АНДРІЄНКО Руслан
Прізвище: АНДРІЄНКОПрізвище Англ: ANDRIYENKO
Ім'я: РусланІм'я Англ: Ruslan
Дата народження: 10.08.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Штовхання ядра 7,260 кг
9.37 15кв Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства Суми 20.02.2020
10.47 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
Штовхання ядра 6 кг
10.90 15ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 7,260 кг
9.37 III 190/103 15кв Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства Суми 20.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
9.37 9.35 X
10.47 III Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Філенко Г.Т.
9.84 10.28 9.41 9.72 9.93 10.47
Штовхання ядра 6 кг
10.90 II юн 189/106 15ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
10.88 10.90 10.44
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 5 кг
10.82 II юн Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Філенко Г.Т.
10.50 10.30 X 10.46 10.82 10.60

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Штовхання ядра 4 кг
12.92 I юн Всеукраїнські змагання на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше у приміщенні Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
12.28 12.92 X 12.51 12.50 12.67

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)