Прізвище: ОЛЬХОВИК | Прізвище Англ: OLKHOVYK |
Ім'я: Маргарита-Лілія | Ім'я Англ: Marharyta-Liliia |
Дата народження: 10.10.2003 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:41.79 | 2:41.79 | |||||
Спортивна ходьба 2000 м | 12:18.83 | 14:00.38 | 12:18.83 | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | 16:16.13 | 19:13.68 | 16:16.13 | 17:00.43 | 16:50.47 | 18:58.24 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Крос 0,5 км | 2.15 | 2.15 | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | 10:35 | 10:35 | 11:18 | |||||
Спортивна ходьба 3 км | 17:14 | 17:14 | 17:21 | |||||
Спортивна ходьба 5 км | 30:11 | 32:03 | 30:11 | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | 16:53.46 | 17:09.09 | 17:01.94 | 16:53.46 | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | 28:59.34 | 31:07.01 | 31:54.09 | 28:59.34 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
31:07.01 | III | 170/62 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
19:13.68 | I юн | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
31:54.09 | I юн | 171/66 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:41.79 | III | 170/59 | 2ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 12.02.2020 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
1:03:13.1h | 2ф1 | Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка | Суми | 12.12.2019 | ||
Сумська | ОДЮСШ Мирошниченко О | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:16.27 | II | 170/59 | 2ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 11.02.2020 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
16:42.81 | II | 170/59 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
16:54.37 | III | 170/59 | 14ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше | Суми | 27.01.2020 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
16:20.57 | II | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Сумська | Сумський р-н Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | |||||
16:16.13 | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 21.12.2019 | |
Сумська | ОДЮСШ Мірошничеко С,Мірошніченко О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
32:03 | I юн | 179/59 | дів-10 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 14.03.2020 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
17:00.43 | III | 1ф1 | Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ | Суми | 13.02.2019 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М. | ||||
17:30.46 | III | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 | |
Сумська | С | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С.А.,Мірошниченко О.М. | ||||
17:17.14 | III | 167/57 | 19ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
17:24.9h | III | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Сумський р-н,ОДЮСШ Мірошниченко О.М.,Мірошничеко С |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 5 км | ||||||
30:11 | III | 170/59 | 9 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР. XXIV Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 19.10.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
30:59 | III | 170/59 | дів-10 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 23.03.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
17:42.17 | III | 170/69 | 12ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
17:09.09 | III | 169/59 | 15ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 23.04.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 5000 м | ||||||
28:59.34 | III | 169/60 | 4ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
16:50.47 | III | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О | ||||
17:37.14 | III | 163/42 | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
16:53.32 | III | 163/45 | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С.А.,Мірошниченко О.М. | ||||
17:10.51 | III | 4ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Сумський р-н Мірошничеко С,Мірошниченко О | |||||
16:51.5h | III | 5ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики зі спортивної ходьби на честь Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 23.12.2017 | |
Сумська | ОДЮСШ Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
10:35 | II | 164/42 | дів-6 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Луцьк | 11.03.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
17:14 | III | 167/54 | дів-14 | Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР. XXII Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 20.10.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко С.А.,Мірошниченко О.М. | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
17:29.15 | III | 160/45 | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) | Харкiв | 14.09.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
17:01.94 | III | 163/45 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) | Харкiв | 06.06.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
17:26.93 | III | 153/49 | 13ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
14:00.38 | III юн | 22ф1 | Зимовий Кубок України зі спортивної ходьби. Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на призи 2 разового Олімпійського чемпіона В.Голубничого | Суми | 24.12.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошниченко Олена,Мірошничеко С | ||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
18:58.24 | I юн | 5ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошниченко О |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2 км | ||||||
11:18 | III | 164/45 | дів-18 | Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Івано-Франківськ | 11.03.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мірошніченко О.,Мірошниченко С | ||||
Спортивна ходьба 3 км | ||||||
17:21 | III | дів-9 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР. Міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»" | Івано-Франківськ | 14.10.2017 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
11:24.5h | III | 1ф | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | |
Сумська | ОДЮСШ Мірошниченко О | |||||
Спортивна ходьба 3000 м | ||||||
17:08.96 | III | 164/50 | 9ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко О.М.,Мірошниченко С.А. | ||||
16:53.46 | III | 160/45 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мирошниченко О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Спортивна ходьба 2000 м | ||||||
12:18.83 | I юн | 10ф1 | Фінал Кубка України з легкої атлетики (спортивна ходьба). Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого | Суми | 19.12.2015 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ м.Суми Мірошниченко Олена |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 0,5 км | ||||||
2.15 | III юн | 16ф | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу пам'яті ОЧ Володимира Куца | с. Олексине | 15.04.2016 | |
Сумська | МОН | ОДЮСШ Мирошниченко О |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |