БУЧКОВСЬКА Валерія
Прізвище: БУЧКОВСЬКАПрізвище Англ: BUCHKOVSKA
Ім'я: ВалеріяІм'я Англ: Valeriya
Дата народження: 21.07.2003 Стать: Ж
ТФЛА: Дніпропетровська
ФСТ: МОН
Клуб: ДФКС Дпр
Тренери: Олійник В. Я., Закорко Л. А., Пегушина І. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання диска 1 кг
37.69 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
37.69 II 168/66 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 15.02.2020
 Дніпропетровська МОН ДФКС Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
X 37.69 37.22 X X 37.52

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
37.03 II 169/66 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 09.11.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
34.96 35.98 36.88 37.03 36.63 X
34.12 III 168/66 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
32.32 34.12 X X X X
37.75 II 168/60 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
34.90 37.75 X 31.06 35.10 35.37
35.11 III 168/66 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
X 34.50 35.11 X
37.19 II 168/66 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
34.60 35.37 35.70 37.19 37.00 X
Штовхання ядра 3 кг
10.89 III 169/66 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
X 10.85 10.89 X X X
11.11 III 168/66 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.82 10.56 X 10.85 10.72 11.11
11.02 III 168/66 7кв Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.65 10.63 11.02
12.11 II 168/66 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.88 10.93 12.11 11.27 X X
10.73 III 168/66 10кв Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
X 10.73 10.61
10.24 III 168/66 18ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Дніпропетровська МОН ДВУФК     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.24 X X

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
34.65 III Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 09.11.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
34.65 33.79 31.89 33.02 33.49 X
33.96 III 167/65 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
32.32 30.25 33.96 X
30.72 III 167/64 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
28.70 29.91 30.72 X
34.33 III 167/66 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
33.91 31.05 33.97 34.33 X 33.05
31.97 III 167/65 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
28.66 30.44 31.97
33.70 III Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 17.02.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.
31.68 X 31.70 33.70 X X
Штовхання ядра 3 кг
11.54 II Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Є.Сюча" Мукачево 10.11.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.63 X 10.87 X 11.54 11.33
10.77 III 167/65 10ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.77 X 10.58
10.78 III 167/65 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.36 9.47 10.78 10.13
11.30 III 165/61 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.70 10.72 11.24 X 11.09 11.30
10.33 III 165/61 11кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
10.33 X 10.18

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
30.28 III 166/62 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Донецька      Олійник В.Я.
X 25.94 30.28 X
31.41 III 166/61 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Лапа Л.Г,Пегушина І.і
X X 29.42 24.90 X 31.41
28.59 I юн 166/61 3кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Лапа Л.Г,Пегушина І.і
28.59 X —
30.11 III 165/61 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Лапа Л
27.16 30.11 30.01 X X X
29.03 III 165/61 10кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Лапа Л,Пегушина І.і
27.38 29.03
27.30 I юн 165/61 13ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Лапа Л,Пегушина І.і
27.30 25.32 X
27.58 I юн 165/51 Чемпіонату України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Пегушина І.і
25.23 27.19 X 24.64 X 27.58
Штовхання ядра 3 кг
9.95 III 166/62 11ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Донецька      Олійник В.Я.
8.41 9.48 9.95
9.77 III 166/61 13кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Лапа Л.Г,Пегушина І.і
9.52 9.77 X
10.36 III Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Лапа Л
9.59 10.26 X X 8.90 10.36
8.52 I юн 165/61 29кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Лапа Л,Пегушина І.і
8.41 8.51 8.52

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
18.13 III юн 11ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Донецька ОКДЮСШ "Україна" Днц     Пегушина І.і
17.02 18.13 15.76

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)