Прізвище: БЕЛАШЕВ | Прізвище Англ: BELASHEV |
Ім'я: Кирило | Ім'я Англ: Kyrylo |
Дата народження: 10.11.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Ісправнікова В. М., Белявцев С. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.56 | 23.56 | 25.53 | 26.75 | |||
Біг на 400 м | 1:00.01 | 50.57 | 51.24 | 50.98 | 51.85 | 56.20 | 1:00.01 |
Естафетний біг 4х200 м | 1:33.90 | 1:33.90 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:19.41 | 3:19.41 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 23.55/+0.4 | 23.55/+0.4 | 25.77/+0.1 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 45.88 | 45.88 | |||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:18.77 | 3:25.64 | 3:18.77 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:09.85 | 2:09.85 | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | 53.69 | 53.78 | 53.69 | 55.56 | |||
Біг на 400 м з/б (0.840) | 1:02.27 | 57.41 | 1:02.27 | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:07.09 | 1:07.09 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
50.77 | I | 183/70 | 3ф9 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Харкiвська | Д | Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
51.07 | I | 183/70 | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Ісправнікова В.М.,Белявцев С.М. | ||||
50.57 | I | 186/70 | 1ф3 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Білявцев С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
DNS | ф1 | Благодійний відкритий чемпіонат м. Луцька з легкої атлетики "Разом до Перемоги" | Луцьк | 25.06.2022 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Ісправнікова В.М.,Белявцев С.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.55/+0.4 | II | 183/70 | 3ф6 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Харкiвська | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.50 | КМС | 183/69 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
53.78 | КМС | 183/70 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
54.00 | КМС | 183/70 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
56.24 | I | 188/70 | 7ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Харкiвська | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | |||||
55.08 | I | 180/70 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:25.64 | II | Харкiвська | 3ф2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
ЖУРБІН Михайло (06.10.2001), КАСЬЯНОВ Руслан (13.10.1999), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001) | ||||||
3:30.05 | II | Харкiвська | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), СЕРЕНКО Руслан (06.12.1999), БІКУЛОВ Дмитро (11.07.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.24 | I | 183/70 | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.56 | I | 2ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Харкiвська | Д | Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.50 | I | 183/68 | 2--Пре-кваліфікація-7 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
50.98 | I | 183/68 | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | |||||
51.43 | I | 183/68 | 5ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
51.82 | I | 2ф4 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Харкiвська | Д | Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:33.90 | Харкiвська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:19.41 | Харкiвська | 3ф3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
БІКУЛОВ Дмитро (11.07.1990), ГОЛУБЄВ Віктор (22.08.1993), ДІРАВКА Валентин (25.05.1993), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
54.74 | КМС | 180/67 | 5ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
55.54 | I | 180/67 | 2з2 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
55.20 | I | 6з3 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Харкiвська | ||||||
54.56 | КМС | 182/67 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
55.87 | I | 182/67 | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
53.69 | КМС | 183/68 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
51.85 | I | 183/63 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
52.25 | II | 183/63 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
53.59 | II | 4з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DQ 163.3 | Харкiвська | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), АКЧУРІН Євген (22.07.1999), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.914) | ||||||
56.17 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
56.64 | I | 3з2 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
55.56 | I | 180/65 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
57.50 | II | 180/65 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
55.68 | I | 180/66 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
45.88 | III | Харкiвська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
КАСЬЯНОВ Руслан (13.10.1999), ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), ВРАДІЙ Олег (22.11.1999), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:18.77 | I | Харкiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
БІКУЛОВ Дмитро (11.07.1990), ГОЛУБЄВ Віктор (22.08.1993), ДІРАВКА Валентин (25.05.1993), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.53 | III | 177/60 | 2з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев С | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.20 | III | 2з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев С | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:12.6h | Харкiвська | 13ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 | |
ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
58.42 | II | 180/63 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М. | ||||
57.41 | II | 180/63 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М. | ||||
59.85 | III | 180/60 | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
1:01.55 | III | 178/60 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 | |
ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ГУРА Олексій (18.12.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.75 | III | 4ф9 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Ісправнікова Г,Білявцев С | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.01 | I юн | 2ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Ісправнікова Г,Білявцев С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.77/+0.1 | I юн | 173/59 | 6з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
Біг на 400 м з/б (0.840) | ||||||
1:04.33 | I юн | 4ф4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
1:02.27 | III | 173/59 | 5з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
1:05.73 | I юн | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:09.85 | III юн | Харкiвська | 11ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ВРАДІЙ Олег (22.11.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.0h | 7з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:07.09 | 3ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Белявцев С | ||||
1:10.3h | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |