Прізвище: ДЕМЧЕНКО | Прізвище Англ: DEMCHENKO |
Ім'я: Валентина | Ім'я Англ: Valentyna |
Дата народження: 03.01.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Донецька | |
Клуб: ШВСМ Днц | |
Тренери: Марченко М. С. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 50 м | 6.88 | 6.88 | |||||||||
Біг на 60 м | 7.97 | 8.01 | 7.97 | 8.53 | 8.05 | 8.15 | 8.19 | ||||
Біг на 200 м | 25.25 | 25.25 | 25.35 | 25.98 | 27.32 | 27.31 | 27.51 | 26.82 | 27.32 | 27.56 | |
Біг на 400 м | 1:00.51 | 56.41 | 56.47 | 59.10 | 59.66 | 1:01.29 | 1:00.77 | 1:00.51 | |||
Біг на 800 м | 2:31.36 | 2:31.36 | |||||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.98 | 1:45.86 | 1:43.98 | ||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:53.85 | 3:53.85 | |||||||||
Двоборство 60м + 200м | 1743 | 1743 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.44/+0.6 | 12.44/+0.6 | 12.97/+0.5 | 12.69/+1.5 | |||||
Біг на 200 м | 25.36/-0.8 | 25.36/-0.8 | 26.17/+0.4 | 25.66/+1.5 | 26.96/-0.7 | 26.77/+1.3 | 26.79/-0.1 | 26.65/+1.1 | 25.98/0.0 |
Біг на 300 м | 40.22 | 40.22 | |||||||
Біг на 400 м | 1:00.28 | 55.93 | 56.80 | 57.84 | 58.86 | 1:00.28 | 58.11 | 1:01.11 | |
Естафетний біг 4х100 м | 46.42 | 46.42 | 48.31 | 49.53 | 50.38 | 49.69 | 50.45 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 3:40.96 | 3:46.22 | 3:54.24 | 3:40.96 | 3:51.41 | 4:05.42 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.63 | 2:16.63 | 2:18.79 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 50 м | ||||||
6.88 | 3з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 60 м | ||||||
8.01 | II | 3з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.36 | КМС | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.41 | КМС | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.45 | I | 3ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 21.01.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.25 | КМС | 1ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.12.2023 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.41 | I | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Львів | 23.02.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
56.41 | КМС | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 02.02.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
57.3h | I | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 02.02.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
56.82 | I | 3ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
56.64 | КМС | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області серед ветеранів, дорослих та юнаків з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 26.12.2023 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:53.85 | Донецька | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | |
ДОЛИНЧУК (БІЛЬЧАК) Оксана (05.05.1998), ДУБЕНЕЦЬ Дар'я (28.05.2007), ПОЗДНЯКОВА (МИКОЛЕНКО) Марія (04.04.1994), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 165/51 | 4з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
DNS | з4 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.35 | КМС | 165/51 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.39 | КМС | 165/51 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
26.21 | I | 165/51 | 3ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 29.01.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
56.47 | КМС | 165/51 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
57.18 | I | 165/51 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.49/+0.3 | I | 4ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | Київ | 27.06.2023 | |
Черкаська | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
12.44/+0.6 | I | 1з1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | Київ | 27.06.2023 | |
Черкаська | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
24.87/+3.4 | КМС | 1--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.36/-0.8 | I | 4ф3 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | Київ | 28.06.2023 | |
Черкаська | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.38/+0.4 | I | 165/50 | 4ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.83/-0.4 | I | 6ф4 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 | |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
55.93 | I | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
56.06 | I | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
57.34 | I | 1ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики | Київ | 27.06.2023 | |
Черкаська | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
56.60 | I | 165/51 | 4ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
57.04 | I | 7ф3 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 | |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
46.42 | КМС | Донецька | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), ТКАЧУК Вікторія (08.11.1994) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:46.22 | I | Донецька | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ПОЗДНЯКОВА (МИКОЛЕНКО) Марія (04.04.1994), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990) | ||||||
3:47.89 | I | Сумська | 2ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 |
РИБАЛКА Інна (04.06.2005), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.98 | I | 165/50 | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
26.45 | I | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Чернігівська | Прилуки Марченко М.І. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
59.10 | I | 165/50 | 1ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.17/+0.4 | I | 165/51 | 4з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 300 м | ||||||
40.87 | III | 4ф1 | Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego | Ольштин | 04.09.2022 | |
Донецька | ||||||
40.22 | III | 1ф1 | Zawody Otwarcia Sezonu Jesiennego | Цеханув | 28.08.2022 | |
Донецька | ||||||
40.45 | III | 3ф1 | Mityng Warszawski | Варшава | 19.06.2022 | |
Донецька | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
57.02 | I | 164/51 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
1:01.10 | II | 164/51 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
