Прізвище: СОЛЯНОВА | Прізвище Англ: SOLYANOVA |
Ім'я: Анна | Ім'я Англ: Anna |
Дата народження: 10.02.2002 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.31 | 8.63 | 8.31 | 8.45 | 8.83 | 8.94 | ||
Біг на 200 м | 28.61 | 28.61 | 30.87 | |||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:51.48 | 1:51.48 | 1:54.86 | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.40 | 9.65 | 9.74 | 9.43 | 9.40 | 9.64 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.36 | 9.36 | 9.40 | 9.75 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | 9.88 | 9.88 | 10.32 | |||||
Двоборство 60м + 60м з/б | 1612 | 1612 | 1477 | |||||
Двоборство 60м + 200м | 1360 | 1360 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.64/+0.5 | 13.40/+1.2 | 12.64/+0.5 | 14.04/-0.1 | |||
Біг на 200 м | 28.54/+0.3 | 28.54/+0.3 | 29.33/-1.0 | ||||
Естафетний біг 4х100 м | 51.36 | 51.36 | 52.34 | 52.96 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:28.93 | 2:28.93 | 2:29.32 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 15.57/+0.3 | 15.78/+1.8 | 15.99/+0.3 | 16.46/-0.4 | 15.57/+0.3 | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.93/+1.2 | 15.79/+0.1 | 14.93/+1.2 | 15.86/-0.1 | 18.84/+1.2 | ||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | 15.50/+0.4 | 15.50/+0.4 | 15.98/+1.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з2 | Відкритий командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 09.12.2021 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.75 | II | 169/62 | 7ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.67 | II | 169/62 | 2з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.76 | II | 169/62 | 4з1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.65 | II | 169/62 | 4ф1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.77 | II | 5з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.66 | II | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 27.01.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:51.48 | м. Київ | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 28.01.2021 | |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), СВИРИДЕНКО Марія (01.06.2005), ПРОКОПЕНКО Єлизавета (07.01.2005), БОЙЧУК Світлана (22.10.2004) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.40/+1.2 | II | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.54/+0.3 | III | 169/63 | 5ф3 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Голуб О.О. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.79/+0.3 | II | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
15.53/+2.4 | I | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
DQ TR 22.6.2 | 169/63 | з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
15.93/0.0 | II | 169/63 | 6ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Голуб О.О. | |||||
16.54/0.0 | II | 169/63 | 4з2 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
м. Київ | НУФВСУ Голуб О.О. | |||||
16.05/+0.6 | II | 169/63 | 4з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
15.78/+1.8 | II | 169/63 | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.36 | II | м. Київ | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 29.06.2021 |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ДІХТЯР Катерина (27.07.2003), МІХЕЄВА Поліна (08.07.2002), ЦУКУР Ганна (25.11.2002) | ||||||
52.71 | II | м. Київ | 8ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Львів | 20.05.2021 |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), БОРДЮГ Олеся (14.01.2002), ГРИГОРЕНКО Софія (15.09.2003), ЦУКУР Ганна (25.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.63 | III | 6з2 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 27.12.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.74 | II | 169/63 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
9.95 | II | 4з1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 17.01.2020 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.86 | II | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 17.01.2020 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.95 | II | 5з1 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DQ TR22.6 | з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | ||
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
15.99/+0.3 | II | 6з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.34 | II | м. Київ | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 12.08.2020 |
ЗДОРЕНКО Ольга (28.07.2004), ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), МІХЕЄВА Поліна (08.07.2002), СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) | Київ | 16.01.2019 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.47 | II | 169/60 | 3з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
м. Київ | С | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
9.51 | II | 169/60 | 5ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
м. Київ | С | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
9.43 | I | 169/60 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.К | ||||
9.50 | II | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
9.63 | II | 5з1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 31.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
9.74 | II | 3з2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.87 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні | Київ | 18.12.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.79 | II | 3з2 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики серед дорослих в приміщенні | Київ | 18.12.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.45 | II | 169/60 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "Україна" Голуб О.О. | ||||
9.46 | II | 169/60 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше | Суми | 29.01.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "Україна" Голуб О.О. | ||||
9.36 | II | 2ф1 | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.39 | II | 2з1 | Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 15.01.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.52 | II | 169/59 | 6ф1 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ахкозова І.М.,Ахкозова Л.В. | ||||
9.50 | II | 169/59 | 3з4 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики | Київ | 21.12.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Ахкозова І.М.,Ахкозова Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.82/0.0 | III | 1з3 | Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) | Київ | 11.09.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
13.90/0.0 | III | 4ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2002-2003, 2004-2005 р.р.н.) | Київ | 11.09.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
13.68/+0.4 | III | 4з1 | Kyiv Athletics Festival на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 16.07.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
12.64/+0.5 | I | 3з2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
13.62/+0.1 | III | 6ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 12.07.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
13.09/-2.1 | II | 1з2 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
13.92/-2.0 | III | 6ф1 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
16.46/-0.4 | II | 169/60 | 4з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. | ||||
DNS | з1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.79/+0.1 | II | 169/60 | 5з3 | Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) | Кропивницький | 18.06.2019 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва з л/а Голуб О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.31 | II | 168/59 | 2ф1 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 16.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
8.40 | II | 168/59 | 1з2 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 16.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
DNS | з3 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.53 | II | 168/59 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.К,Голуб О.О. | ||||
9.40 | I | 5з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
9.58 | II | 168/59 | 5з2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
9.92 | II | 3з2 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
9.86 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.40 | II | 168/59 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.44 | II | 168/59 | 2ф1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К,Голуб О.О. | ||||
9.49 | II | 168/59 | 1з1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К,Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:54.86 | м. Київ | 9ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), СВЯТОГОРОВА Марія (07.04.2000), ПІРУМШОЄВА Карина (06.03.2000), МАКАРЕНКО Віталія (08.12.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.04/-0.1 | III | 1з3 | Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) | Київ | 20.09.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О.,Голуб О.К | ||||
14.11/+0.8 | III | 4ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) | Київ | 20.09.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О.,Голуб О.К | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.57/+0.3 | I | 3з1 | Легкоатлетичні змагання "Kyiv Atletic Festival" на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 17.06.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
15.67/-0.3 | II | 3ф1 | Легкоатлетичні змагання "Kyiv Atletic Festival" на призи президента ФЛАК Віктора Грінюка | Київ | 17.06.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
DNS | з1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
16.31/-1.5 | II | 3ф1 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
18.54/-1.8 | III | 168/59 | 7з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
DNF | ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед ДЮСШ та СДЮШОР (2001-02, 2003-05 р.р.н.) | Київ | 18.09.2018 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О.,Голуб О.К | ||||
14.97/+1.7 | КМС | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "Україна" Голуб О.К | ||||
14.93/+1.2 | КМС | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "Україна" Голуб О.К | ||||
15.52/+0.7 | I | 168/59 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.96 | II | м. Київ | 5ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ПІРУМШОЄВА Карина (06.03.2000), БАБІЧ Олена (22.11.2000), ШВЕЦЬ Ольга (06.08.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:41.13 | м. Київ | 11ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 | |
ШАБАЛОВА Анастасія (22.04.2001), СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), МУШАРОВСЬКА Катерина (03.03.2001) | ||||||
2:36.95 | III юн | м. Київ | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ПІНЧУК Діана (26.06.2002), ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002) | ||||||
2:28.93 | II юн | м. Київ | 7ф2 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ДІХТЯР Ольга (26.11.2001), ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.57 | III | 167/59 | 4двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
8.45 | III | 3з6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к,Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.61 | III | 1ф7 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к,Голуб О.О. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.69 | II | 167/56 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.64 | II | 167/56 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.3h | II | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.67 | II | 2з2 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.81 | II | 2з2 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О.,Голуб О.к | ||||
9.85 | II | 7ф1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О.,Голуб О.к | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
9.88 | II | 167/59 | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.75 | II | 167/58 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.80 | II | 2з1 | Кубок КМШВСМ з легкої атлетики у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха | Київ | 19.01.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.75 | II | 2ф1 | Кубок КМШВСМ з легкої атлетики у приміщенні. Змагання з бар'єрного бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха | Київ | 19.01.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.81 | II | 3з3 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к,Голуб О.О. | ||||
Двоборство 60м + 60м з/б | ||||||
1612 | 167/59 | 6 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) | Київ | 24.03.2017 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
9.88 8.57 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:28.8h | I юн | м. Київ | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002), КАБАНОВА Марина (10.03.2000), СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ПОЛОЗЮК Єлізавета (26.10.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
16.02/+1.5 | III | 167/59 | 1з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
15.87/+0.5 | II | 167/59 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 29.09.2017 |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
15.91/-1.3 | II | 167/59 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
15.50/+0.4 | II | 167/59 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші | Харкiв | 14.06.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.86/-0.1 | II | 167/59 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.К | ||||
16.18/0.0 | II | 167/59 | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DQ 170.7 | м. Київ | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) | Дніпро | 30.09.2017 | |
СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ЖАРОВА Єлизавета (27.02.2004), ОКСЕНЮК Тетяна (04.01.2003), ГУК Софія (27.11.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.83 | III | 4двбр3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
10.32 | III | 2двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
Двоборство 60м + 60м з/б | ||||||
1477 | 10 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
10.32 8.83 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.33/-1.0 | I юн | 167/56 | 7ф9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
18.84/+1.2 | I юн | 6з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
16.10/0.0 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
15.98/+1.2 | II | 3з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 19.09.2016 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.к | ||||
17.03/+0.4 | III | 167/56 | 5з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.32 | II юн | м. Київ | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). | Луцьк | 20.09.2016 |
ШЕВЦОВА Анастасія (05.02.2002), ЧЕРНІК Анастасія (20.03.2001), СОЛЯНОВА Анна (10.02.2002), ПОЛОЗЮК Єлізавета (26.10.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.94 | I юн | 2двбр3 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
9.07 | II юн | 3з10 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
30.87 | I юн | 4двбр4 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
31.66 | I юн | 3з2 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1360 | 14 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Голуб О.О. | ||||
8.94 30.87 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
17.0h | III | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
м. Київ | У | СДЮСШОР м.Києва "У" Голуб О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |