БОСАК Євгеннія
Прізвище: БОСАКПрізвище Англ: BOSAK
Ім'я: ЄвгенніяІм'я Англ: Yevhenniya
Дата народження: 01.01.2001 Стать: Ж
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 3 кг
8.94 I юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корнієнко Д.
8.50 X X 8.94 8.88 8.77
8.47 I юн 170/70 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корнієнко Д.А.
7.50 8.47 8.12
9.17 I юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Корнієнко Д.
9.17 8.62 8.04 7.60 8.77 9.12

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 3 кг
8.94 I юн Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ     Корнієнко Д.
8.31 8.94 8.05
8.80 I юн Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 14.01.2017
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Корнієнко Д.
8.10 7.74 8.80 7.70 7.82 7.77

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
23.30 II юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. Суми 20.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Корнієнко Д.
X X 22.02 23.30 20.94 22.84
Штовхання ядра 3 кг
8.90 I юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. Суми 19.04.2017
 Сумська ОДЮСШ     Корнієнко Д.
8.40 8.30 8.44 8.90 8.89 8.35

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 3 кг
8.53 I юн Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корнієнко Д.
7.98 7.94 8.30 8.53 X X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)