ГОРЕЦЬКИЙ Вадим
Прізвище: ГОРЕЦЬКИЙПрізвище Англ: HORETSKYY
Ім'я: ВадимІм'я Англ: Vadym
Дата народження: 05.06.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Клуб: ДВУОР ім. С.Бубки
Тренери: Седньов Ю. А.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Штовхання ядра 7,260 кг
13.02 Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат Бахмут 16.11.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Метання диска 1,75 кг
NM ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 7,260 кг
13.02 I Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат Бахмут 16.11.2019
 Донецька      Ібрагімов Д.Н.,Семенов О.С.
11.75 12.85 12.42 12.00 13.02 12.55
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,75 кг
NM 190/105 ф Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 16.02.2020
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Седньов Ю.А.
X X X

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 6 кг
12.96 III Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше Бахмут 20.01.2018
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
11.57 12.15 12.96 X X 12.72
Штовхання ядра 5 кг
13.51 III 188/110 10кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
X 12.80 13.51
12.44 III 188/110 12ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
12.44 X 12.11
14.08 II Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н Бахмут 17.11.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
X 13.70 X 14.08 X 13.65

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
NM 186/113 ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
X X X
Штовхання ядра 5 кг
13.76 III 187/103 14ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
X 13.06 13.76

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 6 кг
11.31 I юн Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики Бахмут 21.01.2017
 Донецька Бахмут     Седньов Ю.а.,Ібрагімов Д.н.
10.79 10.97 X 10.75 11.31 11.24
11.12 I юн Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ юнаків та дівчат 1998 р.н. Бахмут 17.12.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Седньов Ю.а.
X X 10.17 10.99 11.12 10.86
Штовхання ядра 5 кг
12.80 III Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат Бахмут 25.02.2017
 Донецька      Седньов Ю.а.,Ібрагімов Д.н.
11.80 12.80 12.80 X X X
12.22 I юн Відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 року народження. Бахмут 14.01.2017
 Донецька      Седньов Ю.а.
11.05 X 12.12 12.15 12.07 12.22
12.60 III Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області серед юніорів, юнаків та дівчат 1999-2000 року народж. Бахмут 26.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Ібрагімов Д.н.
11.52 12.60 12.50 X X X
Штовхання ядра 4 кг
13.57 III Відкритий чемпіонат Донецької області зі стрибків та метань. Бахмут 12.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Ібрагімов Д.н.
12.50 12.84 12.91 13.30 12.42 13.57
13.62 III Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко Бахмут 05.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Ібрагімов Д.н.
13.06 12.60 12.30 13.06 12.50 13.62

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 2 кг
29.33 I юн Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 06.05.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.
25.32 27.90 29.33 X
Метання диска 1,5 кг
34.65 I юн Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р Бахмут 06.10.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
33.81 34.25 34.22 34.00 34.20 34.65
31.75 I юн Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 Бахмут 08.09.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
31.60 28.03 27.87 31.75 30.32 31.06
31.85 I юн Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської Бахмут 02.09.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.
X X 31.85 29.13 X X
35.84 III 187/103 17кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Ібрагімов Д.Н.,Седньов Ю.А.
35.84 23.64 X
35.24 III Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року Бахмут 14.04.2017
 Донецька      Седньов Ю.а.,Ібрагімов Д.н.
X 32.72 X 32.62 31.10 35.24
32.12 I юн 187/102 12ф Чемпіонату України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Мукачево 14.02.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Ібрагімов Д
30.80 31.88 32.12
Штовхання ядра 7,260 кг
10.77 III Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 06.05.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.
10.69 10.77 X 10.50
Штовхання ядра 5 кг
13.08 III Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р Бахмут 06.10.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
12.60 12.82 X X X 13.08
13.09 III Чемпіонат Донецької області пам'яті Н.Г.Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 Бахмут 08.09.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.,Ібрагімов Д.Н.
11.63 12.40 X 12.70 13.00 13.09
13.15 III Чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І.Ліщинської Бахмут 03.09.2017
 Донецька      Седньов Ю.А.
12.60 13.15 X 12.32 13.10 X
13.70 III 187/103 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Ібрагімов Д.Н.,Седньов Ю.А.
12.72 13.70 13.65
14.13 II 187/103 10кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Ібрагімов Д.Н.,Седньов Ю.А.
11.78 13.30 14.13
13.75 III Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року Бахмут 15.04.2017
 Донецька      Седньов Ю.а.,Ібрагімов Д.н.
X 12.87 12.53 12.84 X 13.75

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
40.10 III Відкритий чемпіонат Донецької області зі стрибків та метань. Бахмут 11.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Ібрагімов Д.н.
36.35 40.10 X 38.40 38.63 X
Метання диска 1 кг
34.05 I юн 185/100 13кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Седньов Ю,Ібрагімов Д
30.84 34.05 X
Штовхання ядра 4 кг
10.44 II юн 185/92 21кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Седньов Ю,Ібрагімов Д
10.44 10.25 10.11

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)