Прізвище: ЛЕБІДЬ | Прізвище Англ: LEBID |
Ім'я: Еліза | Ім'я Англ: Eliza |
Дата народження: 17.07.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Харківська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Омельченко М. В., Омельченко О. П., Девятко Т. І. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.24 | 8.24 | ||||
Біг на 200 м | 27.88 | 27.88 | ||||
Біг на 400 м | 1:00.23 | 1:00.23 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.60 | 1:46.66 | 1:43.60 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:22.87 | 2:22.87 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.45 | 9.45 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.16 | 9.19 | 9.16 | 9.16 | 9.52 | |
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | 9.12 | 9.12 | ||||
Стрибки у довжину | 5.52 | 5.52 | 4.75 | 4.78 | ||
Двоборство 60м + 60м з/б | 1828 | 1828 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 26.72/+0.3 | 26.72/+0.3 | 27.26/-0.2 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 49.85 | 49.85 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.69 | 2:22.22 | 2:20.76 | 2:18.90 | 2:16.69 | |
Біг на 100 м з/б (0.840) | 15.50/-0.9 | 15.91/-0.5 | 15.50/-0.9 | 15.74/-0.3 | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.70/+1.2 | 14.70/+1.2 | 15.04/0.0 | 15.09/+0.7 | 15.95/0.0 | |
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | 15.06/0.0 | 15.06/0.0 | 16.17/0.0 | |||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:02.42 | 1:03.51 | 1:02.42 | |||
Стрибки у довжину | 5.43/0.0 | 5.43/0.0 | 5.33/-1.6 | 5.06/-0.4 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.54 | II | 163/62 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:00.46 | II | 163/62 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:00.23 | II | 163/63 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.45 | II | 163/62 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
9.47 | II | 163/60 | 7з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.66 | Харкiвська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ЮРЧЕНКО Яніна (03.01.2003), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ТУР Анна (07.07.2003), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.91/-0.5 | II | 163/61 | 4з2 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:04.43 | I | 7ф1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 23.08.2019 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:03.51 | I | 163/63 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:04.41 | I | 163/61 | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:05.24 | I | 163/61 | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:03.89 | I | 163/63 | 5з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:04.72 | I | 163/63 | 7ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 162/59 | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.24 | I | 1з1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.,Омельченко М.В. | |||||
9.30 | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.,Омельченко М.В. | |||||
9.21 | I | 162/59 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Девятко Т.І. | ||||
9.19 | I | 162/59 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Девятко Т.І. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.39 | II | 3ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Харкiвська | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко О.П.,Омельченко Д.О.,Омельченко М.В. | |||||
5.39 5.20 5.38 5.32 X X | ||||||
5.42 | II | 161/58 | 6ф | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 06.02.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
X 5.42 X X 5.37 X | ||||||
5.52 | II | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Девятко Т.І. | ||||
5.25 5.13 5.52 5.23 X 5.43 | ||||||
5.41 | II | 6кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Девятко Т.І. | ||||
5.39 5.41 — | ||||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.60 | Харкiвська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.87 | Харкiвська | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), БУТЕНКО Ірина (10.01.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.55/+0.6 | I | 163/60 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
15.50/-0.9 | I | 163/60 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.80/-0.9 | II | 163/59 | 2з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
DQ 168.7 b | 163/59 | ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
14.70/+1.2 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
14.80/+3.2 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
15.17/-0.3 | I | 163/60 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
15.20/-1.1 | I | 163/60 | 3з2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:06.89 | II | 163/59 | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:02.42 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:03.69 | I | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
1:32.76 | 163/60 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 | |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Девятко Т.І. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.22 | I юн | Харкiвська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ГЕРМАН Поліна (08.07.2002), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ТОКАР Катерина (24.09.2001) | ||||||
2:24.74 | II юн | Харкiвська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ГЕРМАН Поліна (08.07.2002), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), БУТЕНКО Ірина (10.01.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.31 | II | 161/57 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
9.16 | I | 161/57 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
9.61 | II | 3з1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Харкiвська | Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | |||||
9.57 | II | 6ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Харкiвська | Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.6h | I юн | Харкiвська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ФЕДУНКІВ Валерія (15.11.2000), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.74/-0.3 | II | 161/58 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
16.00/-0.3 | II | 161/58 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | ХРЛІСП Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.69/-0.8 | II | 161/58 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
16.19/+0.5 | II | 161/58 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.32/+2.1 | I | 163/57 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.45/+0.2 | I | 163/57 | 2з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.30/-0.8 | I | 163/58 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко Д.,Омельченко О.П. | ||||
15.04/0.0 | КМС | 163/58 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко Д.,Омельченко О.П. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.43/0.0 | II | 161/58 | 3ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
X/-0.5 4.98/-0.7 5.43/0.0 X/0.0 5.40/+1.2 5.38/+0.7 | ||||||
5.17/+0.8 | III | 161/58 | 10кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
5.17/+0.8 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.85 | I | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.76 | II | Харкiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), БУТЕНКО Ірина (10.01.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.24 | II | 4двбр4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
9.12 | I | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.16 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
9.18 | I | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.75 | III | 19кв | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
X 4.75 — | ||||||
Двоборство 60м + 60м з/б | ||||||
1828 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
9.12 8.24 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.72/+0.3 | II | 161/56 | 1ф8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
15.96/-0.2 | II | 1з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.63/0.0 | I | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.44/-0.2 | II | 161/56 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.06/0.0 | I | 161/56 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.09/+0.7 | I | 6ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.31/+0.3 | I | 161/56 | 3з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.30/+0.1 | I | 2з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
15.73/-3.3 | II | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.95/+2.0 | III | 161/56 | 11ф | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
4.95/+2.0 X/0.0 4.47/+0.6 | ||||||
5.25/0.0 | II | 161/56 | 8кв | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
5.07/+0.7 5.25/0.0 4.98/0.0 | ||||||
5.12/-0.9 | III | 161/56 | 2кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
5.12/-0.9 — — | ||||||
5.33/-1.6 | II | 161/56 | 2ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
X/0.0 5.16/0.0 5.33/-1.6 5.12/0.0 5.01/0.0 X/-2.6 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.98 | II юн | Харкiвська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ЗАХАРОВА Ольга (28.07.2003) | ||||||
2:23.76 | II юн | Харкiвська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ЗАХАРОВА Ольга (28.07.2003) | ||||||
2:18.90 | III | Харкiвська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), НЕНЬКО Аліна (02.10.1999), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.88 | III | 2з12 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.70 | III | 163/51 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
9.52 | II | 163/51 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.78 | III | 163/51 | 21кв | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
4.78 4.47 — |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
27.26/-0.2 | II | 4ф7 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Дев’ятко Г.М. | ||||
26.65/+3.1 | II | 163/51 | 3з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
26.4h | II | 2ф9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д.,Дев’ятко Г.М. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
16.17/0.0 | II | 4ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Дев’ятко Г.М. | ||||
15.3h | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д.,Дев’ятко Г.М. | ||||
15.6h | II | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д.,Дев’ятко Г.М. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.95/0.0 | II | 163/51 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
16.06 | II | 155/52 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.03/+0.4 | III | 7ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Дев’ятко Г.М. | ||||
X/0.0 4.92/-0.1 5.03/+0.4 4.88/0.0 | ||||||
4.91/0.0 | III | 163/51 | 22кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
4.90/+2.3 4.68/+1.6 4.91/0.0 | ||||||
5.02/+0.8 | III | 7ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д.,Дев’ятко Г.М. | ||||
4.97/-0.1 4.81/+0.1 4.89/+0.8 4.84/0.0 5.01/+0.4 5.02/+0.8 | ||||||
5.06/-0.4 | III | 4кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М,Омельченко Д.,Дев’ятко Г.М. | ||||
5.06/-0.4 | ||||||
5.00/+0.9 | III | 155/52 | 13ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Омельченко Д. | ||||
5.00/+0.9 4.93/+1.8 4.97/+0.9 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.17 | I юн | Харкiвська | 1ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) | ||||||
2:21.2h | I юн | Харкiвська | 1ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ФЕДУНКІВ Валерія (15.11.2000) | ||||||
2:16.69 | II | Харкiвська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |