Прізвище: КУДІНОВА | Прізвище Англ: KUDINOVA |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 07.08.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ДФКС Дпр | |
Тренери: Твердоступ Т. І., Крот М. А., Толстопятов Ф. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:01.84 | 1:01.84 | ||||
Біг на 800 м | 2:12.16 | 2:12.16 | 2:12.70 | 2:14.49 | 2:16.04 | |
Біг на 1500 м | 4:40.61 | 4:40.61 | 4:45.96 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:22.93 | 2:22.93 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 57.85 | 57.85 | ||||||
Біг на 800 м | 2:12.25 | 2:12.25 | 2:13.07 | 2:13.10 | ||||
Біг на 1500 м | 4:29.65 | 4:44.41 | 4:48.15 | 4:41.06 | 4:29.65 | 4:49.16 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.08 | 2:16.08 | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:09.34 | 1:09.34 | ||||||
Крос 1 км | 3.05 | 3.05 | ||||||
Крос 2 км | 6.44 | 6.44 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.16 | КМС | 165/55 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
2:15.20 | I | 165/55 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
2:14.30 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:40.61 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Твердоступ Т.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:44.41 | I | 165/53 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Твердоступ Т.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:48.15 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Крот М.А.,Щербакова А.І. | |||||
4:45.96 | I | 162/54 | 5з2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Крот М.А.,Щербакова А.І. | |||||
4:50.65 | I | 165/54 | 10ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.06 | I | 165/55 | 2ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Толстопятов Ф.І.,Крот М.А.,Щербакова А.І. | ||||
4:42.02 | I | 165/55 | 1з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Толстопятов Ф.І.,Крот М.А.,Щербакова А.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.70 | КМС | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні | Стамбул | 10.03.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
2:14.13 | КМС | 165/52 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
2:16.64 | I | 165/52 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
DNF | 155/52 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.93 | Дніпропетровська | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), СТЕПАНИШИНА Яна (17.04.2003), СОФІЙЧЕНКО Анна (02.08.2002), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:12.76 | КМС | 8пф1 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 06.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
2:12.25 | КМС | 2з2 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 05.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:13.69 | КМС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:13.70 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:13.88 | КМС | 165/51 | 2ф4 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Дніпропетровська | У | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.89 | I | 165/53 | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. | ||||
4:29.65 | КМС | 165/51 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Толстопятов Ф.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:17.33 | I | 165/52 | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Крот М.О.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | ||||
2:14.49 | КМС | 165/52 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.О.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:18.61 | I | 165/52 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.О.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.8h | I юн | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.07 | КМС | 165/51 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:16.07 | I | 165/51 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:13.09 | КМС | 165/52 | 1ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:13.97 | КМС | 165/52 | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:15.83 | I | 5ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 06.05.2017 | |
Дніпропетровська | ||||||
2:14.48 | I | 165/51 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:18.13 | I | 165/51 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:49.16 | I | 1ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 10.06.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
Крос 2 км | ||||||
6.44 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Щербакова А.І.,Крот М.А. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:16.08 | II | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | двбр5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | ||||
1:01.84 | II | 1ф7 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Крот М.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.34 | I | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Щербакова А.І.,Крот М.а,Товстопятов Ф.і. | ||||
2:16.04 | I | 4ф7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | У | КДЮСШ "Локомотив" Днп Щербакова А.І.,Крот М.,Товстопятов Ф.і. | ||||
2:26.49 | II | 4ф3 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Крот М.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | ||||
Двоборство 400м + 800м | ||||||
DNS | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |||
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | ||||
DNS DNS | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.4h | Дніпропетровська | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.96 | I | 1ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
57.85 | I | 164/49 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
58.37 | I | 164/49 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.60 | КМС | 1ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
2:19.45 | I | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
2:16.02 | I | 164/49 | 1ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
2:13.10 | КМС | 2ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Щербакова А.І.,Крот М.А.,Товстопятов Ф.І. | |||||
Крос 1 км | ||||||
3.05 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | Дніпропетровська | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
ЗАКУТНЯ Єлизавета (13.01.2001), КОПТЕВА Олександра (13.07.2001), МАТЕЙЧИК Дар'я (20.11.2001), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.34 | II | 1ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Товстопятов Ф.і. | ||||
1:08.2h | II | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп Крот М.А.,Щербакова А.І.,Толстопятов Ф.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |