Прізвище: РУДЕНКО | Прізвище Англ: RUDENKO |
Ім'я: Іванна | Ім'я Англ: Ivanna |
Дата народження: 28.08.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:02.16 | 1:02.16 | 1:03.30 | |
Біг на 800 м | 2:20.22 | 2:20.22 | 2:23.75 | 2:29.95 |
Біг на 1500 м | 5:01.47 | 5:01.47 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:27.95 | 2:27.95 | ||
Двоборство 400м + 800м | 1662 | 1662 | 1547 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:02.16 | 59.13 | 1:02.16 | ||
Біг на 800 м | 2:17.85 | 2:17.85 | 2:22.58 | ||
Біг на 1500 м | 4:47.15 | 4:47.15 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 4:03.81 | 4:03.81 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:23.47 | 2:23.47 | 2:29.54 | 2:30.47 | |
Крос 1 км | 3.07 | 3.07 | |||
Крос 2 км | 9:15 | 9:15 | |||
Крос 4 км | 16:21 | 16:21 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 4 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 | ||
Харкiвська | Д | НУЦЗУ Каняхіна Н.Ф. | ||||
16:21 | II | 163/55 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Харкiвська | Д | НУЦЗУ Кравченко В.І.,Каняхіна Н.Ф. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.72 | I | 1ф3 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 23.02.2018 | |
Харкiвська | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Коняхіна Н.Ф. | |||||
2:20.46 | I | 162/52 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е.,Кравченко В.І. | ||||
2:20.22 | I | 162/52 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е.,Кравченко В.І. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:01.47 | II | 1ф2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Коняхіна Н.Ф. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.95 | Кіровоградська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ОВДІЄНКО Софія (31.01.2002), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), ЛАГНО Марія (11.10.2001), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 | ||
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е. | ||||
4:47.15 | I | 162/53 | 2ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е.,Кравченко В.І. | ||||
Крос 2 км | ||||||
9:15 | II юн | дів-12-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв Каняхіна Н.Ф.,Абраменко Н.Е.,Кравченко В.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.47 | II юн | Кіровоградська | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ОВДІЄНКО Софія (31.01.2002), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), ЛАГНО Марія (11.10.2001), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.16 | II | 1двбр6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
1:03.88 | III | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.75 | II | 1двбр5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
Двоборство 400м + 800м | ||||||
1662 | 1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
1:02.16 2:23.75 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:32.4h | Кіровоградська | 13ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), БРАЖКО Інна (07.11.2002) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.17 | II | 4ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Крв Кравченко В.С.,Каняхіна Н. | ||||
59.13 | II | 164/45 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Крв Кравченко В.С. | ||||
1:00.33 | II | 164/45 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Крв Кравченко В.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:19.51 | I | 1ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Кіровоградська | МОН | ДЮСШ Новоархангельська Крв Коняхіна Н.Ф.,Кравченко В.С. | ||||
2:20.61 | I | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Крв Кравченко В.С.,Каняхіна Н. | ||||
2:17.85 | I | 164/45 | 2ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Крв Кравченко В.С. | ||||
2:20.09 | I | 4ф5 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3.07 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Кіровоградська | МОН | КЗ ОСДЮШОР-2 Крв Коняхіна Н.Ф.,Кравченко В.С.,Абраменко Н.Є. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:37.65 | Кіровоградська | 15ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
ОВДІЄНКО Софія (31.01.2002), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), КОВАЛЕНКО Марина (14.12.2001) | ||||||
2:29.54 | II юн | Кіровоградська | 12ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), БРАЖКО Інна (07.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:03.30 | III | 1двбр1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.І. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:29.95 | II | 3двбр4 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.І. | ||||
Двоборство 400м + 800м | ||||||
1547 | 4 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.І. | ||||
1:03.30 2:29.95 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:02.16 | II | 2ф4 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
1:01.7h | II | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
1:01.4h | II | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:22.58 | II | 2ф4 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
2:24.42 | II | 163/40 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
Кіровоградська | К | ДЮСШ Новоархангельська Кравченко В.С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Кіровоградська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 | |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), КРАСЮК Яна (23.11.1999), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:03.81 | II | Кіровоградська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:30.47 | II юн | Кіровоградська | 8ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) | ||||||
2:31.0h | II юн | Кіровоградська | 12ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |