Прізвище: БАРАНОВ | Прізвище Англ: BARANOV |
Ім'я: Денис | Ім'я Англ: Denys |
Дата народження: 11.04.2001 | Стать: Ч |
ТФЛА: Львівська | |
ФСТ: ЗСУ | |
Клуб: КДЮСШ ім.Кутенка Львів | |
Тренери: Дарієнко О. І., Порошина О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.51 | 7.51 | ||||||
Біг на 200 м | 23.07 | 23.57 | 23.07 | 23.44 | 23.33 | 23.18 | 23.98 | 24.15 |
Біг на 400 м | 50.18 | 51.19 | 50.46 | 51.41 | 50.18 | 50.60 | 55.20 | |
Естафетний біг 4х200 м | 1:33.46 | 1:33.46 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:20.98 | 3:20.98 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:06.44 | 2:06.44 | ||||||
Двоборство 200м + 400м | 1358 | 1358 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.36/+0.4 | 11.36/+0.4 | 11.59/0.0 | 12.23/+0.4 | |||||
Біг на 200 м | 22.34/+0.3 | 24.11/-0.4 | 22.63/-1.8 | 22.34/+0.3 | 22.95/+0.9 | 23.24/+1.4 | 24.04/+0.1 | ||
Біг на 400 м | 48.23 | 53.52 | 50.47 | 49.46 | 48.44 | 48.23 | 49.33 | 51.13 | 54.87 |
Естафетний біг 4х100 м | 43.38 | 43.66 | 43.38 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:17.62 | 3:17.62 | 3:21.77 | 3:20.39 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 1:57.66 | 1:57.66 | 2:00.79 | 2:05.49 | 2:04.87 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.11/-0.4 | III | 190/87 | 3ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
Львiвська | ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького Порошина О.В.,Приставський Т.Г. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
53.52 | II | 190/87 | 1ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 |
Львiвська | ЛНУВМБ ім. С. З. Гжицького Порошина О.В.,Приставський Т.Г. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DNF | Львiвська | ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 | |
СЕМЕНЮК Павло (09.07.2002), ЛАВСЬКИЙ Владислав (16.03.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.57 | I | 190/80 | 4ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
52.21 | II | 190/80 | 3ф8 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Дарієнко О.І. | ||||
51.19 | I | 190/80 | 2ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.16 | I | 190/85 | 3з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
23.07 | I | 3ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.46 | КМС | 190/85 | 2--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
50.77 | I | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:20.98 | Львiвська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001), РЕГАН Руслан (28.04.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
22.77/+3.7 | I | 190/77 | 4--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.47 | I | 190/77 | 4з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Дарієнко О.І.,Порошина О.В. | ||||
50.72 | I | 190/77 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Львiвська | ЗСУ | КДЮСШ ім.Кутенка Львів Порошина О.В.,Дарієнко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:17.62 | I | Львiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), ОХРІМЧУК Олександр (31.10.2000), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) | ||||||
3:19.80 | I | Львiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), ОХРІМЧУК Олександр (31.10.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), РОДЧЕНКОВ Нікіта (31.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | ||
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
DNS | ф5 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка | Київ | 17.01.2020 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
23.44 | I | 1ф3 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 16.01.2020 | |
Кіровоградська | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
DNS | ф7 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
23.50 | I | 1ф7 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2020 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 190/80 | з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 | |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
DNS | ф3 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка | Київ | 17.01.2020 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
51.41 | I | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 15.01.2020 | |
Кіровоградська | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
DNS | ф8 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
DNS | ф6 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DQ TR 16.8 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 13.08.2020 | ||
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.48 | I | 6ф5 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.87 | II | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
49.46 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.33 | I | 1ф4 | Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) | Київ | 17.01.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | |||||
DNS | ф19 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 22.12.2018 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
50.42 | КМС | 190/77 | 2ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.80 | I | 190/78 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.18 | КМС | 190/78 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
DNS | ф15 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.54/-1.1 | II | 4ф1 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | |||||
11.36/+0.4 | II | 1з4 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з6 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.63/-1.8 | I | 3ф6 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 07.05.2019 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
49.19 | I | 190/85 | 6ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.26 | I | 190/85 | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.29 | I | 190/85 | 2пф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
48.65 | КМС | 190/85 | 3ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
49.20 | I | 190/85 | 1з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
48.44 | КМС | 190/85 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
43.66 | II | Кіровоградська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:21.77 | I | Кіровоградська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.39 | I | 190/77 | 1з16 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Кіровоградська | МОН | Дарієнко О.І.,Шурмельов С.О. | ||||
23.18 | I | 190/76 | 1ф2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Кіровоградська | К | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
51.99 | II | 190/77 | 3ф2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Кіровоградська | МОН | Дарієнко О.І. | ||||
50.60 | I | 190/76 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
52.87 | II | 190/76 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
51.50 | I | 190/76 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
51.70 | I | 190/76 | 2ф4 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Кіровоградська | К | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
53.02 | II | 1ф5 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
Київська | ЦШВСМ "Колос" Шурмельов С.О.,Дарієнко О | |||||
52.46 | II | 190/78 | 2ф11 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Кіровоградська | К | СДЮСШОР ім Верхоланцева Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:33.46 | Кіровоградська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:06.44 | Кіровоградська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ЯНЧИК Дмитро (16.06.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.33/+0.6 | II | 190/77 | 5ф9 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.37/+1.1 | I | 190/77 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.41/+0.3 | I | 190/77 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.34/+0.3 | I | 190/77 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Кіровоградська | К | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.73/-0.3 | I | 190/77 | 2ф11 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
22.80/-1.0 | I | 2ф6 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
Київська | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
48.71 | КМС | 4з3 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 06.07.2018 | |
Кіровоградська | ||||||
48.23 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
52.00 | II | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.38 | I | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
49.95 | I | 190/77 | 5ф5 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
50.17 | I | 190/77 | 3ф8 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.62 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000) | ||||||
43.38 | II | Кіровоградська | 3ф3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000) | ||||||
43.75 | II | Кіровоградська | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:23.30 | I | Кіровоградська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
3:26.13 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), ЦАРЕНКО Євген (02.01.1997), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
3:20.39 | I | Кіровоградська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:11.96 | Кіровоградська | 11ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 | |
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
1:57.66 | КМС | Україна | 6з2 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 07.07.2018 |
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001) | ||||||
2:02.24 | III | Кіровоградська | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.59 | II | 7пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
7.51 | II | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.47 | II | 190/77 | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
23.98 | I | 190/77 | 1з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:08.8h | III юн | Кіровоградська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
БЕЗШКУРЕНКО Павло (12.07.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), АРТИШКО Ігор (12.01.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.59/0.0 | II | 190/76 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
11.78/0.0 | III | 190/76 | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
Біг на 200 м | ||||||
22.95/+0.9 | I | 190/76 | 4ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
22.90/+2.4 | I | 190/87 | 2ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | ||||
23.94/+0.7 | III | 190/76 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
23.23/+0.3 | II | 190/76 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
23.44/-0.1 | II | 190/76 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Кіровоградська | Д | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
Біг на 400 м | ||||||
49.33 | I | 2ф1 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Дьйор | 26.07.2017 | |
Кіровоградська | ||||||
51.30 | II | 2пф2 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Дьйор | 25.07.2017 | |
Кіровоградська | ||||||
51.28 | II | 190/76 | 5--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Шурмельов С.М.,Дарієнко О | ||||
49.58 | I | 190/78 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР 2 Шурмельов С.М.,Дарієнко О | ||||
52.95 | II | 190/78 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР 2 Шурмельов С.М.,Дарієнко О | ||||
50.41 | I | 190/78 | 1пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР 2 Шурмельов С.М.,Дарієнко О | ||||
49.95 | I | 190/76 | 2ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О | ||||
50.18 | I | 190/87 | 2ф4 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Київська | К | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:00.87 | II | Кіровоградська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
ПОЛІЩУК Ярослав (29.08.2000), МИРЗА Владислав (27.03.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
2:00.79 | II | Кіровоградська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ВИННИК Максим (28.08.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.15 | I | 2двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
24.85 | II | 3ф4 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 05.02.2016 | |
Київська | Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.20 | III | 1двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
Двоборство 200м + 400м | ||||||
1358 | 3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
55.20 24.15 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
23.24/+1.4 | II | 1ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
23.27/+0.5 | II | 190/78 | 3з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
23.87/-0.5 | III | 192/87 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
DNS | ф7 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | ||
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 13.05.2016 | ||
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
52.11 | II | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
51.86 | II | 190/78 | 1з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
52.10 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
51.13 | II | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ | Київ | 24.06.2016 | |
м. Київ | ОК ім. І.Піддубного Шурмельов С.О.,Дарієнко О | |||||
51.84 | II | 192/87 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
51.23 | II | 192/87 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Крв Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
DNS | ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | ||
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:05.49 | I юн | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), МИРЗА Владислав (27.03.2000), АРТИШКО Ігор (12.01.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
2:13.76 | Кіровоградська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), КОВАЛЕНКО Ігор (29.04.2002), ПОПАДІН Андрій (09.12.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.23/+0.4 | III | 190/78 | 6з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.04/+0.1 | III | 1ф5 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
24.36/+1.5 | III | 190/78 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
24.4h | III | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
24.91/-0.2 | III | 190/73 | 5ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О | ||||
Біг на 400 м | ||||||
DQ 162.7 | ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | ||
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
53.5h | II | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
53.5h | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О,Коваленко С. | ||||
54.87 | III | 190/73 | 5ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новомиргородська Дарієнко О | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.47 | III юн | Кіровоградська | 4ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), ІВАНОВ Едуард (11.03.2000), СЕРДЮК Ярослав (20.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
2:10.1h | III юн | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
БЕЗШКУРЕНКО Павло (12.07.2000), ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), СЕРДЮК Ярослав (20.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001) | ||||||
2:04.87 | I юн | Кіровоградська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
БАРАНОВ Денис (11.04.2001), БОБРОВСЬКИЙ Олександр (24.03.1999), МЕДВЕДЕНКО Микола (23.03.1998), ПІМЕНОВ Денис (22.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |