Прізвище: ПЛУЖНИК | Прізвище Англ: PLUZHNYK |
Ім'я: Ілля | Ім'я Англ: Illya |
Дата народження: 25.04.2001 | Стать: Ч |
ТФЛА: Харківська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.58 | 7.58 | 7.70 | 7.93 | ||
Біг на 1000 м | 3:04.91 | 3:04.91 | 3:09.56 | |||
Естафетний біг 4х200 м | 1:33.90 | 1:33.90 | ||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | 8.76 | 8.76 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | 8.66 | 8.66 | 8.84 | |||
Біг на 60 м з/б (0.914) | 8.53 | 8.53 | 8.57 | 9.05 | 10.42 | |
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.20 | 9.20 | 9.62 | |||
Стрибки у висоту | 1.79 | 1.75 | 1.79 | 1.74 | ||
Стрибки з жердиною | 3.20 | 3.20 | 2.40 | |||
Стрибки у довжину | 5.65 | 5.65 | 5.02 | |||
Штовхання ядра 5 кг | 10.68 | 10.68 | 9.27 | |||
Штовхання ядра 4 кг | 13.05 | 13.05 | 10.37 | |||
П’ятиборство Юнаки 16 | 3120 | 3120 | ||||
Семиборство 5кг-0.914 | 3956 | 3956 | 3243 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.43/+0.4 | 12.43/+0.4 | 12.47/+0.3 | |||
Біг на 200 м | 24.53/-0.2 | 24.53/-0.2 | ||||
Біг на 400 м | 57.29 | 57.29 | 58.02 | |||
Біг на 1000 м | 3:02.33 | 3:02.33 | 3:08.93 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 44.92 | 44.92 | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:03.37 | 2:03.37 | ||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | 16.68/+1.4 | 16.68/+1.4 | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | 15.22/+1.0 | 15.22/+1.0 | 15.31/+0.7 | |||
Біг на 110 м з/б (0.840) | 16.22/-1.0 | 16.22/-1.0 | 16.55/0.0 | |||
Стрибки у висоту | 1.84 | 1.75 | 1.84 | 1.83 | ||
Стрибки у довжину | 5.68/0.0 | 5.61/-1.4 | 5.68/0.0 | |||
Метання списа 600 гр | 32.14 | 31.10 | 32.14 | |||
Штовхання ядра 5 кг | 12.00 | 12.00 | ||||
Штовхання ядра 4 кг | 13.03 | 13.03 | 11.67 | |||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | 4578 | 4578 | 4521 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (1.067) | ||||||
8.76 | I | 2з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Харкiвська | Д | Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
8.75 | II | 188/81 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
8.66 | II | 188/81 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:33.90 | Харкiвська | 6ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (1.067) | ||||||
16.68/+1.4 | III | 5з1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 | |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Матузна Н.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | II | 186/80 | 16ф | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Харкiвська | Д | НТУ "ХПІ" Ісправнікова В.М.,Матузна Н.А. | ||||
165/XO 170/O 175/XXO 180/XXX | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
44.92 | III | Харкiвська | 5ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧОРНИЙ Анатолій (13.02.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ІСАЧЕНКОВ Ярослав (02.03.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.58 | II | 6з7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.69 | II | 185/75 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
8.53 | I | 185/75 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
8.86 | II | 1ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Харкiвська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.63/-0.7 | II | 186/80 | 5ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
16.14/-0.2 | III | 186/80 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.54/+1.5 | II | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.22/+1.0 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
16.21/-1.8 | III | 186/81 | 2з2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.30/-0.4 | II | 186/81 | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:03.37 | III | Харкiвська | 5ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.990) | ||||||
9.03 | II | 186/76 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
8.84 | II | 186/76 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Д | ХДВУФК №1 Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
8.57 | I | 185/75 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
8.84 | II | 185/75 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | II | 185/75 | 9ф | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
170/XO 175/O 180/XXX | ||||||
1.70 | III | 185/75 | 1кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
165/O 170/O |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.12/-0.3 | III | 186/75 | 7пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
24.53/-0.2 | III | 186/75 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.914) | ||||||
15.31/+0.7 | II | 185/75 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.50/0.0 | II | 185/75 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.43/+0.7 | II | 185/75 | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.59/+0.8 | II | 185/75 | 4з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.63/+0.4 | II | 186/75 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. | ||||
15.44/0.0 | II | 186/75 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.,Ломакін В.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.70 | III | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:04.91 | 2пбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
3:09.12 | 4сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
9.05 | III | 3сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.20 | III | 1пбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.79 | II | 1пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
161/O 164/O 167/O 170/— 173/XO 176/XO 179/XO 182/XXX | ||||||
1.71 | III | 7сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
168/O 171/O 174/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
3.20 | I юн | 6сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
300/O 310/O 320/XO 330/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.65 | I юн | 3пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
5.40 5.65 5.63 | ||||||
5.63 | I юн | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
5.63 3.91 5.48 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
10.68 | II юн | 12сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
10.63 10.55 10.68 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.05 | I юн | 1пбр | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
11.90 13.05 X | ||||||
П’ятиборство Юнаки 16 | ||||||
3120 | I | 1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
9.20 5.65 13.05 1.79 3:04.91 | ||||||
Семиборство 5кг-0.914 | ||||||
3956 | 5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | ||
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
7.70 5.63 10.68 1.71 9.05 3.20 3:09.12 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.43/+0.4 | I юн | 185/76 | 2вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.29 | I юн | 185/76 | 2вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:02.33 | I юн | 185/76 | 2вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.840) | ||||||
16.22/-1.0 | III | 185/76 | 1вбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.84 | II | 185/76 | 1вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
160/O 163/— 166/O 169/O 172/— 175/O 178/XO 181/O 184/XXO 187/— | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.61/-1.4 | I юн | 185/76 | 2вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
5.61/-1.4 5.36/-0.3 X/-0.7 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
31.10 | II юн | 185/76 | 4вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
29.95 31.10 X | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.03 | I юн | 185/76 | 1вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
13.03 12.94 12.18 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4578 | II | 185/76 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Харкiвська | Д | КСДЮСШОР "Динамо" Хрк Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
12.43/+0.4 5.61/-1.4 13.03 57.29 16.22/-1.0 1.84 31.10 3:02.33 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.93 | I юн | 183/65 | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:16.07 | 4пбр1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
3:09.56 | 183/65 | 3сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.914) | ||||||
10.42 | I юн | 183/65 | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.62 | 4пбр1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.73 | III | 3пбр | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
152/O 155/O 158/O 161/— 164/O 167/XO 170/O 173/XXO 176/XXX | ||||||
1.74 | III | 183/65 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
150/O 153/— 156/O 159/XO 162/O 165/O 168/XO 171/XO 174/O 177/XXX | ||||||
Стрибки з жердиною | ||||||
2.40 | III юн | 183/65 | 9сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
200/O 210/— 220/O 230/O 240/O 250/— 260/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | пбр | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
5.02 | II юн | 183/65 | 12сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
5.02 X 4.64 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
9.27 | II юн | 183/65 | 9сбр | Чемпіонат України серед юнаків (1998 р.н. та молодше) в приміщенні | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
9.27 8.81 8.70 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
10.37 | 1пбр | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
10.37 10.17 10.02 | ||||||
П’ятиборство 0.914-5кг | ||||||
DNF | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |||
Харкiвська | Д | КЗ "МК ДЮСШ" Хрк Ісправнікова В.М. | ||||
9.62 10.37 1.73 3:16.07 DNS | ||||||
Семиборство 5кг-0.914 | ||||||
3243 | 183/65 | 8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | |
Харкiвська | Д | Марченко О,Белявцев,Ломакін В.М. | ||||
7.93 5.02 9.27 1.74 10.42 2.40 3:09.56 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.47/+0.3 | I юн | 2вбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
12.1h | III | 2вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.02 | I юн | 5вбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
56.2h | I юн | 2вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 1000 м | ||||||
3:08.93 | I юн | 6вбр1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
2:59.3h | III | 4вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
Біг на 110 м з/б (0.840) | ||||||
16.55/0.0 | I юн | 4вбр2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
15.9h | III | 3вбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.82 | II | 2вбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
161/O 164/— 167/O 170/O 173/O 176/XXO 179/XO 182/XO 185/XXX | ||||||
1.83 | II | 1вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
156/O 159/O 162/— 165/O 168/— 171/O 174/O 177/XO 180/O 183/XXO 186/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.68/0.0 | I юн | 4вбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
5.67/+2.9 5.68/0.0 5.30/+1.8 | ||||||
5.56/+0.2 | I юн | 5вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
5.48/-0.3 5.51/-0.4 5.56/+0.2 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
32.14 | II юн | 5вбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
26.20 32.14 27.95 | ||||||
27.94 | III юн | 4вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
22.55 27.27 27.94 | ||||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
12.00 | I юн | 3вбр | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
12.00 11.06 11.94 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.67 | I юн | 3вбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
11.67 10.83 11.04 | ||||||
Восьмиборство 4кг-0.840-600гр | ||||||
4394 | II | 3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Харкiвська | Д | ДЮСШ Золочівська Ісправнікова В.М.,Шевцов В.І.,Ломакін В.М. | ||||
12.47/+0.3 5.68/0.0 12.00 58.02 16.55/0.0 1.82 32.14 3:08.93 | ||||||
4521 | II | 3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Харкiвська | Д | КСДЮШОР "Динамо" Харків Белявцев,Марченко О,Ломакін В.М. | ||||
12.1h/0.0 5.56/+0.2 11.67 56.2h 15.9h/0.0 1.83 27.94 2:59.3h |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |