ЛИТВИНЕНКО Микола
Прізвище: ЛИТВИНЕНКОПрізвище Англ: LYTVYNENKO
Ім'я: МиколаІм'я Англ: Mykola
Дата народження: 19.12.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Потрійний стрибок
13.48 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
13.41 9кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
13.48 II 197/80 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
13.47 12.70 13.48
13.41 II 197/80 9кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 28.01.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
13.21 13.41 X
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.43 I юн 195/72 32кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
5.43 5.07 5.36
Потрійний стрибок
12.83 III 195/73 10ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
12.83 12.63 12.67
12.73 III 195/73 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
X 12.73 12.32

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
13.56/0.0 II 197/80 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
13.05/+1.8 13.40/-0.8 13.56/0.0 13.29/-1.9 X/-4.4 X/+3.2
13.37/+2.1 II 197/80 4кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
X/+2.0 13.37/+2.1 X/+1.2
13.73/+2.3 II 196/76 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 20.06.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
13.41/+3.0 13.31/+0.1 13.73/+2.3 13.09/-0.2 X/+2.7 13.60/+1.0
13.42/0.0 II 196/76 5кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
13.42/0.0
13.47/0.0 II 195/77 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пастушенко О.М.
12.97/0.0 13.04/0.0 13.47/0.0 13.22/-1.5
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.11 III юн  Харкiвська 12ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ЛИТВИНЕНКО Микола (19.12.2003), ОСТАПЕНКО Олексій (10.07.2003), СВІТЛІЧНИЙ Андрій (25.11.2002), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
5.32/-0.6 I юн 195/70 27ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пічахчі А
5.32/-0.6 X/0.0 X/0.0
Потрійний стрибок
12.25/+1.3 I юн 195/70 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Довженко О.М.,Пічахчі А
12.10/+0.3 12.25/+1.3 X/+1.1

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)