БЕЗУС Владислав
Прізвище: БЕЗУСПрізвище Англ: BEZUS
Ім'я: ВладиславІм'я Англ: Vladyslav
Дата народження: 17.11.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Котова Т. О., Бондаренко В. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.04/+2.6 III 175/57 23кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Котова Т.О.,Бондаренко В.Г.
5.51/+1.9 6.04/+2.6 5.85/+1.5
5.95/0.0 III 175/60 26ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Котова Т.О.,Бондаренко В.Г.
5.68/0.0 X/+0.5 5.95/0.0 5.82/0.0
Потрійний стрибок
12.59/+1.9 III 175/60 18ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Котова Т.О.,Бондаренко В.Г.
X/0.0 12.37/+1.3 12.59/+1.9

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.65/0.0 163/52 11ф Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Бондаренко В.Г.,Котова Т.
4.65/0.0 X/0.0 4.28/0.0
Потрійний стрибок
10.40/0.0 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Бондаренко В.Г.,Котова Т.
X/0.0 X/0.0 10.40/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)