Прізвище: ЧЕРНЕНКО | Прізвище Англ: CHERNENKO |
Ім'я: Анастасія | Ім'я Англ: Anastasiya |
Дата народження: 06.06.1998 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: Д | |
Клуб: ШВСМ з л/а | |
Тренери: Бодрова Н. Д., Бодров В. В., Пупов С. . |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.72 | 8.72 | |||||||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:48.98 | 1:48.98 | |||||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.51 | 9.14 | 8.89 | 8.51 | 9.01 | 8.99 | 8.97 | 8.87 | 9.18 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.08 | 9.08 | 10.01 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.83/+0.3 | 12.83/+0.3 | 12.88/-1.5 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 47.34 | 47.60 | 47.34 | 48.33 | 48.53 | |||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:21.03 | 2:21.03 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.17/+1.6 | 14.74/-1.4 | 14.63/+1.9 | 14.69/-1.9 | 14.62/+1.3 | 14.17/+1.6 | 14.62/+2.0 | |
Біг на 100 м з/б (0.762) | 14.88 | 14.88 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DQ TR22.6.2 | 170/75 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 17.02.2023 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
DNS | з1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 10.02.2023 | ||
м. Київ | МОН | ЦШВСМ Омельченко М.В.,Голуб О.О. | ||||
9.14 | I | 170/75 | 2з1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.21 | I | 170/75 | 4ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 07.02.2023 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
9.24 | I | 170/75 | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
м. Київ | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Омельченко М.В. | |||||
9.23 | I | 170/75 | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 |
м. Київ | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О.,Омельченко М.В. | |||||
9.57 | II | 170/75 | 8ф1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів та юнаків Відкрити змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 13.01.2023 |
м. Київ | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | |||||
9.34 | I | 170/75 | 4з1 | Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів та юнаків Відкрити змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка | Київ | 13.01.2023 |
м. Київ | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | |||||
9.23 | I | 170/75 | 4з2 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.07/-1.3 | I | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
14.74/-1.4 | КМС | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 | |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. | ||||
15.00/+1.5 | КМС | 169/75 | 5з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
м. Київ | МОН | ЦШВСМ МОНУ Голуб О.О. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
14.09 | 170/75 | 5ф1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 15.01.2022 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
8.89 | КМС | 170/75 | 4з1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 15.01.2022 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
8.63 | КМС | 3з1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
8.51 | КМС | 3ф1 | Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та Бориса Юшка | Київ | 17.02.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П. | ||||
8.54 | КМС | 170/73 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
8.59 | КМС | 170/73 | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
8.57 | КМС | 170/73 | 2з1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
8.57 | КМС | 170/73 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 05.02.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
8.67 | КМС | 3з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
8.68 | КМС | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 18.06.2021 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
14.63/+1.9 | КМС | 170/74 | 5з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.60 | I | Харкiвська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
АДЖАМЕТОВА Лейля (09.03.1994), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.18 | I | 170/74 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Харкiвська | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Омельченко О.П.,Пупов С. | |||||
9.04 | I | 170/74 | 7ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
9.01 | I | 170/74 | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Омельченко М.В.,Бодров В.В.,Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.69/-1.9 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
47.34 | КМС | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 |
ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ФАЙНБЕРГ Карина (06.07.2001), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.04 | I | 170/75 | 2ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
8.99 | I | 170/75 | 1з2 | Кубок України у приміщенні | Київ | 16.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
9.20 | I | 170/75 | 4з3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
9.11 | I | 170/74 | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.83/+0.3 | II | 6з4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Бодрова Н.Д. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.68/+3.4 | КМС | 170/75 | 5з2 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
15.21/+1.7 | I | 170/75 | 4з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
14.79/+0.6 | КМС | 170/75 | 2з3 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
15.50/+0.4 | I | 170/75 | 8ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
DNS | з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 | ||
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодрова Н.Д.,Бодров В.В.,Пупов С. | ||||
14.77/+0.7 | КМС | 5ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Бодрова Н.Д. | ||||
14.62/+1.3 | КМС | 3з2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 | |
Харкiвська | Д | ХДАФК Бодрова Н.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.33 | I | Харкiвська | 2ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), БУДЗИНСЬКА Ірина (04.01.2001), МАЛОГЛОВЕЦЬ (МАРТИНОВА) Оксана (11.09.1996), КАЛІСТРАТОВА Аліна (06.11.1996) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.01 | I | 170/65 | 4з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
8.98 | I | 170/65 | 4ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
8.98 | I | 179/68 | 3з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
9.01 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
8.97 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.02 | I | 6ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2017 | |
Харкiвська | ||||||
8.87 | КМС | 170/70 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
8.95 | I | 170/70 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
9.10 | I | 170/70 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Освіта | КЗ ДЮСШ № 12 Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
8.93 | КМС | 170/70 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Харкiвська | Освіта | КЗ ДЮСШ № 12 Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:48.98 | Харкiвська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), ФЕДУНКІВ Валерія (15.11.2000), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.88/-1.5 | II | 3з1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 2,ХДАФК Бодрова Н.Д. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.36/+0.9 | КМС | 170/70 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.34/+1.5 | КМС | 170/70 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.58/-0.3 | КМС | 170/70 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.21/-0.3 | КМС | 170/70 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 26.06.2017 |
Харкiвська | Д | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
13.94/+3.6 | КМС | 170/70 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.15/+2.2 | КМС | 170/70 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.33/-0.8 | КМС | 170/65 | 5з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.69/-2.2 | КМС | 170/65 | 7ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодров В.В.,Бодрова Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.13/+2.8 | КМС | 170/70 | 1з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.17/+1.6 | КМС | 170/70 | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.05.2017 |
Харкiвська | МОН | ШВСМ з л/а Бодрови В.В. та Н.Д.,Пупов С. | ||||
14.69/0.0 | 4ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | ||
Харкiвська | ||||||
15.00/-1.0 | КМС | 6ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 2,ХДАФК Бодрова Н.Д. | |||||
14.82/+0.2 | КМС | 4з2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Харкiвська | Харківська 2,ХДАФК Бодрова Н.Д. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.53 | I | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ЯРУШЕВСЬКА Жанна (12.10.1995), МАЛЯРЕНКО Олена (08.04.1997) | ||||||
49.85 | I | Харкiвська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
ЛЕБІДЬ Еліза (17.07.2001), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), НЕРУБАЛЬЩУК Ірина (21.09.1998), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000) | ||||||
DQ 170.7 | Україна | ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
САЦЮК Марія (07.04.2000), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), РАТНІКОВА Вікторія (15.05.1999), МАРЧАК Ірина (23.04.1999) | ||||||
DNF | Харкiвська | ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 | |
КИЛИПКО Марина (10.11.1995), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), ШЕЛКОВНІКОВА Катерина (24.07.1997), БАРДІС Ася (02.06.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.18 | I | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
9.24 | I | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.94/+1.6 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 01.07.2016 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
14.62/+2.0 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Харкiвська | О-Д | КЗ ДЮСШ № 12 Пупов С. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ 170.7 | Харкiвська | ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
КОБИЛЯНСЬКА Віолета (25.04.1998), НЕНЬКО Аліна (02.10.1999), ШЕЛКОВНІКОВА Катерина (24.07.1997), ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.08 | I | 168/64 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
9.24 | I | 168/64 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Харкiвська | Д | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.69/-2.3 | II | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
15.73/-1.0 | II | 170/65 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
15.00/0.0 | КМС | 170/65 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
15.06 | I | 169/66 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
14.88 | КМС | 169/66 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.03 | I юн | Харкiвська | 2ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
ЧЕРНЕНКО Анастасія (06.06.1998), НЕНЬКО Аліна (02.10.1999), ВДОВИЧЕНКО Дар'я (24.02.1999), ЮРЧЕНКО Надія (29.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.72 | I юн | 6з8 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.01 | I юн | 3з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
DNS | з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | ||
Харкiвська | МОН | КЗ "КДЮСШ №12" Харків Пупов С. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |