Прізвище: ВІТОВ | Прізвище Англ: VITOV |
Ім'я: Руслан | Ім'я Англ: Ruslan |
Дата народження: 07.03.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: Вінницька | |
Клуб: ШВСМ Він | |
Тренери: Мельничук В. М., Яновська О. О. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.49 | 24.64 | 24.70 | 24.60 | 24.49 | |
Біг на 400 м | 53.54 | 54.03 | 54.10 | 53.54 | 53.68 | 53.65 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:36.12 | 1:41.90 | 1:36.12 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:29.74 | 3:31.54 | 3:29.74 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.93/+1.5 | 23.93/+1.5 | ||||
Біг на 400 м | 52.80 | 52.80 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 45.04 | 46.96 | 45.04 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:25.30 | 3:29.57 | 3:25.30 | 3:39.36 | 3:35.81 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:06.97 | 2:06.97 | ||||
Біг на 200 м з/б (0.914) | 27.14/+0.1 | 27.14/+0.1 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 57.29 | 58.14 | 57.29 | 57.67 | 58.07 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.64 | II | 6ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.83 | III | 179/60 | 5--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. | |||||
54.03 | II | 6ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. | |||||
55.20 | III | 179/70 | 3ф1 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Яновська О.О.,Мельничук В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:31.54 | Вінницька | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
ВІТОВ Руслан (07.03.2000), ВОЙТЮК Василь (13.01.2003), НОСУЛЬКО Сергій (27.02.2002), СОСНИЦЬКИЙ Ілля (25.07.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
59.43 | II | 179/70 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М. | |||||
58.14 | II | 179/70 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. | |||||
58.97 | II | 179/70 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. | |||||
58.39 | II | 179/70 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М.,Яновська О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 179/70 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 | |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М. | |||||
DNS | ф14 | Кубок Вінницької області з легкої атлетики | Вінниця | 21.12.2019 | ||
Вінницька | Вінниця,ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.10 | II | 179/70 | 6ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М. | |||||
54.45 | III | 2ф3 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
DNS | ф7 | Кубок Вінницької області з легкої атлетики | Вінниця | 20.12.2019 | ||
Вінницька | Вінниця,ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф3 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | ||
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
57.29 | II | 7з2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М. | |||||
57.39 | II | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Вінницька | ШВСМ Він Мельничук В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.57 | II | Вінницька | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
ГОРОБЕЦЬ Олександр (12.10.1994), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), ВУЙКО Олександр (23.12.1997), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.70 | II | 178/68 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.54 | II | 178/68 | 4з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
57.86 | II | 179/70 | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
57.67 | II | 179/70 | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
58.08 | II | 179/70 | 5ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Вінницька | ДОНУ Мельничук В.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.30 | II | Вінницька | 2ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995) | ||||||
3:27.23 | II | Вінницька | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.60 | II | 178/67 | 3з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Книш М.М. | ||||
24.7h | II | 1ф6 | Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні | Вінниця | 13.01.2018 | |
Вінницька | Вінниця,ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | |||||
DNS | ф3 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 | ||
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М.,Книш М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.68 | II | 177/67 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Книш М.М. | ||||
53.7h | II | 2ф2 | Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні | Вінниця | 12.01.2018 | |
Вінницька | Вінниця,ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | |||||
53.83 | II | 178/68 | 2ф3 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Вінницька | К | СДЮСШОР "Колос" Він Мельничук В.М.,Книш М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:41.90 | Вінницька | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ІЩУК Олександр (29.01.1999), СОСНИЦЬКИЙ Ілля (25.07.1999), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 178/78 | ф3 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 | |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Книш М.М. | ||||
Біг на 200 м з/б (0.914) | ||||||
27.14/+0.1 | 4ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | ||
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Книш М.М. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
58.25 | II | 178/67 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
58.07 | II | 178/67 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
58.15 | II | 178/68 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М.,Книш М.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.96 | I юн | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ІЩУК Олександр (29.01.1999), КОРОЛЬ Олексій (24.07.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:39.36 | III | Вінницька | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
ІЩУК Олександр (29.01.1999), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), СОСНИЦЬКИЙ Ілля (25.07.1999), ВІТОВ Руслан (07.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.49 | II | 178/66 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
24.73 | II | 178/66 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.65 | II | 178/66 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Вінницька | К | СДЮСШОР Мельничук В.М. | ||||
DQ 162.7 | з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:36.12 | Вінницька | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
КОРОЛЬ Олексій (24.07.1999), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СТРУЧАЛІН Іван (13.05.1999), ВИСОЦЬКИЙ Дмитро (23.09.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:29.74 | Вінницька | 12ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 19.02.2017 | |
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:14.2h | Вінницька | 14ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 | |
БОДЗЯК Віталій (02.05.2000), ПЕТРУК Петро (11.01.2001), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.33/+0.9 | III | 177/67 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
23.93/+1.5 | III | 177/67 | 6ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
24.17/+0.3 | III | 177/67 | 8пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
24.54/-0.2 | III | 177/67 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.31 | II | 177/67 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
52.80 | II | 177/67 | 5пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
53.48 | II | 177/67 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
53.24 | II | 177/67 | 6ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
53.12 | II | 177/67 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
53.35 | II | 177/67 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Вінницька | К | ВСДЮСШОР Внц Мельничук В.М. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.04 | III | Вінницька | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ТАРАН Василь (14.01.1999), ГОНЧАРУК Владислав (20.09.1998), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:35.81 | III | Вінницька | 9ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ШАМРАЙ Олексій (22.02.1999), КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій (23.04.2000) | ||||||
3:39.62 | III | Вінницька | 5ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ШАМРАЙ Олексій (22.02.1999), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ВІТОВ Руслан (07.03.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:08.88 | III юн | Вінницька | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав (18.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій (23.04.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000) | ||||||
2:06.97 | II юн | Вінницька | 5ф2 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав (18.03.2000), РИМАР Богдан (29.06.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.7h | I юн | 5з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Ткач В.,Мельничук В.М. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.6h | III | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Вінницька | К | СДЮСШОР Ткач В.,Мельничук В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |