Прізвище: БОГДАНОВ | Прізвище Англ: BOHDANOV |
Ім'я: Антон | Ім'я Англ: Anton |
Дата народження: 25.01.2002 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.58 | 7.58 | ||||
Біг на 200 м | 23.48 | 24.22 | 24.32 | 23.62 | 23.48 | 24.68 |
Біг на 400 м | 52.51 | 52.60 | 52.51 | 55.75 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:33.90 | 1:36.75 | 1:33.90 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:08.58 | 2:16.34 | 2:08.58 | |||
Двоборство 200м + 400м | 1271 | 1271 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.86/-1.3 | 11.86/-1.3 | 12.32/+0.1 | 12.87/-0.1 | |||
Біг на 200 м | 23.23/+0.5 | 24.12/-1.0 | 23.23/+0.5 | 24.00/-0.1 | 25.33/-0.1 | 26.14/+0.8 | |
Біг на 400 м | 51.06 | 53.15 | 51.85 | 51.06 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:02.28 | 2:07.93 | 2:02.28 | 2:10.90 | 2:18.12 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.22 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:36.75 | Харкiвська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
ПАВЛОВ Максим (18.02.2004), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), БАГАРАДА Сергій (14.11.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.58 | II | 184/75 | 7з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.32 | II | 184/75 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DQ 170,7 | Харкiвська | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.12/-1.0 | III | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.15 | II | 6з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.62 | 184/71 | 3з14 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.68 | II | 184/71 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
54.81 | III | 184/71 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
52.60 | II | 184/71 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:33.90 | Харкiвська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:16.34 | Харкiвська | 10ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | |
КРАВЧЕНКО Олег (03.01.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ЖАБОТІНСЬКИЙ Денис (01.01.2003) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.69/+1.7 | II | 184/75 | 2з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
23.23/+0.5 | II | 184/72 | 2з8 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
DNF | 184/72 | пф2 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
53.96 | III | 184/75 | 8ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
53.19 | II | 184/75 | 1з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.85 | II | 184/72 | 2з3 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.98 | II | 184/72 | 3пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.93 | II | 184/72 | 6ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.93 | II юн | Харкiвська | 4ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
БАРТОЛЬ Олександр (24.09.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002) | ||||||
2:09.11 | III юн | Харкiвська | 12ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 24.04.2019 |
ЛИТВИНЕНКО Микола (19.12.2003), ОСТАПЕНКО Олексій (10.07.2003), СВІТЛІЧНИЙ Андрій (25.11.2002), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.48 | I | 3ф14 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко Д.О.,Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.98 | II | 1ф6 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко Д.О.,Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
52.51 | II | 184/71 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
52.72 | II | 184/71 | 3пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
53.31 | II | 184/71 | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:08.58 | Харкiвська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.42/+3.2 | II | 184/69 | 1ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
DNF | з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | ||
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
DNF | 182/68 | ф11 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.37 | II | 184/69 | 6ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.06 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
53.54 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.84 | II | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
51.39 | II | 182/68 | 2ф7 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:02.28 | III | Харкiвська | 3ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001) | ||||||
2:03.37 | III | Харкiвська | 5ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.68 | II | 182/68 | 1двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 25.03.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
26.16 | III | 182/69 | 2з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.75 | III | 182/68 | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
58.04 | I юн | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1271 | 182/68 | 5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
55.75 24.68 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.24/-0.4 | III | 184/69 | 1з7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
11.86/-1.3 | III | 188/76 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
12.17/-1.7 | III | 188/76 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.02/+1.4 | III | 4ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д.О. | ||||
24.11/+0.6 | III | 185/69 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
24.00/-0.1 | III | 185/69 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
25.02/+0.1 | III | 182/68 | 5з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко Д.,Омельченко О.П. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко А,Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:13.80 | Харкiвська | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (02.02.2002) | ||||||
2:10.90 | Харкiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 16.06.2017 | |
СТОЙКО Даніїл (10.06.2002), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ТОМАХ Богдан (20.02.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.32/+0.1 | I юн | 180/64 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.33/-0.1 | III | 180/64 | 2ф7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | У | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.20 | Харкiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ЛУНЬОВ Михайло (10.10.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.87/-0.1 | II юн | 3ф4 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
12.4h | I юн | 7з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.14/+0.8 | I юн | 6ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
25.6h | I юн | 1ф10 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:18.12 | Харкiвська | 7ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
КАТАСОНОВ Ігор (08.02.2000), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СКРИПНИЧЕНКО Ярослав (13.04.2000) | ||||||
DQ 163.3 | Харкiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ХРИСТОСОВ Денис (13.07.2000), ГОРБАНЬ Радомир (22.01.2000), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |