БРАТУТА Олександр
Прізвище: БРАТУТАПрізвище Англ: BRATUTA
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 22.04.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Закорко Л. А., Олійник В. Я., Лапа Л. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,75 кг
32.95 III 195/99 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 10.11.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
31.61 32.95 32.28 X 31.87 28.96
33.23 III 192/91 Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 17.02.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
30.66 27.77 33.23
Штовхання ядра 6 кг
11.91 I юн Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
10.52 11.91 X 11.48 X 11.42

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
33.80 193/85 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
X 32.46 32.22 33.80 X X
Штовхання ядра 5 кг
11.65 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
11.65 10.88 11.35 11.46 11.40 11.30

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
30.65 II юн 17ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Лапа Л
29.12 30.65 X
34.08 I юн 10ф Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Бр. Олійник,Закорко Л.А.,Лапа Л
X 34.08 33.18
28.05 III юн 19ф Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) Мукачево 12.02.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Бр. Олійник,Закорко Л.А.,Лапа Л
X 24.25 28.05

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)