DNF | ф1 | Warszawa Liga Lekkoatletyczna | Варшава | 26.06.2022 | ||
Донецька | ||||||
56.80 | I | 2ф1 | WMZLA Mistrzostwa Województwa | Ольштин | 18.06.2022 | |
Донецька | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.31 | I | Донецька | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
БІЛЕНЬКА Іванна (29.09.2005), ПРИСТИНСЬКА Еліна (22.05.2003), ЮРЧУК Кристина (23.08.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
59.66 | I | 166/50 | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
59.70 | I | 166/50 | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.14/+0.2 | I | 165/52 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
25.68/0.0 | I | 165/52 | 2ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
25.66/+1.5 | I | 165/52 | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.02 | I | 164/52 | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
58.63 | I | 165/52 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
58.99 | II | 165/52 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
57.93 | I | 165/52 | 4ф3 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
57.84 | I | 165/52 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:54.24 | I | Сумська | 1ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 | ||
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
27.32 | II | 166/50 | 5ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DNS | ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | ||
Донецька | Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.29 | II | 168/50 | 4--Пре-кваліфікація-5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
DNF | 166/51 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 166/50 | з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц | |||||
2:31.36 | II | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Донецька | Марченко М.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.17/-2.4 | II | 4з4 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
26.96/-0.7 | II | 6ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.86 | II | 7з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
59.30 | II | 2ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:40.96 | КМС | Донецька | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ПОЗДНЯКОВА (МИКОЛЕНКО) Марія (04.04.1994), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), ЛОГВИНЕНКО Аліна (18.07.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.53 | III | 6з3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Донецька | Марченко М.С. | |||||
8.54 | III | 5ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Донецька | Марченко М.С. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.31 | II | 166/48 | 4з4 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.56 | II | 166/48 | 4пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DQ 163.3 | 166/48 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.57 | II | 166/48 | 4ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.39 | II | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Донецька | Марченко М.С. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.92 | II | 166/48 | 4--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:00.77 | II | 166/48 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DNS | ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DNS | ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | ||
Донецька | Марченко М.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.89/+1.3 | II | 166/50 | 7з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.10/+1.7 | II | 168/50 | 4з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
26.82/+0.6 | II | 168/49 | 5з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
26.92/+0.2 | II | 166/50 | 5ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
26.77/+1.3 | II | 166/50 | 6ф5 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
DNS | ф2 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 22.05.2019 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.28 | II | 166/50 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:00.84 | II | 168/50 | 7ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:00.83 | II | 168/50 | 3з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
DNF | 166/50 | ф3 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 | |
Сумська | СумДУ Марченко М.С. | |||||
1:01.86 | II | 2ф2 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.53 | I | Сумська | 4ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001), ШИШНЯК Анастасія (22.05.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.51 | II | 164/48 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
28.51 | III | 2ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | СумДУ | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.70 | II | 164/48 | 3--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:00.51 | II | 164/48 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:02.12 | II | 5з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:02.87 | II | 3ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | СумДУ | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:45.86 | Донецька | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), МАЛЬЦЕВА Катерина (07.08.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.35/-1.7 | II | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О.,Івчик О.Ф. | |||||
26.79/-0.1 | II | 164/45 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
26.78/+2.2 | II | 164/45 | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
27.29/-1.0 | II | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
DNF | 164/45 | ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 08.07.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
58.30 | I | 164/45 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Бахмут | 07.07.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
58.12 | I | 164/45 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
58.11 | I | 164/45 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
59.02 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат Дніпропетровської області з легкої атлетики. Чемпінат області серед молоді | Дніпро | 07.06.2018 | |
Донецька | ||||||
59.42 | II | 164/45 | 2ф3 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
1:00.13 | II | 1ф2 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | |
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | ||
Донецька | ШВСМ Днц Марченко М.С.,Завгородня О. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.89 | II | Донецька | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
МАЛЬЦЕВА Катерина (07.08.2000), КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) | ||||||
50.38 | II | Донецька | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
НЕЛЕПА Ганна (22.04.1998), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) | ||||||
54.07 | III | Донецька | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), МАЛЬЦЕВА Катерина (07.08.2000), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:14.16 | II | Донецька | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), ПИРОЖЕНКО-ЧОРНОМАЗ Наталя (23.01.1997) | ||||||
4:02.91 | II | Донецька | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), ЗУЄВА Альона (04.08.2001), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) | ||||||
3:56.00 | I | Донецька | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ДУЦЬ Марина (17.07.1997), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) | ||||||
3:51.41 | I | Донецька | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), ЗУЄВА Альона (04.08.2001), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.05 | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Черкаська | Освіта | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
8.16 | II | 164/48 | 4пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
8.10 | II | 164/48 | 1з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.82 | II | 164/48 | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
27.72 | II | 164/48 | 1з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.98 | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.93/+3.3 | II | 164/49 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
12.97/+0.5 | II | 164/49 | 6пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
13.04/+1.5 | II | 154/48 | 6з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
13.08/-0.2 | II | 164/48 | 2з5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
13.15/0.0 | II | 164/48 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
13.00/-0.6 | II | 164/48 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.95/+1.1 | II | 164/48 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
DNF | 164/49 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
26.89/-0.2 | II | 164/48 | 7ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
26.65/+1.1 | II | 164/48 | 6ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
DNF | з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 | ||
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.78 | II | 164/48 | 7з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
1:01.11 | II | 164/48 | 4ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.69 | I | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
САЛІМОВА Марина (09.11.1999), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.42 | II | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:16.63 | II | Черкаська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), КУДІЙ Анна (27.09.2000), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
2:23.90 | II юн | Черкаська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), КОНДРАТЬЄВА Владислава (01.09.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.15 | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
8.29 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.32 | II | 2з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.4h | Черкаська | 6ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), КУДІЙ Анна (27.09.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.79/+2.1 | II | 3з3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
12.69/+1.5 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
12.98/+2.9 | II | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
12.63/+2.3 | I | 164/48 | 3з7 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
13.01/-0.5 | II | 4пф3 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
12.87/+1.7 | II | 4з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
12.98/+0.8 | II | 3з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.26/+1.1 | II | 2ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
26.50/-0.6 | II | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 03.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
25.98/0.0 | I | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 02.07.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
26.06/-0.8 | I | 164/48 | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Чрк Козюра В.В. | ||||
26.24/+0.8 | I | 6ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
26.34/+1.6 | II | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.45 | II | Черкаська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), СТОЯН Катерина (12.07.1998), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
DQ 170.7 | Черкаська | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ПОБЕРЕЖЕЦЬ Владислава (08.10.2000), СОТНІКОВА Тетяна (23.03.1999), БАНИРА Вікторія (07.04.1999) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:18.79 | III | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.19 | II | 2двбр2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
Черкаська | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.56 | II | 2двбр7 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 | |
Черкаська | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1743 | 2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Черкаська | ДЮСШ Звенигородська Козюра В.В. | |||||
8.19 27.56 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.0h | II | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Козюра В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.2h | II | 3ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ДЮСШ Козюра В.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |