Прізвище: КОСЕНКО | Прізвище Англ: KOSENKO |
Ім'я: Дарія | Ім'я Англ: Dariia |
Дата народження: 01.06.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Сумська | |
Клуб: ШВСМ Сум | |
Тренери: Маслюк О. І., Литвиненко В. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.96 | 8.08 | 8.08 | 7.96 | 8.08 | 8.73 |
Біг на 200 м | 26.39 | 27.15 | 26.39 | 27.11 | 26.82 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:26.35 | 2:26.35 | ||||
Стрибки у довжину | 4.47 | 4.47 | ||||
Двоборство 60м + 200м | 1820 | 1820 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.42/+1.8 | 12.86/+1.7 | 12.54/+0.9 | 12.42/+1.8 | 12.85/+0.8 | 13.45/-0.8 | |
Біг на 200 м | 26.10/+0.6 | 26.44/+1.4 | 26.10/+0.6 | 27.13/+1.3 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 47.77 | 49.69 | 47.77 | 51.66 | 47.77 | 52.06 | |
Естафетний біг 4х400 м | 4:25.31 | 4:25.31 | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:17.26 | 2:22.94 | 2:17.34 | 2:17.26 | |||
Потрійний стрибок | 9.25/0.0 | 9.25/0.0 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.69 | I | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МЕЛЬНИК Анна (24.12.2003), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:25.31 | III | Сумська | 6ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), АВРАМЕНКО Валентина (16.03.2003), КОВАЛЬ Ірина (19.01.2001), НЕКРОЄНКО Тетяна (15.10.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.08 | II | 166/55 | 5--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.08 | II | 166/55 | 7пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.22 | II | 166/65 | 4з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Сумська | Маслюк О.І. | |||||
8.39 | II | 166/55 | 7з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Сумська | МОН | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.15 | II | 166/55 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
27.64 | II | 166/55 | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Сумська | Маслюк О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.15/+1.0 | II | 167/56 | 6з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
13.04/+1.0 | II | 168/56 | 5з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
12.86/+1.7 | II | 168/56 | 6пф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 | ||
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
DNS | з6 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 | ||
Сумська | ШВСМ Сум Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.77 | I | Сумська | 2ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
ШКУРАТ Оксана (30.07.1993), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999) | ||||||
50.42 | II | Сумська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
КОНДРУХ Тетяна (07.03.2001), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001) | ||||||
50.30 | II | Сумська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ТИТАРЕНКО Аліна (03.05.1999), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.08 | II | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.18 | II | 1з8 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 22.02.2018 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.18 | II | 167/55 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.10 | II | 167/55 | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.10 | II | 167/55 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.12 | II | 167/55 | 3пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 30.01.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
8.41 | II | 1з3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О. | |||||
8.22 | II | 3ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.03 | II | 3ф14 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші | Суми | 23.02.2018 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
26.73 | I | 167/55 | 2з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
26.71 | I | 167/55 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
27.04 | II | 167/55 | 1з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
26.39 | I | 167/55 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 31.01.2018 |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
27.94 | III | 3ф9 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О. | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:26.35 | Сумська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше | Суми | 01.02.2018 | |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.35/-2.0 | II | 166/56 | 3з3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 29.09.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Корж С.О.,Литвиненко В.В. | |||||
DNF | 167/52 | пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 | |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
12.57/+1.4 | I | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
12.77/+0.4 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
12.47/+3.1 | I | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
12.54/+0.9 | I | 165/56 | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
12.57/+1.2 | I | 165/56 | 2з3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.41/+2.7 | II | 5пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
26.44/+1.4 | II | 1з9 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Сумська | МОН | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | ||||
26.74/-1.1 | II | 165/57 | 4ф8 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Сумська | Східний ЦОП Маслюк О.І.,Литвиненко В.В. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.66 | II | Сумська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ТИТАРЕНКО Аліна (03.05.1999) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.83 | II юн | Сумська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) | Дніпро | 30.09.2018 |
ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004) | ||||||
DQ 170.7 | Сумська | ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 | |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), РАЧКОВСЬКА Анжеліка (22.08.2004) | ||||||
2:22.94 | II юн | Сумська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), СТАДНІК Катерина (04.03.2002), ГОНЧАРЕНКО Діана (20.09.2004), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.96 | II | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
8.11 | II | 1з7 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
8.11 | II | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 | |
Сумська | Освіта | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.13 | II | 2з5 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | |||||
8.01 | II | 2ф2 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | Охтирка,ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | |||||
8.07 | II | 165/54 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.17 | II | 165/54 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.20 | II | 165/54 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.15 | II | 2ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
8.36 | II | 1з5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
8.21 | II | 2з3 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.11 | II | 4ф19 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 26.02.2017 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
DNS | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | ||
Сумська | Освіта | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.42 | II | 165/54 | 1з11 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
DNF | ф8 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | ||
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
27.83 | III | 2ф14 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
DNS | ф | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 14.01.2017 | ||
Сумська | МОН | Охтирка,ДЮСШ м.Охтрика Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.7h | I юн | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.42/+1.8 | I | 165/55 | 6--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Маслюк О.І. | ||||
12.73/+0.3 | I | 165/55 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
12.55/+0.7 | I | 165/55 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
12.58/+1.2 | I | 165/55 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
12.3h/0.0 | I | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Охтирка | |||||
12.7h/0.0 | II | 1з6 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Охтирка | |||||
12.99/+1.7 | II | 165/55 | 5з3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
12.79/+1.8 | II | 165/55 | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
13.08/-1.1 | II | 165/54 | 4пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
13.02/0.0 | II | 165/54 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
13.8h/0.0 | III | 2з2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
DNS | ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | ||
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.17/+1.2 | I | 165/55 | 6--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ Охтирська Маслюк О.І. | ||||
26.19/+0.6 | I | 165/55 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
26.65/-0.1 | II | 165/55 | 2з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
26.10/+0.6 | I | 165/55 | 3пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
26.7h/0.0 | II | 3ф5 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 12.06.2017 | |
Сумська | Охтирка | |||||
26.08/+2.6 | I | 165/55 | 2ф3 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.05.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
26.34/+1.1 | II | 165/55 | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.35/+0.4 | II | 165/54 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.25/-0.1 | II | 165/54 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
DNS | ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | ||
Сумська | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.77 | I | Сумська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ШИШНЯК Анастасія (25.05.1997) | ||||||
48.94 | I | Сумська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ТИТАРЕНКО Аліна (03.05.1999), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.34 | III | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.08 | II | 1двбр8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.28 | II | 4з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтрика Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.17 | II | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.17 | II | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.39 | III | 1з5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | |
Сумська | Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
8.40 | III | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2016 | |
Сумська | Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.82 | II | 2двбр14 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.13 | II | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтрика Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.95 | III | 2з14 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.55 | II | 1ф5 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2016 | |
Сумська | Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | |||||
Двоборство 60м + 200м | ||||||
1820 | 2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
8.08 26.82 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.83/+2.9 | II | 2з4 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
13.10/+0.1 | II | 165/53 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
12.85/+0.8 | II | 2з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.13/+1.3 | II | 2ф3 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
27.31/-1.3 | II | 165/53 | 1ф6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
DNF | ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | ||
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Маслюк О.,Литвиненко В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
52.06 | II | Сумська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ТИТАРЕНКО Аліна (03.05.1999), КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000), ШИШНЯК Анастасія (22.05.1997) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:17.26 | III | Сумська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000), МУЧАРОВА Євгенія (28.08.1999) | ||||||
2:28.29 | II юн | Сумська | 9ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), ПАВЛОВСЬКА Оксана (22.08.2001), БОГДАНОВА Аліна (01.04.2001), ГУНЬКО Катерина (02.05.2001) | ||||||
2:17.42 | III | Сумська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
КОСЕНКО Дарія (01.06.2001), МАСЛЮК Дарина (16.08.2000), ЛУНІКА Вікторія (17.08.2000), ЦИБУЛЬНИК Анна (04.06.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
13.45/-0.8 | III | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
Потрійний стрибок | ||||||
9.25/0.0 | II юн | 14ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Сумська | МОН | ДЮСШ м.Охтирка Литвиненко В.,Маслюк О. | ||||
X/+1.6 9.25/0.0 — |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.73 | I юн | 2з3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | Охтирка Литвиненко В. | |||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.47 | III | 2ф | Чемпіонат Сумської області серед ФСТ,міст, районів. | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | Охтирка Литвиненко В. | |||||
4.47 4.07 4.00 4.05 3.92 3.90 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |