БЄЛОУСОВ Андрій
Прізвище: БЄЛОУСОВПрізвище Англ: BYELOUSOV
Ім'я: АндрійІм'я Англ: Andriy
Дата народження: 05.05.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Закорко Л. А., Олійник В. Я., Лапа Л. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
31.48 I юн 16ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Єрух Р.с.,Олійник В.Я.
31.48 X X
37.03 III Всеукраїнські змагання з метань "Пам'яті ЗТУ Л.Смєлаша та А.Кончица" Київ 16.06.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Єрух Р.с.,Олійник В.Я.
35.84 34.30 37.03 X 36.39 36.31
35.03 III 197/75 20ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Єрух Р.с.,Олійник В.Я.
X 31.97 35.03
Штовхання ядра 5 кг
10.68 II юн 197/80 30ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Єрух Р.с.,Олійник В.Я.
X X 10.68
12.51 III 197/75 19ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Закорко Л.А.,Єрух Р.с.,Олійник В.Я.
11.84 12.51 X

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
29.90 II юн 195/75 20кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
27.00 29.90 X
NM кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Закорко Л.Г.,Єрух Р.с.
X X X
Метання диска 1 кг
35.98 I юн 195/72 13ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
35.98 X X
35.65 I юн 195/75 11ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
35.65 33.40 35.58
36.43 I юн 195/75 10кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
X 35.69 36.43
40.16 195/75 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олєйнік В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
37.87 X 38.00 X 38.73 40.16
Штовхання ядра 5 кг
9.94 II юн 193/72 26кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник А.І.,Закорко Л.Г.,Єрух Р.с.
9.45 9.94 9.47
Штовхання ядра 4 кг
11.83 I юн 195/72 18ф Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
11.12 11.83 11.17
11.78 I юн 195/75 19кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
11.76 11.78 10.92
12.10 Легкоатлетичний турнір серед юн.і дів. 2000-2001, 2002-2003 р.н. "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" Дніпро 10.06.2017
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Олєйнік В.Я.,Закорко Л.А.,Єрух Р.с.
11.35 11.85 11.78 11.86 12.10 11.70

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1,5 кг
26.16 III юн 23ф Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Олійник В.Я.,Закорко Л.А.,Лапа Л
X 24.41 26.16
Метання диска 1 кг
30.93 II юн 11ф Зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (метання) Мукачево 12.02.2016
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Бр. Олійник,Закорко Л.А.,Лапа Л
30.93 29.03 29.60

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Метання диска 1 кг
27.26 III юн 185/60 17ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Бр. Олійник,Закорко Л.А.
27.26 X 21.22
20.53 180/60 13ф Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків (метання) Мукачево 19.02.2015
 Дніпропетровська СДЮШОР №3 , ДВУФК     Олєйнік В.Я.,Закорко Л.А.
20.53 17.14 19.50
Штовхання ядра 4 кг
7.67 29ф Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Дніпропетровська МОН СДЮСШОР №3 Днп     Бр. Олійник,Закорко Л.А.
7.61 7.34 7.67

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)