Прізвище: СОКОЛОВ | Прізвище Англ: SOKOLOV |
Ім'я: Остап | Ім'я Англ: Ostap |
Дата народження: 17.08.2001 | Стать: Ч |
ТФЛА: Львівська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: КДЮСШ ім.Кутенка Львів | |
Тренери: Порошина О. В., Капачинський В. С. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.23 | 7.27 | 7.24 | 7.23 | 7.42 | 7.46 | 7.67 |
Біг на 150 м | 17.52 | 17.52 | 17.85 | ||||
Біг на 200 м | 22.83 | 22.83 | 22.83 | 22.91 | 23.25 | 24.20 | 25.51 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:32.41 | 1:32.41 | |||||
Двоборство 60м + 200м | 1216 | 1216 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.53/+0.5 | 11.57/-1.0 | 11.53/+0.5 | 11.68/0.0 | 11.94/0.0 | |
Біг на 200 м | 22.91/+1.5 | 23.51/-1.7 | 22.91/+1.5 | 23.00/+1.5 | 23.98/+1.1 | 24.24/+0.4 |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:07.28 | 2:07.28 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.27 | II | 5з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ TR17.3.2 | 185/75 | з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
22.83 | КМС | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.26 | II | 185/75 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
7.24 | I | 185/75 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
7.33 | II | 185/75 | 4з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
7.25 | II | 5з2 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.32 | I | 185/75 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
22.83 | КМС | 185/75 | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
23.59 | I | 1ф6 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:32.41 | Львiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001), ГАВРИЛЯК Орест (06.04.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.57/-1.0 | II | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.51/-1.7 | II | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.29 | II | 184/78 | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
7.23 | I | 184/78 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.34 | I | 185/78 | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
22.91 | КМС | 185/78 | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ДЮСШ ім.Кутенка м.Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNF | Львiвська | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), КУЗЬМА Степан (22.01.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.53/+3.3 | II | 185/75 | 5з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
DNS | з5 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 | ||
Львiвська | ЗСУ | ЛДУФК Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.67/-0.9 | II | 184/75 | 2з7 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
22.91/+1.5 | I | 184/75 | 4пф2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
23.21/+2.0 | II | 185/75 | 6ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Львiвська | ЗСУ | ЛДУФК Порошина О.В.,Капачинський В.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | МС | Львiвська | ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), НАЗАРУК Артур (10.03.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.43 | II | 184/72 | 6пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів | ||||
7.42 | II | 184/72 | 3з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів | ||||
Біг на 150 м | ||||||
17.52 | 2з8 | Міжнародний відкритий Кубок Львова з легкої атлетики в приміщені "Lviv Open Cup 2017" | Львів | 21.12.2017 | ||
Львiвська | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.59 | I | 183/72 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів | ||||
23.51 | I | 183/72 | 1з15 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів | ||||
23.25 | I | 183/72 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.53/+0.5 | II | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В.С. | ||||
11.68/-0.9 | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В.С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.71/+1.7 | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В.С. | ||||
23.00/+1.5 | I | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В.С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.52 | II | 8пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
7.46 | II | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
Біг на 150 м | ||||||
17.85 | 2з5 | Відкритий кубок Львова з легкої атлетики | Львів | 22.12.2016 | ||
Львiвська | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.29 | II | 182/70 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
24.20 | I | 182/70 | 1з20 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:06.4h | I юн | Львiвська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), ГЛУШКО Віталій (23.05.2000), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 | ||
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
11.71/+0.1 | II | 182/82 | 5пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капелян А.А. | ||||
11.68/0.0 | II | 182/82 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капелян А.А. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.98/+1.1 | III | 183/72 | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
24.13/-1.1 | III | 182/72 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капелян А.А. | ||||
24.34/-0.3 | III | 182/72 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капелян А.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.67 | III | 1двбр7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.51 | III | 2двбр13 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1216 | 6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
7.67 25.51 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.02/-0.1 | III | 1з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
11.94/0.0 | III | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
12.09/-0.2 | III | 182/70 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
12.05/+0.1 | III | 182/70 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.24/+0.4 | III | 6ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
24.52/-0.3 | III | 183/70 | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Львiвська | У | ДЮСШ Сокіл Капачинський В | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.28 | II юн | Львiвська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 |
АНДРУХІВ Максим (07.09.2001), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), ЯНОВСЬКИЙ Володимир (08.03.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.8h | III | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.5h | III | 4ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Львiвська | У | ДЮСШ "Сокіл" м.Львів Капачинський В | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Львiвська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
ЛІСОВСЬКИЙ Василь (24.01.2000), БУДНИЦЬКИЙ Дмитро (24.04.2000), СОКОЛОВ Остап (17.08.2001), АНДРУХІВ Максим (07.09.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |