Прізвище: ЛОБАН | Прізвище Англ: LOBAN |
Ім'я: Юлія | Ім'я Англ: Yuliya |
Дата народження: 07.08.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Київська | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КЗ КОР "ЦОП" | |
Тренери: Шарак О. В., Ступаченко О. В., Філіпов В. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.45 | 8.45 | 8.71 | ||||||||
Біг на 800 м | 2:19.05 | 2:23.22 | 2:19.05 | 2:23.07 | 2:24.31 | 2:24.28 | 2:36.35 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.40 | 8.51 | 8.40 | 8.42 | 8.47 | 8.72 | 8.77 | 8.84 | 9.44 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.13 | 9.13 | 9.22 | ||||||||
Стрибки у висоту | 1.78 | 1.74 | 1.77 | 1.78 | 1.71 | 1.76 | 1.68 | 1.59 | |||
Стрибки у довжину | 6.14 | 6.14 | 5.96 | 6.06 | 6.09 | 5.93 | 5.71 | 5.58 | 4.83 | ||
Штовхання ядра 4 кг | 14.75 | 13.89 | 14.51 | 14.75 | 13.89 | 13.87 | 13.88 | 13.43 | 11.20 | ||
П’ятиборство | 4482 | 4378 | 4468 | 4482 | 4258 | 4236 | 3916 | 3147 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 24.77/+0.7 | 24.77/+0.7 | 25.49/+0.3 | 25.33/0.0 | 26.01/-1.1 | 25.58/0.0 | 26.23/-0.7 | 26.49/-0.2 |
Біг на 800 м | 2:16.32 | 2:16.32 | 2:21.04 | 2:19.22 | 2:34.31 | 2:26.04 | 2:27.22 | 2:26.88 |
Біг на 100 м з/б (0.840) | 13.82/+0.2 | 13.82/+0.2 | 14.05/+0.7 | 14.29/+0.3 | 14.59/-1.2 | 14.63/-1.0 | 14.40/-0.1 | 15.52/-1.7 |
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.33/-1.6 | 14.33/-1.6 | 15.07/+0.3 | |||||
Стрибки у висоту | 1.77 | 1.77 | 1.74 | 1.75 | 1.67 | 1.68 | 1.60 | 1.54 |
Стрибки у довжину | 6.12/+1.1 | 6.12/+1.1 | 6.00/+0.4 | 5.97/+0.6 | 5.73/0.0 | 5.87/+0.1 | 5.62/0.0 | 5.32/+0.9 |
Метання списа 600 гр | 46.44 | 46.44 | 45.13 | 44.51 | 41.33 | 40.02 | 37.23 | |
Метання списа 500 гр | 38.68 | 38.68 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | 15.50 | 14.83 | 14.58 | 15.50 | 13.64 | 14.01 | 13.23 | |
Штовхання ядра 3 кг | 14.30 | 14.30 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | 5070 | 5070 | ||||||
Семиборство | 6065 | 6065 | 5846 | 5938 | 5433 | 5564 | 5079 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.22 | II | 1пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.51 | КМС | 1пбр2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
DNS | з2 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | ||
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.74 | I | 2пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
162/O 165/O 168/O 171/XO 174/XO 177/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.14 | КМС | 1пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.97 6.14 6.06 | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | ||
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.89 | I | 2пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
13.36 13.89 13.80 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4378 | МС | 4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.51 1.74 13.89 6.14 2:23.22 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.25 | III | 12пбр1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
2:19.05 | I | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
2:20.95 | I | 3пбр3 | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | |
Київська | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.56 | КМС | 4пбр1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
8.40 | МС | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.58 | КМС | 5пбр4 | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | |
Київська | ||||||
8.53 | КМС | 179/70 | 5ф1 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
Київська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.66 | КМС | 179/70 | 2з2 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
Київська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.77 | КМС | 6пбр | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
162/О 165/О 168/О 171/ХО 174/ХХО 177/ХО 180/XXX | ||||||
1.76 | КМС | 2пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
161/O 164/O 167/O 170/O 173/XO 176/O 179/XXX | ||||||
1.73 | I | 4пбр | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | |
Київська | ||||||
161/О 164/О 167/О 170/О 173/О 176/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.38 | II | 12пбр | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
3.98 4.71 5.38 | ||||||
5.96 | КМС | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.96 5.92 5.90 | ||||||
5.80 | I | 9пбр | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | |
Київська | ||||||
X 5.80 3.69 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
14.51 | КМС | 3пбр | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
14.51 13.93 Х | ||||||
14.51 | КМС | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
13.94 14.51 X | ||||||
12.59 | I | 9пбр | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | |
Київська | ||||||
X Х 12.59 | ||||||
13.72 | I | 2ф | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 | |
Київська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
— 13.17 X 13.22 13.07 13.72 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4091 | МС | 12 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Стамбул | 03.03.2023 | |
Київська | ||||||
8.56 1.77 14.51 5.38 2:33.25 | ||||||
4468 | МС | 5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.40 1.76 14.51 5.96 2:19.05 | ||||||
4191 | 6 | Indoor Combined Events | Таллінн | 05.02.2023 | ||
Київська | ||||||
8.58 1.73 12.59 5.80 2:20.95 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.10/+0.1 | КМС | 4сбр1 | Décastar | Таланс | 23.09.2023 | |
Київська | ||||||
25.12/+0.3 | КМС | 6ф2 | 31st Summer Universiade | Ченду | 04.08.2023 | |
Київська | ||||||
25.35/+0.2 | I | 3ф1 | 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 22.07.2023 | |
Київська | ||||||
24.77/+0.7 | КМС | 1сбр1 | Hypomeeting | Гетцис | 27.05.2023 | |
Київська | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.39 | I | 7сбр2 | Décastar | Таланс | 24.09.2023 | |
Київська | ||||||
2:16.32 | I | 3ф3 | 31st Summer Universiade | Ченду | 05.08.2023 | |
Київська | ||||||
2:18.41 | I | 4ф | 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 23.07.2023 | |
Київська | ||||||
2:20.41 | I | 6сбр2 | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2023 | |
Київська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.04/+1.3 | КМС | 4сбр1 | Décastar | Таланс | 23.09.2023 | |
Київська | ||||||
13.92/-0.7 | КМС | 3ф3 | 31st Summer Universiade | Ченду | 04.08.2023 | |
Київська | ||||||
14.20/-0.8 | КМС | 5ф2 | 2. Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 22.07.2023 | |
Київська | ||||||
13.82/+0.2 | МС | 3сбр1 | Hypomeeting | Гетцис | 27.05.2023 | |
Київська | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | КМС | 6сбр | Décastar, les Dieux du Stade | Таланс | 23.09.2023 | |
Київська | ||||||
163/О 166/О 169/О 172/О 175/ХО 178/XXX | ||||||
1.77 | КМС | 1ф | 31st Summer Universiade | Ченду | 04.08.2023 | |
Київська | ||||||
162/O 165/O 168/O 171/XO 174/XO 177/XO 180/XXX | ||||||
1.77 | МСМК | 3сбр | Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 23.07.2023 | |
Київська | ||||||
162/О 165/О 168/О 171/ХО 174/О 177/О 180/XXX | ||||||
1.74 | I | 12сбр | Hypomeeting | Гетцис | 27.05.2023 | |
Київська | ||||||
162/ХО 165/О 168/О 171/О 174/О 177/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.13/+2.3 | КМС | 9ф | Décastar, les Dieux du Stade | Таланс | 24.09.2023 | |
Київська | ||||||
5.90/+1.9 | КМС | 8сбр | 31st Summer Universiade | Ченду | 05.08.2023 | |
Київська | ||||||
5.87/+1.2 5.90/+1.9 5.37/-1.3 | ||||||
6.12/+1.1 | КМС | 3сбр | Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 23.07.2023 | |
Київська | ||||||
5.95/+0.3 Х/+1.0 6.12/+1.1 | ||||||
6.07/-1.0 | КМС | 13сбр | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2023 | |
Київська | ||||||
5.69/-0.1 6.07/-1.0 3.05/-0.4 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
38.10 | II | 14ф | Décastar, les Dieux du Stade | Таланс | 24.09.2023 | |
Київська | ||||||
44.33 | I | 5сбр | 31st Summer Universiade | Ченду | 05.08.2023 | |
Київська | ||||||
44.33 44.28 43.95 | ||||||
43.29 | I | 4сбр | Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 23.07.2023 | |
Київська | ||||||
42.48 42.14 43.29 | ||||||
46.44 | КМС | 2ф | IV етап Кубку України з метань. Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам'яті ЗТУ Л.Смєлаша та А. | Київ | 22.06.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
41.48 42.72 45.79 X X 46.44 | ||||||
42.28 | I | 13сбр | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2023 | |
Київська | ||||||
42.28 39.18 38.14 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
14.17 | КМС | 1ф | Décastar, les Dieux du Stade | Таланс | 23.09.2023 | |
Київська | ||||||
14.27 | КМС | 1сбр | 31st Summer Universiade | Ченду | 04.08.2023 | |
Київська | ||||||
12.98 14.27 Х | ||||||
14.45 | КМС | 2сбр | Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 22.07.2023 | |
Київська | ||||||
13.86 14.04 14.45 | ||||||
14.83 | КМС | 1ф | IV етап Кубку України з метань. Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам'яті ЗТУ Л.Смєлаша та А. | Київ | 22.06.2023 | |
Київська | Д | КЗ КОР "ЦОП" Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
X X 14.39 14.41 14.83 14.80 | ||||||
14.83 | КМС | 3сбр | Hypomeeting | Гетцис | 27.05.2023 | |
Київська | ||||||
14.83 14.45 Х | ||||||
Семиборство | ||||||
5939 | МС | 11 | Décastar | Таланс | 23.09.2023 | |
Київська | ||||||
14.04/+1.3 1.75 14.17 25.10/+0.1 6.13/+2.3 38.10 2:18.39 | ||||||
6063 | МС | 2 | Summer Universiade | Ченду | 05.08.2023 | |
Київська | ||||||
13.92/-0.7 1.77 14.27 25.12/+0.3 5.90/+1.9 44.33 2:16.32 | ||||||
6033 | МС | 4 | Memoriał Wiesława Czapiewskiego | Бидгощ | 23.07.2023 | |
Київська | ||||||
14.20/-0.8 1.77 14.45 25.35/+0.2 6.12/+1.1 43.29 2:18.41 | ||||||
6065 | МС | 13 | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2023 | |
Київська | ||||||
13.82/+0.2 1.74 14.83 24.77/+0.7 6.07/-1.0 42.28 2:20.41 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.64 | II | 10пбр1 | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
2:23.64 | II | 10пбр1 | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
2:23.07 | II | 5пбр1 | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.61 | КМС | 4пбр1 | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
8.61 | КМС | 4пбр1 | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
8.42 | МС | 4пбр2 | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
8.62 | КМС | 180/69 | 4з1 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
8.47 | МС | 180/69 | 4ф1 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.74 | I | 10пбр | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
162/О 165/О 168/О 171/О 174/О 177/XXX | ||||||
1.78 | КМС | 3пбр | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
160/О 166/О 169/О 172/О 175/О 178/ХХО 181/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.71 | I | 11пбр | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5.71 5.70 5.69 | ||||||
6.06 | КМС | 5пбр | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5.86 5.87 6.06 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.48 | I | 4пбр | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
13.46 13.46 13.48 | ||||||
14.75 | КМС | 1пбр | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.27 Х 14.75 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
NM | ф | XXVII відкриті змагання з л/а в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
X X X | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4192 | МС | 10 | Чемпіонат світу у приміщенні | Белград | 18.03.2022 | |
Чернігівська | ||||||
8.61 1.74 13.48 5.71 2:23.64 | ||||||
4482 | МС | 3 | World Combined Events Silver Tour | Таллінн | 06.02.2022 | |
Чернігівська | ||||||
8.42 1.78 14.75 6.06 2:23.07 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.53/+1.2 | I | 2сбр1 | Décastar | Таланс | 17.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
25.68/+0.2 | I | 3сбр1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 17.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
25.69 | I | 2сбр2 | Balkan Championships | Крайова | 18.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
25.49/+0.3 | I | 4сбр1 | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.04 | I | 12сбр1 | Décastar | Таланс | 18.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
2:22.62 | II | 13сбр1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
2:22.01 | II | 3сбр1 | Hypomeeting | Гетцис | 29.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.36/-0.1 | КМС | 6сбр1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 17.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.43/-0.7 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат Португалії серед молоді | Лейрія | 10.07.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.54/+0.3 | КМС | 1з2 | Чемпіонат Португалії серед молоді | Лейрія | 10.07.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.05/+0.7 | КМС | 2сбр1 | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
14.33/-1.6 | КМС | 2сбр1 | Décastar | Таланс | 17.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.71 | I | 7сбр | Décastar | Таланс | 17.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
162/О 165/О 168/О 171/О 174/XXX | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
1.74 | I | 6сбр | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 17.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
162/О 165/ХО 168/О 171/ХО 174/О 177/ХХХ | ||||||
1.71 | I | 1ф | Чемпіонат Португалії серед молоді | Лейрія | 09.07.2022 | |
Чернігівська | ||||||
1.73 | I | 1сбр | Balkan Championships | Крайова | 18.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
1.74 | I | 15сбр | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
162/О 165/О 168/О 171/ХО 174/О 177/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.60/+0.1 | I | 8сбр | Décastar | Таланс | 18.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5.41/-6.4 5.60/+0.1 Х/-0.1 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
6.00/+0.4 | КМС | 4сбр | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
Х/+1.3 6.00/+0.4 5.82/+0.4 | ||||||
5.83/+1.0 | I | 2сбр | Balkan Championships | Крайова | 19.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5.83/+1.0 5.65/0.0 X/0.0 | ||||||
5.59/-0.5 | II | 21сбр | Hypomeeting | Гетцис | 29.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5.59/-0.5 5.57/+0.4 4.70/+0.3 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
42.57 | I | 7сбр | Décastar | Таланс | 18.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
41.79 42.57 Х | ||||||
44.77 | I | 1сбр | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
44.77 42.73 43.38 | ||||||
42.67 | I | 2ф | Чемпіонат Португалії серед молоді | Лейрія | 10.07.2022 | |
Чернігівська | ||||||
43.89 | КМС | 2сбр | Balkan Championships | Крайова | 19.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
45.13 | КМС | 11сбр | Hypomeeting | Гетцис | 29.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
43.27 45.13 41.37 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.71 | I | 4сбр | Décastar | Таланс | 17.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
13.70 13.71 13.70 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
13.99 | I | 8сбр | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 17.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
13.49 13.82 13.99 | ||||||
13.94 | I | 1сбр | Balkan Championships | Крайова | 18.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.58 | КМС | 5сбр | Hypomeeting | Гетцис | 28.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.04 14.58 14.05 | ||||||
Семиборство | ||||||
5668 | МС | 7 | Décastar | Таланс | 18.09.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.33/-1.6 1.71 13.71 25.53/+1.2 5.60/+0.1 42.57 2:21.04 | ||||||
5846 | МС | 12 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.36/-0.1 1.74 13.99 25.68/+0.2 6.00/+0.4 44.77 2:22.62 | ||||||
5681 | МС | 1 | Balkan Championships | Крайова | 19.06.2022 | |
Чернігівська | ||||||
5837 | МС | 17 | Hypomeeting | Гетцис | 29.05.2022 | |
Чернігівська | ||||||
14.05/+0.7 1.74 14.58 25.49/+0.3 5.59/-0.5 45.13 2:22.01 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.31 | II | 3пбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.57 | КМС | 3пбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.47 | МС | 179/63 | 4ф1 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
8.65 | КМС | 179/69 | 3з2 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.71 | I | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
159/O 162/O 165/O 168/O 171/XO 174/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
6.09 | КМС | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
6.09 X X | ||||||
5.65 | I | 13ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.42 5.65 5.58 | ||||||
5.70 | I | 171/69 | 6ф | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
X 5.54 5.70 — 5.63 — | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.28 | I | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
13.28 13.25 12.83 | ||||||
13.89 | I | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
X 13.83 13.89 X | ||||||
DNS | ф | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | ||
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | ||||
П’ятиборство | ||||||
4258 | МС | 180/69 | 3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
8.57 1.71 13.28 6.09 2:24.31 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.62/+2.4 | I | 5сбр1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 08.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
25.49/-1.7 | I | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
25.33/0.0 | I | 2сбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.24 | I | 5сбр1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 09.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
2:19.22 | I | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
2:19.35 | I | 180/69 | 2сбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.46/0.0 | КМС | 180/69 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.29/+0.3 | КМС | 180/69 | 4сбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.69 | I | 9сбр | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 08.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
160/О 163/О 166/О 169/О 172/XXX | ||||||
1.75 | КМС | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
160/O 163/— 166/O 169/O 172/O 175/O 178/XXX | ||||||
1.73 | I | 3сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
158/O 161/O 164/O 167/O 170/XO 173/XO 176/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.68/+0.2 | I | 14сбр | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 09.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
5.45/-0.6 5.68/+0.2 Х/+0.4 | ||||||
5.85/+1.6 | I | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.53/-1.6 5.54/+0.3 5.85/+1.6 | ||||||
5.84/-0.4 | I | 180/69 | 2ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Чернігівська | Д | НУ "Чернігівській коллегіум" ім. Т.Г.Шевченка Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.84/-0.4 3.76/-1.8 — 5.48/-1.8 — — | ||||||
5.97/+0.6 | КМС | 180/69 | 1сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
5.88/+0.2 5.81/+1.0 5.97/+0.6 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
40.69 | I | 10сбр | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 09.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
34.93 38.66 40.69 | ||||||
41.38 | I | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
41.38 41.27 40.28 | ||||||
44.51 | I | 1сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 18.05.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
43.42 44.51 42.85 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
14.05 | КМС | 1сбр | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 08.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
13.79 13.68 14.05 | ||||||
15.50 | КМС | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.31 15.32 15.50 | ||||||
15.40 | КМС | 1ф | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 | |
Чернігівська | Д | НУ "Чернігівській коллегіум" ім. Т.Г.Шевченка Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.17 14.30 X X 14.42 15.40 | ||||||
14.48 | КМС | 2сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 17.05.2021 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.48 14.22 X | ||||||
Семиборство | ||||||
5638 | МС | 10 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 09.07.2021 | |
Чернігівська | ||||||
14.37/-0.1 1.69 14.05 25.62/+2.4 5.68/+0.2 40.69 2:21.24 | ||||||
5898 | МС | 180/69 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.46/0.0 1.75 15.50 25.49/-1.7 5.85/+1.6 41.38 2:19.22 | ||||||
5938 | МС | 180/69 | 2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.В. | ||||
14.29/+0.3 1.73 14.48 25.33/0.0 5.97/+0.6 44.51 2:19.35 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 24.8 | Чернігівська | ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 | |
ЛОБАН Юлія (07.08.2000), ПРЯДКО Крістіна (18.03.2001), СТЕЦКОВА Тетяна (09.03.2000), МАКСИМЕНКО Катерина (22.11.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:24.28 | II | 180/68 | 4пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
2:27.36 | II | 180/68 | 3пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.82 | КМС | 2з2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
8.91 | КМС | 4ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
8.75 | КМС | 180/68 | 3пбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
8.72 | КМС | 180/68 | 3пбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
DNS | з2 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
Чернігівська | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.72 | I | 180/68 | 3пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
160/O 163/O 166/O 169/O 172/O 175/XXX | ||||||
1.76 | КМС | 180/68 | 3пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
158/O 161/O 164/O 167/O 170/O 173/O 176/XO 179/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
5.76 | I | 180/68 | 5пбр | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
5.76 3.61 5.30 | ||||||
5.93 | КМС | 180/68 | 5пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
5.90 5.93 5.17 | ||||||
DNS | ф | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | ||
Чернігівська | ДШВСМ Донський С.А.,Ступаченко О. | |||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.23 | I | 1ф | Кубок України у приміщенні | Київ | 27.02.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
13.23 X X | ||||||
13.85 | I | 180/68 | 3пбр | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
13.20 13.85 X | ||||||
13.87 | I | 180/68 | 3пбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. КЧУ з багатоборства | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
13.87 X 13.27 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
4169 | МС | 180/68 | 5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
8.75 1.72 13.85 5.76 2:24.28 | ||||||
4236 | КМС | 180/68 | 3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донськой С.А. | ||||
8.72 1.76 13.87 5.93 2:27.36 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.01/-1.1 | I | 3сбр1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
DNS | ф2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.в. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:34.31 | III | 7сбр1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.59/-1.2 | КМС | 5сбр1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.67 | I | 6сбр | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
155/O 158/O 161/O 164/O 167/XO 170/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.90/+2.2 | КМС | 5сбр | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
5.90/+2.2 5.88/+2.2 X/+2.1 | ||||||
5.73/0.0 | I | 6ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.в. | ||||
5.63/+0.6 5.73/0.0 5.54/-1.3 — | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
41.33 | I | 3сбр | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
32.60 41.33 38.71 | ||||||
DNS | ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 16.08.2020 | ||
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.в. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.64 | I | 3сбр | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
12.86 13.64 X | ||||||
13.22 | I | 4ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики | Луцьк | 15.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Філіпов В.в. | ||||
12.16 13.22 X 13.19 | ||||||
Семиборство | ||||||
5433 | МС | 5 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Чернігівська | Д | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.В.,Донський С.А. | ||||
14.59/-1.2 1.67 13.64 26.01/-1.1 5.90/+2.2 41.33 2:34.31 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:39.2h | III | 6пбр1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
2:36.35 | III | 180/62 | 3пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.5h | КМС | 5пбр2 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
8.77 | КМС | 180/62 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
DNS | з2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.62 | II | 7пбр | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
153/О 156/О 159/ХО 162/О 165/ХХХ | ||||||
1.68 | I | 180/62 | 2пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
150/O 153/— 156/O 159/O 162/O 165/O 168/O 171/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.71 | I | 3пбр | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
5.61 5.71 5.66 | ||||||
5.59 | II | 180/62 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
4.03 5.56 5.59 | ||||||
DNS | ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.07 | I | 2пбр | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
Х 12.06 13.07 | ||||||
13.88 | I | 180/62 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
13.88 X X | ||||||
DNS | ф | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
П’ятиборство | ||||||
3800 | КМС | 2 | International Match U20 | Мінськ | 25.02.2019 | |
Чернігівська | ||||||
8.5 1.62 13.07 5.71 2:39.2 | ||||||
3916 | КМС | 180/62 | 1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
8.77 1.68 13.88 5.59 2:36.35 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.99/+0.1 | I | 6сбр2 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 18.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
25.58/0.0 | I | 180/68 | 1сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
26.09/-0.7 | I | 180/68 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | Луцьк | 08.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:32.44 | III | 8сбр1 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
2:27.77 | II | 180/68 | 2сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
2:26.04 | II | 180/68 | 2сбр1 | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | Луцьк | 09.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
14.63/-1.0 | КМС | 4сбр1 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 18.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
14.43/+3.0 | КМС | 180/68 | 1сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
14.80/-2.0 | КМС | 180/68 | 1сбр1 | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | Луцьк | 08.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
DNS | ф1 | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.І. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.66 | I | 13сбр | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 18.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
154/О 157/О 160/О 163/О 166/О 169/XXX | ||||||
1.67 | I | 180/68 | 3сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
155/O 158/O 161/O 164/O 167/O 170/XXX | ||||||
1.68 | I | 180/68 | 1сбр | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | Луцьк | 08.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
150/O 153/— 156/O 159/O 162/O 165/O 168/XO 171/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.54/-1.3 | II | 16ф | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
5.54/-1.3 5.47/-0.5 5.51/-1.2 | ||||||
5.87/+0.1 | I | 180/68 | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
5.87/+0.1 5.58/0.0 5.58/+1.5 | ||||||
5.82/+1.3 | I | 180/68 | 1сбр | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України U23 | Луцьк | 09.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
5.66/+2.1 5.82/+1.3 5.60/+1.4 | ||||||
DNS | ф | Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні | Київ | 06.05.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Шарак О.В.,Ступаченко О.І. | ||||
Метання списа 600 гр | ||||||
39.42 | I | 11сбр | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
39.42 38.32 X | ||||||
40.02 | I | 180/68 | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
36.26 40.02 X | ||||||
36.41 | II | 180/68 | 1сбр | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України U23 | Луцьк | 09.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
34.79 36.41 36.15 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 | ||
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
13.41 | I | 4сбр | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 18.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
12.64 13.41 13.09 | ||||||
14.01 | КМС | 180/68 | 1сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
13.56 13.27 14.01 | ||||||
13.36 | I | 180/68 | 1сбр | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України U23 | Луцьк | 08.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
12.65 12.83 13.36 | ||||||
Семиборство | ||||||
5281 | КМС | 12 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Чернігівська | ||||||
14.63/-1.0 1.66 13.41 25.99/0.1 5.54/-1.3 39.42 2:32.44 | ||||||
5564 | МС | 180/68 | 1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
14.43/+3.0 1.67 14.01 25.58/0.0 5.87/+0.1 40.02 2:27.77 | ||||||
5375 | КМС | 180/68 | 3 | Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з багатоборства серед молоді | Луцьк | 08.06.2019 |
Чернігівська | МОН | ДШВСМ Ступаченко О.В.,Донськой С.А.,Шарак О.В. | ||||
14.80/-2.0 1.68 13.36 26.09/-0.7 5.82/+1.3 36.41 2:26.04 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 179/68 | пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.84 | КМС | 179/68 | 1пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
8.96 | I | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Чернігівська | У | ДЮСШ м.Козелець Ступаченко О.В.,Шарак А.В. | ||||
8.98 | I | 3з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Чернігівська | У | ДЮСШ м.Козелець Ступаченко О.В.,Шарак А.В. | ||||
8.95 | I | 179/67 | 1з1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
Чернігівська | КОШВСМ Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
9.18 | I | 179/67 | 1ф1 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
Чернігівська | КОШВСМ Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
8.97 | I | 181/67 | 3з2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
8.95 | I | 181/67 | 7ф1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.13 | I | 1ф5 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.59 | II | 179/68 | 4пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
141/O 144/O 147/O 150/O 153/O 156/O 159/XXO 162/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.58 | II | 179/68 | 3пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 06.02.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
5.24 5.23 5.58 | ||||||
5.55 | II | 4ф | Кубок КМШВСМ. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 | |
Чернігівська | КОШВСМ Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
5.55 5.25 5.18 5.34 5.28 5.17 | ||||||
NM | 181/67 | ф | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
X X X | ||||||
5.30 | II | 180/68 | 4ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
5.22 5.08 5.12 5.30 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
13.43 | I | 179/68 | 1пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 06.02.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
12.97 13.43 — | ||||||
12.90 | I | 8ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Чернігівська | У | ДЮСШ м.Козелець Ступаченко О.В.,Шарак А.В. | ||||
12.83 12.90 12.76 — | ||||||
12.88 | I | 3ф | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
Чернігівська | Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | |||||
12.65 12.24 X 12.88 12.44 12.77 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
DNS | ф | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
П’ятиборство | ||||||
3147 | I | 179/68 | 3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
8.84 1.59 13.43 5.58 DNF |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.17/+2.2 | I | 2сбр2 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
26.23/-0.7 | I | 180/68 | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
26.44/-1.7 | II | 180/67 | 2сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.51 | III | 7сбр2 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
2:31.88 | III | 180/68 | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
2:27.22 | II | 180/67 | 2сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.97/-0.8 | КМС | 5сбр3 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
14.49/+2.5 | КМС | 180/68 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець | ||||
14.40/-0.1 | КМС | 180/68 | 2сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
14.79/0.0 | КМС | 180/67 | 2сбр1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
DNS | з1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | ||
Київська | КЗ КОР "КОШВСМ" Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
14.51/-0.4 | КМС | 5ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
14.68/+0.2 | КМС | 2з2 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 5ф | Всеукраїнські змагання зі стрибків в висоту "Меморіал В.Лонського" | Бердичів | 08.09.2018 | |
Чернігівська | ||||||
150/O 155/O 160/XXO 165/XXX | ||||||
1.60 | II | 9сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
1.51/O 1.54/O 1.57/O 1.60/O 1.63/XXX | ||||||
1.54 | II | 180/68 | 5сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
151/O 154/O 157/XXX | ||||||
1.58 | II | 180/67 | 4сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
146/O 149/O 152/O 155/O 158/XO 161/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.40/+0.7 | II | 10сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
5.20/+1.1 5.33/+0.6 5.40/+0.7 | ||||||
5.62/0.0 | I | 180/68 | 15кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець | ||||
X/0.0 5.62/0.0 5.61/+0.7 | ||||||
5.37/0.0 | II | 180/68 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
4.88/0.0 5.24/0.0 5.37/0.0 | ||||||
5.39/+1.2 | II | 180/67 | 2сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
5.33/+0.7 5.39/+1.2 X/+2.2 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 22.05.2018 | ||
Київська | КЗ КОР "КОШВСМ" Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
Метання списа 600 гр | ||||||
37.23 | II | 6сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
34.24 37.23 35.27 | ||||||
34.69 | II | 180/68 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
31.84 34.69 34.07 | ||||||
36.44 | II | 180/67 | 1сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
36.44 X 35.72 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
12.92 | I | 1сбр | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 28.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
12.87 12.87 12.92 | ||||||
11.44 | II | 180/68 | 13кв | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 18.07.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець | ||||
11.44 X 11.31 | ||||||
13.17 | I | 180/68 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
12.03 X 13.17 | ||||||
13.23 | I | 180/67 | 1сбр | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
12.15 12.39 13.23 | ||||||
DNS | ф | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.) | Київ | 22.05.2018 | ||
Київська | КЗ КОР "КОШВСМ" Ступаченко О.В.,Шарак О.В. | |||||
Семиборство | ||||||
5021 | КМС | 6 | Матчева зустріч з багатоборства | Обань | 29.07.2018 | |
Чернігівська | ||||||
14.97/-0.8 1.60 12.92 26.17/+2.2 5.40/+0.7 37.23 2:33.51 | ||||||
5004 | КМС | 180/68 | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
14.40/-0.1 1.54 13.17 26.23/-0.7 5.37/0.0 34.69 2:31.88 | ||||||
5079 | КМС | 180/67 | 1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ступаченко О.В. | ||||
14.79/0.0 1.58 13.23 26.44/-1.7 5.39/+1.2 36.44 2:27.22 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | з5 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.44 | I | 8ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Чернігівська | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | |||||
9.50 | II | 3з3 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Чернігівська | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | пбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
9.33 | II | 1з2 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
9.22 | I | 2ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
DNS | пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
Стрибки у довжину | ||||||
DNS | пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
4.83 | III | 13ф | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Чернігівська | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | |||||
X X 4.83 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.20 | II | 9ф | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Чернігівська | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | |||||
11.16 11.20 10.67 | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
DNS | пбр | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
П’ятиборство 0.762-3кг | ||||||
DNS | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 | |||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В.,Ковцун Д.М. | ||||
DNS DNS DNS DNS DNS DNS |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 30.06.2017 | ||
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
26.49/-0.2 | II | 179/69 | 4сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
26.67/+1.0 | II | 179/69 | 4сбр2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
27.38/-0.4 | II | 179/70 | 2сбр3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:26.88 | II | 179/69 | 3сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
2:33.58 | III | 179/69 | 5сбр1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
2:39.92 | III | 179/70 | 6сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.52/-1.7 | I | 179/68 | 1з2 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
15.62/-2.8 | I | 179/68 | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Чемпіонат НУФВСУ | Київ | 29.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.07/+0.3 | I | 179/69 | 3сбр2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
15.56/+1.6 | I | 179/69 | 4сбр2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
15.38/+0.2 | I | 179/70 | 1сбр1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.54 | II | 179/69 | 8сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
136/O 139/O 142/O 145/O 148/XO 151/O 154/XO 157/XXX | ||||||
1.36 | I юн | 179/69 | 11сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
136/O 139/XXX | ||||||
1.45 | III | 179/70 | 10сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
133/O 136/O 139/O 142/O 145/O 148/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.50/+2.7 | II | 179/69 | 3сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
5.28/+1.0 5.06/0.0 5.50/+2.7 | ||||||
5.32/+0.9 | II | 179/69 | 3сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
5.16/+1.6 5.09/+1.1 5.32/+0.9 | ||||||
5.08/-0.5 | III | 179/70 | 2сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
5.08/-0.5 4.85/-2.3 4.80/-3.3 | ||||||
Метання списа 500 гр | ||||||
34.94 | II | 179/69 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
X 33.07 34.94 | ||||||
38.68 | II | 179/69 | 1сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
28.03 X 38.68 | ||||||
33.38 | II | 179/70 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
32.83 33.38 X | ||||||
Штовхання ядра 3 кг | ||||||
14.30 | I | 179/69 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
14.12 13.65 14.30 | ||||||
13.81 | I | 179/69 | 1сбр | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
X 13.48 13.81 | ||||||
14.04 | I | 179/70 | 1сбр | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
13.23 14.04 13.87 | ||||||
Семиборство 0.762-3кг-500гр | ||||||
5070 | КМС | 179/69 | 3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ Козелецька Чрг Шарак О.В. | ||||
15.07/+0.3 1.54 14.30 26.49/-0.2 5.50/+2.7 34.94 2:26.88 | ||||||
4699 | I | 179/69 | 4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак А.В. | ||||
15.56/+1.6 1.36 13.81 26.67/+1.0 5.32/+0.9 38.68 2:33.58 | ||||||
4532 | I | 179/70 | 2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Чернігівська | МОН | ДЮСШ м.Козелець Шарак О.В. | ||||
15.38/+0.2 1.45 14.04 27.38/-0.4 5.08/-0.5 33.38 2:39.92 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.45 | I юн | 1з4 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Чернігівська | Шарак О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.71 | I юн | 3з7 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Скрипник О.Т.,Шарак О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |