НАКОНЕЧНИЙ Ілля
Прізвище: НАКОНЕЧНИЙПрізвище Англ: NAKONECHNYY
Ім'я: ІлляІм'я Англ: Illya
Дата народження: 21.09.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Закорко Л. А., Олійник В. Я., Лапа Л. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,75 кг
34.25 III 195/80 Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 10.11.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
34.22 X 33.24 34.25 X 34.11
32.04 III 190/72 10ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 17.02.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
30.46 32.04 31.90
Штовхання ядра 6 кг
12.63 III Всеукраїнські змагання з метань пам'яті ЗТУ Є. Сюча Мукачево 08.11.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Закорко Л.А.,Олійник В.Я.,Лапа Л.Г
X 10.68 10.88 X 12.63 11.16

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
32.19 180/70 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
31.84 X 31.95 30.56 32.19 32.00
33.19 I юн 14кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Закорко Л.Г.,Єрух Р.с.
31.04 30.57 33.19
32.81 I юн 182/68 11ф Чемпіонату України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
31.92 31.20 32.81
Штовхання ядра 5 кг
10.08 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
9.25 10.08 9.75
11.14 I юн 190/72 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Закорко Л.Г.,Єрух Р.с.
X 10.94 11.14

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
28.35 III юн 20ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Лапа Л,Єрух Р.с.
X 28.35 28.17
28.18 III юн 18ф Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) Мукачево 12.02.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Лапа Л
28.18 25.38 26.43

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)