Прізвище: ОНІСІМОВА | Прізвище Англ: ONISIMOVA |
Ім'я: Катерина | Ім'я Англ: Kateryna |
Дата народження: 13.06.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: Східний ЦОП | |
Тренери: Охріменко О. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:18.27 | 2:18.27 | 2:20.74 | |||||||
Біг на 1500 м | 4:33.61 | 4:39.24 | 4:44.80 | 4:41.46 | 4:33.61 | 4:50.14 | 4:51.73 | |||
Біг на 3000 м | 10:07.95 | 10:43.78 | 10:20.83 | 10:34.68 | 10:22.40 | 10:07.95 | 10:23.23 | 10:55.88 | 10:48.05 | |
Біг на 2000 м з/п | 6:52.21 | 7:02.79 | 6:52.21 | 6:52.61 | ||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:58.60 | 10:58.60 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:13.53 | 2:14.74 | 2:13.70 | 2:13.53 | 2:15.25 | |||||
Біг на 1000 м | 2:57.74 | 2:57.74 | ||||||||
Біг на 1500 м | 4:33.40 | 4:37.65 | 4:37.01 | 4:33.63 | 4:37.10 | 4:33.40 | 4:44.71 | 4:42.08 | 4:51.68 | |
Біг на 3000 м | 10:09.81 | 10:09.81 | 10:21.16 | 9:58.16 | 9:51.63 | 10:22.71 | 10:26.76 | 10:53.20 | ||
Біг на 5000 м | 17:38.40 | 17:38.40 | ||||||||
Біг на 2000 м з/п | 6:52.84 | 6:55.27 | 6:52.84 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:45.71 | 10:47.95 | 10:45.71 | 10:50.48 | 11:04.67 | |||||
Біг на 10 км | 38:06 | 38:06 | ||||||||
Крос 1 км | 3.04 | 3.04 | 3.06 | 3:14 | ||||||
Крос 2 км | 8:29 | 8:29 | ||||||||
Крос 4.225 км | 16:08 | 16:08 | ||||||||
Крос 4 км | 14:25 | 15.10 | 14:25 | |||||||
Крос 5.650 км | 27:38 | 27:38 | ||||||||
Крос 5.190 км | 19:29 | 19:29 | ||||||||
Крос 5.722 км | 25:19 | 25:19 | ||||||||
Крос 6 км | 23:38 | 23:38 | ||||||||
Біг на 1 милю | 5:41 | 5:41 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:43.78 | II | 12ф2 | Meeting Elite | Ліон | 28.01.2023 | |
Дніпропетровська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:14.74 | I | 4ф1 | Championnat de France | Сент-Етьєн | 21.05.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:37.65 | I | 6з1 | Championnats de France Espoirs | Фонтенбло | 01.07.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:39.59 | I | 5ф1 | Championnats Aura CJS | Екс-ле-Бен | 24.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:37.70 | I | 1ф1 | Championnats Loire et Volcans Cjes | Роанн | 11.06.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:47.95 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Дніпропетровська | МОН | Східний ЦОП Охріменко О.В. | ||||
10:52.67 | КМС | 6ф | Open de France | Бондуфль | 23.07.2023 | |
м. Київ | Club Athletique Du Roannais* | |||||
10:58.15 | КМС | 18ф1 | Meeting National | Десін-Шарп'є | 08.07.2023 | |
Дніпропетровська | ||||||
11:19.98 | I | 1ф1 | Championnats de Zone Sud Ca À Se | Лан | 18.06.2023 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.30 | I | 157/47 | 5ф2 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В.,Охрименко В.М. | ||||
4:39.24 | КМС | 157/47 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:42.08 | I | 157/47 | 5ф2 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Охріменко О.В. | ||||
4:53.25 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | Охріменко О.В.,Охріменко В.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 157/47 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 30.01.2022 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
10:20.83 | I | 157/47 | 3ф1 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2022 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Охріменко О.В. | ||||
10:26.66 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 21.12.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | Охріменко О.В.,Охріменко В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.70 | КМС | 4ф1 | Championnats Aura Cjes | Клермон-Ферран | 03.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
2:16.34 | I | 1ф1 | Championnats de la Loire MCJS | Фірміні | 29.05.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:57.74 | I | 3ф1 | Meeting de préparation Interclubs | Андрезьє-Бутеон | 30.04.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.89 | I | 2ф1 | Meeting de Bron | Брон | 30.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:37.34 | I | 1ф1 | Meeting Nation | Сент-Егрев | 19.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:37.01 | I | 4ф1 | Meeting D'ambilly | Амбії | 04.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:38.03 | I | 1ф1 | Finale Interclubs | Роанн | 22.05.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:14.21 | I | 3ф1 | Championnats Promotion Interclubs | Саран | 16.10.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
10:28.71 | I | 3ф1 | Tour AURA | Сент-Етьєн | 02.10.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
10:09.81 | I | 6ф1 | Soirée CAA | Об'єр | 22.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
10:23.66 | I | 4ф1 | Championnat De France Des Clubs | Сент-Етьєн | 08.05.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:24.83 | I | 5ф1 | Open de France | Епіналь | 24.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
10:45.71 | КМС | 4ф1 | Чемпіонат Франції | Альбі | 10.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
11:31.54 | I | 1ф1 | Championnats Aura Cjes | Клермон-Ферран | 02.07.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
10:49.81 | КМС | 11ф1 | Meeting National | Десін-Шарп'є | 11.06.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
11:03.66 | I | 1ф1 | A L'ouest Le Meeting | Тассен-ла-Демі-Люн | 28.05.2022 | |
Дніпропетровська | ||||||
Крос 5.722 км | ||||||
25:19 | 57ф1 | European Cross Country Championships | Турин | 11.12.2022 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Крос 5.190 км | ||||||
19:29 | 5ф1 | Cross des Myriades | Сен-Прієст | 27.11.2022 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Крос 5.650 км | ||||||
27:38 | 10ф1 | Cross Volvic | Вольвік | 19.11.2022 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Крос 6 км | ||||||
23:38 | II | 157/47 | 2ф1 | Чемпіонат України з кросу серед спортсменів різних вікових груп | Ужгород | 30.10.2022 |
Дніпропетровська | МОН | Східний ЦОП Охріменко О.В.,Охрименко В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNS | ф2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
2:18.27 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.27 | I | 158/47 | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:46.21 | I | 158/47 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:44.80 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:34.68 | I | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:02.79 | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:58.60 | 158/47 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:13.53 | КМС | 157/47 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:33.63 | КМС | 157/47 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:35.12 | I | 157/47 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:21.16 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 30.06.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
DNF | 157/47 | ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 21.05.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
17:38.40 | I | 157/47 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:50.48 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
11:06.01 | I | 157/47 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 10 км | ||||||
38:06 | I | 157/47 | жін-6 мол-2 юнр-1 | Чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів | Львів | 26.09.2021 |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
Крос 4 км | ||||||
DNF | 157/47 | ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 29.10.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNF | 157/45 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
DNF | 157/45 | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 157/45 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:10.06 | II | 7ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 26.02.2020 | |
Дніпропетровська | ||||||
6:52.21 | I | 157/45 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
6:53.52 | I | 157/45 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
11:16.65 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. | ||||
11:04.67 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Охріменко О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:41.46 | I | 157/44 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. | ||||
4:44.53 | I | 155/44 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. | ||||
4:49.16 | I | 155/44 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 28.01.2019 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:22.40 | I | 157/44 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. | ||||
DNF | 157/44 | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2019 | ||
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:43.99 | I | 157/44 | 2ф2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 20.09.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:42.20 | I | 157/44 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:40.13 | I | 157/44 | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
DNF | 157/44 | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:37.10 | I | 157/44 | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
4:37.53 | I | 157/45 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNF | 157/44 | ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 21.09.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
9:58.16 | I | 157/44 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 20.06.2019 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:14.36 | II | 157/44 | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) | Кропивницький | 22.09.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
6:56.63 | I | 8ф1 | Європейський юнацький олімпійський фестиваль | Баку | 25.07.2019 | |
Дніпропетровська | ||||||
6:55.27 | I | 157/44 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 19.06.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Крос 4.225 км | ||||||
16:08 | 76ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Лісабон | 08.12.2019 | ||
Дніпропетровська | ||||||
Крос 4 км | ||||||
15:14 | 16ф1 | Balkan Cross Country Championships | Беране | 09.11.2019 | ||
Дніпропетровська | ||||||
15.10 | I | 157/45 | юнр-3-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Ужгород | 30.10.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
15:28 | I | 157/44 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 02.03.2019 |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
5:41 | 157/44 | жін-4 мол-2 юнр-2 | Чемпіонат України з бігу на 1 милю | Чернівці | 29.09.2019 | |
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Дпр Охріменко О.В. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:33.61 | КМС | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні | Стамбул | 10.03.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
4:40.96 | I | 157/43 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охрименко В.М.,Боровський Л.Б. | ||||
4:42.51 | I | 157/43 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охрименко В.М.,Боровський Л.Б. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:07.95 | I | 157/43 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охріменко В.М.,Боровский Л.Б. | ||||
DNF | 157/43 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охрименко В.М.,Боровський Л.Б. | ||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:52.61 | I | 157/43 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охріменко В.М.,Боровский Л.Б. | ||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охрименко В.М.,Боровський Л.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:44.66 | I | 3ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь | Луцьк | 22.09.2018 | |
Дніпропетровська | Україна | |||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
4:41.63 | I | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
4:33.40 | КМС | 157/43 | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | ||
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
DNF | 157/43 | ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
9:51.63 | I | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів U20 | Тель-Авів | 13.05.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
7:00.85 | I | 14ф1 | Юнацькі Олімпійські ігри 2018 | Буенос-Айрес | 12.10.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
6:52.84 | I | 10ф1 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 07.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
6:54.62 | I | 5з2 | 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 | Дйор | 05.07.2018 | |
Дніпропетровська | ||||||
6:57.86 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
Крос 2 км | ||||||
8:29 | I юн | дів-1-ф1 | Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР | Івано-Франківськ | 26.10.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в | ||||
Крос 4 км | ||||||
14:25 | I | 33ф1 | Юнацькі Олімпійські ігри 2018 | Буенос-Айрес | 12.10.2018 | |
Дніпропетровська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.11 | I | 153/41 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Дніпропетровська | Освіта | ДВУФК Бр. Охріменко,Воровський В.в | ||||
4:50.14 | I | 154/41 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Воровський В.в | ||||
4:58.29 | II | 154/41 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Воровський В.в | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:23.23 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Воровський В.в |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
DNS | ф3 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 | ||
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.25 | I | 155/42 | 2ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:51.93 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В. | ||||
4:45.51 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
5:02.29 | II | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
4:44.71 | I | 156/42 | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
4:50.02 | I | 155/42 | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
4:57.16 | II | 155/42 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Ворожко В | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:27.82 | I | 155/45 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В. | ||||
10:33.43 | II | 156/42 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
10:22.71 | I | 156/42 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 15.06.2017 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
10:29.22 | I | 155/42 | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Воровський В | ||||
10:37.45 | II | 155/42 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Ворожко В | ||||
Крос 1 км | ||||||
3.04 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 21.10.2017 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охріменко О.в,Охріменко В.М. | ||||
3:23 | II | 154/42 | дів-1-ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Олешки | 30.03.2017 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Дніпро Бр. Охріменко,Боровський В |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:20.74 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК бр. Охрименко,Боровський В | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:52.01 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК бр. Охрименко,Боровський В | ||||
4:51.73 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:55.88 | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:46.80 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Дніпропетровська | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Воровський В.в | |||||
4:52.44 | II | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ПНЗ МК ДЮСШ Дніпропетровської м.р. Охріменко О.в,Боровський В.м. | ||||
4:42.08 | I | 152/39 | 1ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко | ||||
4:47.64 | I | 150/39 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В.,Боровський В.м. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:43.27 | II | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ПНЗ МК ДЮСШ Дніпропетровської м.р. Охріменко О.в,Боровський В.м. | ||||
10:26.76 | I | 152/39 | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко | ||||
10:32.11 | II | 150/39 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп Охрименко О.В.,Боровський В.м. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3.06 | I | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 21.10.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | КПНЗ МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В | ||||
3:30 | II | 1ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:48.05 | II | 140/31 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп Коноваленко О.С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:56.26 | II | 2ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. | ||||
5:00.2h | II | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. | ||||
4:51.68 | I | 145/34 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський Л | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:53.31 | II | 2ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. | ||||
10:34.5h | II | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В.м. | ||||
10:53.20 | II | 145/34 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський Л | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:14 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 13.11.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко,Боровський В | ||||
3:34 | 140/30 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | МК ДЮСШ Днп бр. Охрименко |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |