Прізвище: БОЩУК | Прізвище Англ: BOSHCHUK |
Ім'я: Аліна | Ім'я Англ: Alina |
Дата народження: 26.10.1999 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КМШВСМ | |
Тренери: Сташко І. П., Москаленко О. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2018 | 2016 |
---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:22.99 | 2:22.99 | ||
Біг на 1500 м | 4:47.53 | 4:53.10 | 4:47.53 | |
Біг на 3000 м | 10:03.98 | 9:56.15 | 10:03.98 | |
Біг на 5000 м | 16:58.76 | 16:58.76 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:23.92 | 2:24.51 | 2:23.92 | |||||||
Біг на 1500 м | 4:41.63 | 4:45.97 | 4:43.39 | 4:41.63 | 4:47.10 | 4:46.12 | 4:59.75 | |||
Біг на 3000 м | 10:33.45 | 9:55.03 | 9:46.98 | 10:33.45 | ||||||
Біг на 5000 м | 17:20.87 | 17:24.11 | 17:40.89 | 17:50.52 | 17:20.87 | |||||
Біг на 10000 м | 36:51.72 | 36:51.72 | 41:05.65 | |||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:31.81 | 4:31.81 | ||||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:41.82 | 2:41.82 | ||||||||
Біг на 10 км | 36:36 | 36:36 | ||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:18:48 | 1:18:48 | 1:36:26 | 1:22:14 | ||||||
Крос 2 км | 7.23 | 7.23 | 7:10 | |||||||
Крос 4 км | 14.26 | 14:01 | 19:07 | 14.26 | ||||||
Крос 4.18 км | 15:29 | 15:29 | ||||||||
Крос 5 км | 17:29 | 17:29 | ||||||||
Крос 6 км | 20:57 | 20:57 | 23:14 | 21.37 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:56.15 | I | 8ф3 | Bellarmine Open | Луїсвіль | 19.01.2024 | |
м. Київ | Cumberlands | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:58.76 | КМС | 7ф1 | GVSU Holiday Open | Аллендейл | 08.12.2023 | |
м. Київ | Cumberlands |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:18:48 | КМС | 6 | Półmaraton Wiązowski | Вйонзовна | 26.02.2023 | |
м. Київ | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14:01 | I | 1ф1 | 7th Annual BC | Берія | 01.09.2023 | |
м. Київ | ||||||
Крос 5 км | ||||||
18:08 | 1ф1 | NAIA Great Lakes Challenge XC Invitational | Гранд-Рапідс | 21.10.2023 | ||
м. Київ | Cumberlands | |||||
17:44 | 2ф1 | Live in Lou XC Classic | Луїсвілл | 30.09.2023 | ||
м. Київ | Cumberlands | |||||
17:29 | 25ф1 | The Southern Showcase | Гантсвілл | 15.09.2023 | ||
м. Київ | Cumberlands | |||||
Крос 6 км | ||||||
21:51 | 9ф1 | NAIA Cross Country Championships | Ванкувер | 17.11.2023 | ||
м. Київ | Cumberlands | |||||
20:57 | 1ф1 | Mid-South Conference Cross Country Championships | Боулінг-Грін | 03.11.2023 | ||
м. Київ | Cumberlands |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:36:26 | III | 17 | PANAS Półmaraton Ślężański | Собутка | 26.03.2022 | |
м. Київ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:08.41 | I | 170/50 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
17:48.91 | I | 170/50 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
17:37.24 | I | 170/50 | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Волинська | ПВНЗ "Академія рекреаційних технологій і права" Сташко І.П. | |||||
17:24.11 | КМС | 170/50 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
36:51.72 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
36:51.72 | I | 17ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів серед клубів | Черкаси | 24.04.2021 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
36:36 | I | 170/50 | жін-4 мол-1 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
DNF | 170/50 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Крос 6 км | ||||||
23:14 | II | 170/50 | 3ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2021 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:45.97 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:40.89 | I | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
DNF | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | ||
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:22:14 | I | жін-34 мол-1 | Чемпіонат України з напівмарафону | Ковель | 13.09.2020 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.39 | I | 170/49 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | ||
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:55.03 | I | 170/49 | 9ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:50.52 | I | 170/49 | 6ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
18:13.48 | I | 170/49 | 4ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
41:05.65 | II | 169/50 | 15ф1 | Чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Мелітополь | 25.05.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. | ||||
Крос 6 км | ||||||
21.37 | КМС | 170/48 | мол-4-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 31.10.2019 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:53.15 | I | 167/47 | 6ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:53.10 | I | 167/47 | 5ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П.,Русс І.П. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:03.98 | I | 165/47 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.63 | I | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 03.07.2018 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:46.98 | I | 169/48 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 23.06.2018 |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
10:15.61 | I | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
Біг на 5000 м | ||||||
18:49.21 | II | 169/48 | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. | ||||
17:20.87 | КМС | 169/48 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
17:47.82 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 | |
м. Київ | КМШВСМ Сташко І.П. | |||||
Крос 4 км | ||||||
19:07 | II юн | юнр-9-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
м. Київ | Д | КМШВСМ Сташко І.П. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:47.10 | I | 167/46 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:33.45 | II | 167/46 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Москаленко О.І.,Макарчук О.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 30.06.2017 | ||
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Макарчук О.,Москаленко О.І.,Сташко І.П. | ||||
Крос 4.18 км | ||||||
15:29 | 79ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
м. Київ | ||||||
Крос 4 км | ||||||
14.26 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Сташко І.П.,Русс І.П. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:31.81 | I юн | м. Київ | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ОМЕЛЯНОВА Ірина (24.01.1998), БОЩУК Аліна (26.10.1999), ДОВГУША Ірина (03.10.2000), СУХОПАРА Юлія (27.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.00 | II | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
2:22.99 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 05.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Ковальова А. | ||||
2:23.69 | II | 1ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
2:27.82 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 15.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Ковальова А. | ||||
2:32.54 | III | 5ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 09.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
2:28.48 | II | 5ф4 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
м. Київ | Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:47.53 | I | 6ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
4:55.95 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
4:55.16 | II | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
4:58.92 | II | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 14.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І.,Ковальова А. | ||||
4:59.74 | II | 7ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
4:57.41 | II | 4ф2 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
м. Київ | Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.76 | II | 165/48 | 3з3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
2:24.51 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
м. Київ | У | Київ,ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
2:24.54 | II | 6ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:46.12 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
4:47.98 | I | 165/48 | 4ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
м. Київ | У | ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
4:47.98 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
м. Київ | У | Київ,ОК ім. І.Піддубного Сташко І.П.,Москаленко О.І. | ||||
4:51.30 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Сташко І.П.,Москаленко О.І.,Макарчук О. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7.23 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
м. Київ | Д | КДЮСШ "Юний динамівець" Київ Русс І.п.,Сташко І.П.,Москаленко О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.92 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
2:36.56 | III | 165/45 | 8з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Чернівецька | С | Лучик В.О. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:59.75 | II | 13ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
5:32.48 | III | 165/45 | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Чернівецька | С | Лучик В.О. | ||||
Крос 2 км | ||||||
7:10 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Ковальова А.,Приходько В.М.,Москаленко О.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:41.82 | м. Київ | 10ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
КОМАРОВА Анастасія (21.02.2000), СТОРЧ Юлія (17.08.1999), ПЕТРОЧЕНКО Яна (23.03.1998), БОЩУК Аліна (26.10.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |