Прізвище: ТУРЧЕНКО | Прізвище Англ: TURCHENKO |
Ім'я: Нікіта | Ім'я Англ: Nikita |
Дата народження: 25.04.2000 | Стать: Ч |
ТФЛА: Сумська | |
Тренери: |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 50 м | 6.32 | 6.32 | ||||||||
Біг на 60 м | 7.25 | 7.25 | 7.40 | 7.70 | 7.52 | 7.60 | 7.71 | 8.05 | 8.80 | |
Біг на 200 м | 22.88 | 23.60 | 22.88 | 24.52 | 23.72 | 24.10 | 24.33 | 26.18 | ||
Біг на 400 м | 54.42 | 54.42 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2017 | 2015 |
---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.12/0.0 | 12.12/0.0 | 12.44/-0.2 |
Біг на 200 м | 23.94/+0.3 | 23.94/+0.3 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.25 | II | 191/80 | 6з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б.,Сердюченко О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
DNS | --Пре-кваліфікація-6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.60 | I | 191/78 | 4з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 50 м | ||||||
6.32 | 4ф1 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 18.12.2019 | ||
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
6.32 | 3з2 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 18.12.2019 | ||
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 60 м | ||||||
7.92 | III | 183/80 | 7--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.41 | II | 192/78 | 4з4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.42 | II | 7ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
7.40 | II | 2з2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
22.88 | КМС | 192/78 | 1ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
23.12 | I | 2ф5 | Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 19.12.2019 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.70 | III | 191/76 | 7з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.70 | III | 191/76 | 7з6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.73 | III | 4з6 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Сумська | Суми,СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | ||
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
24.68 | II | 191/76 | 4ф10 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
24.52 | II | 5ф7 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Сумська | Суми,СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.60 | II | 191/72 | 8--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.63 | II | 3з5 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | |||||
7.52 | II | 191/75 | 1з3 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
23.72 | I | 2ф3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | |||||
24.80 | II | 1ф18 | Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні | Бровари | 16.12.2017 | |
Сумська | С | СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.60 | II | 3з4 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.68 | III | 8ф1 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 25.02.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.71 | III | 192/72 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.76 | III | 1з4 | XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. | Суми | 07.02.2017 | |
Сумська | ОСОБИСТО | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.82 | III | 2з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
7.76 | III | 4ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 13.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.10 | I | 1ф11 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога | Суми | 26.02.2017 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
24.74 | II | 3ф8 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 14.01.2017 | |
Сумська | С | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
11.3h/0.0 | II | 4ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
11.6h/0.0 | II | 1з3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики | Суми | 11.06.2017 | |
Сумська | Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | |||||
12.12/0.0 | III | 192/72 | 5з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
11.8h/0.0 | III | 2ф1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | |||||
11.5h/0.0 | II | 1з1 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 19.04.2017 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
23.94/+0.3 | III | 192/72 | 6пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
24.50/-1.1 | III | 192/72 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
23.8h/0.0 | II | 2ф5 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. | Суми | 20.04.2017 | |
Сумська | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.71 | III | 5з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
7.73 | III | 7з1 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 27.11.2015 | |
Сумська | Курочкін А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
24.33 | II | 4ф12 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 02.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
24.76 | II | 2ф7 | Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла | Київ | 28.11.2015 | |
Сумська | Курочкін А.Б. | |||||
Біг на 400 м | ||||||
54.42 | III | 2ф9 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше | Суми | 01.03.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
54.76 | III | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:04.4h | Сумська | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ВОЛИНЕЦЬ Андрій (13.06.1999), РЕВЕРА Максим (29.07.1999), ТУРЧЕНКО Нікіта (25.04.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.05 | II юн | 1з7 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 29.11.2014 | |
Сумська | Штанов Ю,Курочкин А.Б. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.18 | III | 3з27 | Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла | Київ | 30.11.2014 | |
Сумська | Штанов Ю,Курочкин А.Б. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.44/-0.2 | I юн | 7ф5 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Сумська | С | СДЮСШОР ім.В.Голубничого Курочкін А.Б. | ||||
12.0h | III | 3з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
24.3h | III | 2ф11 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Сумська | С | МКЗ СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:10.4h | III юн | Сумська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
ЄВДОКІМОВ Валентин (10.09.2001), ТУРЧЕНКО Нікіта (25.04.2000), НАДТОЧІЙ Дмитро (25.08.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.80 | III юн | 3з8 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 16.01.2014 | |
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф3 | Відкритий чемпіонат Сумської області у приміщенні серед збірних команд ФСТ,міст і районів та ветеранів | Суми | 17.01.2014 | ||
Сумська | С | Суми,СДЮШОР В.Голубничого Курочкин А.Б.,Штанов Ю |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |