Прізвище: ПОГОРІЛИЙ | Прізвище Англ: POHORILYY |
Ім'я: Владислав | Ім'я Англ: Vladyslav |
Дата народження: 14.05.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: м. Київ | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.15 | 7.23 | 7.15 | 7.42 | 7.60 | 7.75 |
Біг на 200 м | 24.47 | 24.47 | 24.89 | 26.58 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:35.34 | 1:35.34 | ||||
Штовхання ядра 5 кг | 10.68 | 10.68 | ||||
Штовхання ядра 4 кг | 11.40 | 9.47 | 11.40 | |||
Двоборство 60м + Ядро | 835 | 835 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 11.47/+0.1 | 11.47/+0.1 | 11.60/+0.8 | 12.41/-0.1 |
Біг на 200 м | 23.41/+1.6 | 23.41/+1.6 | 23.79/+1.4 | |
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:01.18 | 2:01.18 | 2:11.00 | 2:10.20 |
Штовхання ядра 5 кг | 11.82 | 11.82 | ||
Штовхання ядра 4 кг | 12.51 | 12.51 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.34 | II | 178/78 | 5з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.32 | II | 3з6 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.33 | II | 176/78 | 4з5 | Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 18.01.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.1h | I | 176/78 | 2з2 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 16.01.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.24 | I | 176/78 | 4ф1 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 16.01.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.23 | I | 175/76 | 2з8 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.24 | I | 1з1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.30 | II | 5ф1 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 22.12.2017 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
7.42 | II | 177/79 | 1з15 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.91 | II | 176/78 | 3з13 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
DNS | ф4 | Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні | Київ | 17.01.2018 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
DNS | ф13 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
24.47 | II | 1ф7 | Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 23.12.2017 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
DNS | ф16 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:35.34 | м. Київ | 7ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ДЗЮБУК Роман (08.04.1999), ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
DNS | з3 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т.М. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.35 | II | 2з6 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.32 | II | 2з3 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.15 | I | 7ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 10.01.2017 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
DNS | ф15 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | ||
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.47/+0.1 | II | 178/75 | 6пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Багнюк Т. | ||||
11.37/+2.4 | II | 178/75 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Багнюк Т. | ||||
11.60/+1.0 | II | 178/78 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.63/0.0 | II | 178/78 | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.41/+1.6 | II | 178/75 | 2з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Багнюк Т. | ||||
23.67/+0.1 | II | 178/75 | 8пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №6 Київ Багнюк Т. | ||||
48.27/0.0 | 178/78 | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
24.29/+0.1 | III | 178/78 | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | м. Київ | ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 | |
ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), АВРАМЕНКО Андрій (17.03.2000), СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000) | ||||||
2:01.18 | II | м. Київ | 2ф2 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.53 | II | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.49 | II | 1з1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 14.01.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.42 | II | 2ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 14.01.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.61 | III | 1з7 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.18 | II | 2з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
24.89 | II | 1ф6 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків 1997-98 та 1999-2000 р.р.н. | Київ | 15.01.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
25.31 | II | 3ф19 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
10.68 | I юн | 22ф | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
10.68 10.51 10.32 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:07.2h | м. Київ | 3ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), АВРАМЕНКО Андрій (17.03.2000), ЄРМОЛАЄВ Олександр (13.10.1999), ВИСІКОВСЬКИЙ Назар (05.07.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.61/+0.8 | II | 2з1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Багнюк Т. | ||||
11.67/0.0 | II | 2з5 | Командний чемпіонат м. Києва | Київ | 31.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.64/+0.1 | II | 2з1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.60/+0.8 | II | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 12.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.69/+0.1 | II | 2з4 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 12.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.82/+0.5 | III | 3з1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 04.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.65/0.0 | II | 5ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 04.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.26/+0.5 | III | 6ф7 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
м. Київ | У | СДЮШОР м.Києва "У" Багнюк Т. | ||||
24.10/0.0 | III | 2ф3 | Командний чемпіонат м. Києва | Київ | 01.06.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
23.79/+1.4 | II | 7ф6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
23.84/0.0 | II | 3ф4 | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 13.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
23.98/0.0 | III | 1ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 71-й річниці завершення Другої світової війни | Київ | 05.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Штовхання ядра 5 кг | ||||||
11.18 | I юн | 21ф | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.16 11.08 11.18 | ||||||
11.82 | I юн | 6ф | Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва | Київ | 12.05.2016 | |
м. Київ | МОН | КДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
10.64 11.76 10.77 11.55 11.82 11.58 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:11.00 | м. Київ | 13ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000), ЄРМОЛАЄВ Олександр (13.10.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.60 | III | 1двбр1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.71 | III | 172/70 | 6з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
7.78 | I юн | 2з16 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.58 | III | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
28.85 | II юн | 2з21 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
9.47 | 7двбр | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
9.14 9.47 9.37 | ||||||
Двоборство 60м + Ядро | ||||||
835 | 2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
9.47 7.60 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.41/-0.1 | I юн | 3ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
м. Київ | МОН | СДЮСШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | ||
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
12.51 | I юн | 8ф | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
м. Київ | МОН | СДЮСШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
12.15 11.34 12.50 12.51 | ||||||
DNS | ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | ||
м. Київ | МОН | ДЮСШ №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.20 | III юн | м. Київ | 3ф1 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
ПОГОРІЛИЙ Владислав (14.05.2000), АВРАМЕНКО Андрій (17.03.2000), СИДОРОВ Нікіта (03.07.2000), КУЛЬЧИЦЬКИЙ Нікіта (19.01.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.75 | I юн | 1двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
11.40 | 6двбр | Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед СДЮШОР та ДЮСШ (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.03.2014 | ||
м. Київ | МОН | СДЮШОР №16 Київ Багнюк Т. | ||||
11.40 10.28 10.43 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |