ф1 | Spring Thing | Гранд-Рапідс | 14.04.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.14 | III | 1ф1 | Indiana Little State Championships | Маріон | 23.04.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.36 | II | 1ф2 | NCCAA Championships | Грінвілл | 13.05.2022 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.21 | II | 4з3 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.01 | III | 9ф | Командний чемпіонат м. Києва з л/а в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
5.01 4.83 4.81 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.51/-1.1 | III | 5з4 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Слюсар А.Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.09/-2.4 | III | 5з4 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А.,Слюсар А.Д. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.12 | II | 168/57 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.04 | II | 168/57 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.11 | II | 168/57 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.08 | II | 168/57 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.88 | Дніпропетровська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.89/+1.6 | II | 168/59 | 5пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
12.89/0.0 | II | 168/59 | 1з5 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.40/+1.2 | II | 168/59 | 2з13 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. | |||||
26.30/+1.7 | II | 168/59 | 5пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Дпр Будило І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.00 | II | 168/52 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.02 | II | 168/52 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
7.95 | II | 168/52 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
8.01 | II | 168/52 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
7.92 | I | 168/52 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.52 | I | 169/53 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.67 | I | 168/51 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
26.08 | I | 168/51 | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
26.48 | I | 168/51 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.42 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.93 | Дніпропетровська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), СТЕПАНИШИНА Яна (17.04.2003), СОФІЙЧЕНКО Анна (02.08.2002), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.65/-0.1 | I | 168/56 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.69/-0.2 | I | 168/56 | 2пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.55/+1.0 | I | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.63/+1.5 | I | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.45/+3.1 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.66/+0.9 | I | 167/57 | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
12.81/-0.8 | II | 167/57 | 1з7 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.11/+0.5 | I | 168/56 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.98/-0.3 | I | 168/56 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.58/+2.1 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
25.80/+1.2 | I | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
26.31/+1.5 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
26.06/-1.1 | I | 167/57 | 4ф9 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.36 | II | 168/55 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.82 | I юн | Дніпропетровська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) | ||||||
2:19.91 | III | Дніпропетровська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.04 | II | 167/51 | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
8.08 | II | 1з8 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.04 | II | 1ф1 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 04.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.27 | II | 166/51 | 3з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.19 | I | 167/51 | 3двбр19 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
26.97 | II | 1ф7 | Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко | Запоріжжя | 05.03.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
27.48 | II | 166/52 | 1з24 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1874 | 167/51 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
8.04 26.19 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.8h | I юн | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.24/+0.4 | II | 168/55 | 1з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.92/-1.1 | II | 168/55 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.94/-1.0 | II | 168/55 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.67/+1.2 | I | 168/52 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.68/+1.6 | I | 168/52 | 3з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.89/-1.1 | II | 168/52 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
12.62/0.0 | I | 168/52 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.34/0.0 | II | 2ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.30 | II | 168/55 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
1:07.90 | II | 168/55 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
1:08.98 | II | 168/55 | 3ф2 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
1:05.16 | I | 168/53 | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
1:08.28 | II | 168/52 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
1:05.68 | I | 168/52 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.81 | II юн | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЗАІКА Евеліна (12.09.2003) | ||||||
2:21.30 | I юн | Дніпропетровська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.43 | II | 1з6 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.29 | II | 2ф1 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 05.03.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
8.60 | III | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Будило І.А.,Сендецький Ю.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.51 | II | 2ф5 | Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. | Запоріжжя | 06.03.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
28.46 | III | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Будило І.А.,Сендецький Ю.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.83/+0.6 | III | 3з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
13.14/-0.2 | II | 164/41 | 3з5 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
13.23/+0.5 | II | 5пф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
13.28/-0.8 | II | 164/51 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
28.43/+1.1 | III | 8ф11 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
26.65/+0.3 | II | 165/51 | 2з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
27.06/-0.2 | II | 165/51 | 2ф11 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.77 | III | 164/51 | 3з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | ||||
1:07.18 | II | 165/51 | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | ф5 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
13.4h | III | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф4 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. | |||||
28.3h | III | 1ф13 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Будило І.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |