Прізвище: МАЛАХОВА | Прізвище Англ: MALAKHOVA |
Ім'я: Дар'я | Ім'я Англ: Darya |
Дата народження: 31.10.2000 | Стать: Ж |
ТФЛА: Дніпропетровська | |
ФСТ: МОН | |
Клуб: ОШВСМ Дпр | |
Тренери: Сендецький Ю. В., Кравченко В. І., Худик Л. Г. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 8.22 | 8.22 | 8.23 | |||||
Біг на 200 м | 26.03 | 26.06 | 26.65 | 26.38 | 26.03 | 26.62 | 28.77 | |
Біг на 300 м | 43.83 | 43.83 | ||||||
Біг на 400 м | 1:00.51 | 1:00.51 | 1:01.50 | 1:04.12 | ||||
Естафетний біг 4х200 м | 1:42.42 | 1:43.08 | 1:42.42 | 1:43.86 | 1:46.25 | |||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.08 | 9.08 | 9.12 | 9.37 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.60/0.0 | 14.69/+1.2 | 12.60/0.0 | |||||
Біг на 200 м | 25.58/+0.6 | 26.47/+0.7 | 25.58/+0.6 | 25.76/+0.3 | 27.90/-0.3 | 28.37/+1.1 | ||
Біг на 400 м | 1:00.01 | 58.91 | 58.28 | 1:00.01 | 1:05.48 | |||
Естафетний біг 4х100 м | 47.94 | 50.02 | 47.94 | 48.31 | 49.69 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:56.96 | 3:56.96 | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:16.08 | 2:16.08 | 2:21.36 | 2:25.38 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.88/+0.4 | 14.88/+0.4 | 15.93/+0.2 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.69/+1.2 | I юн | 6з1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 | |
Тернопiльська | МОН | ЗУНУ Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Худик Л.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 21.05.2023 | ||
Тернопiльська | МОН | ЗУНУ Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Худик Л.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.02 | I | Тернопiльська | 2ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), УСЕНКО Олександра (08.03.2002) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.35 | I | 170/60 | 5з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Дніпропетровська | ОШВСМ Дпр Сендецький Ю.В.,Кравченко В.І.,Худик Л.Г. | |||||
9.08 | I | 1ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська | ||||||
9.15 | I | 2з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні | Суми | 20.12.2021 | |
Дніпропетровська |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 170/60 | з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.08 | I | 170/61 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Дніпропетровська | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.06 | I | 170/61 | 3пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Дніпропетровська | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.25 | I | 170/60 | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.,Омельченко М.В. | |||||
26.13 | I | 3ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 19.01.2020 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В.,Худік Л. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.18 | I | 170/61 | 5з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 |
Дніпропетровська | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Омельченко М.В.,Худик Л.Г. | |||||
9.12 | I | 170/60 | 4з1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г.,Омельченко М.В. | |||||
9.28 | I | 2ф1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів | Суми | 18.01.2020 | |
Дніпропетровська | Сендецький Ю.В.,Худік Л. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.18/-2.3 | I | 5з1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Дніпропетровська | МОН | ДФКС Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
DQ TR24.7 | Дніпропетровська | ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 170/60 | з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.65 | I | 170/60 | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.96 | II | 2ф2 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 19.01.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л.Г. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.45 | II | 170/60 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
9.37 | I | 170/60 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
9.51 | II | 170/60 | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
9.47 | II | 6з1 | Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів | Суми | 18.01.2019 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л.Г. | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.08 | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ДАЦЕНКО Анна (12.02.2003), ДАЦЕНКО Альона (12.02.2003), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.01/+0.8 | КМС | 170/60 | 4ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
15.11/+2.9 | I | 170/60 | 2з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
14.88/+0.4 | КМС | 170/60 | 4ф1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
15.12/+0.6 | I | 170/60 | 3з3 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
15.30/-0.7 | I | 170/60 | 3ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
15.38/-1.2 | I | 170/60 | 3з1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Дпр Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.22 | II | 3з3 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Худік Л.Г. | ||||
8.22 | II | 6ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 15.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Худік Л.Г. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
28.57 | III | 169/57 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.38 | I | 169/57 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 |
Дніпропетровська | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.59 | I | 1ф2 | Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів | Суми | 16.01.2018 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Сендецький Ю.,Худік Л.Г. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:42.42 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.47/+0.7 | II | 170/60 | 6з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
16.09/-0.9 | II | 170/60 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
16.08/+0.6 | II | 170/60 | 6з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 21.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
15.93/+0.2 | I | 170/60 | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
16.07/0.0 | II | 170/60 | 5з1 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР СК "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.46 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
47.94 | I | Дніпропетровська | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), КИСЛЕНКО Валентина (14.02.1999), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.96 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЗАІКА Евеліна (12.09.2003), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.23 | II | 3ф1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Синденцький Ю,Худик Л | |||||
8.39 | II | 1з1 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Синденцький Ю,Худик Л | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.15 | I | 168/55 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Худік Л | ||||
26.03 | I | 168/55 | 2з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Дніпропетровська | У | ДВУФК Метеор Сендецький Ю.В.,Худік Л | ||||
26.57 | I | 168/56 | 3ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л. | |||||
26.57 | I | 168/56 | 1з10 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л. | |||||
27.05 | II | 3ф2 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
27.09 | II | 1з2 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 15.01.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
Біг на 300 м | ||||||
43.83 | II | 1ф2 | Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. | Запоріжжя | 24.12.2016 | |
Дніпропетровська | ДВУФК Синденцький Ю,Худик Л | |||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.51 | II | 168/56 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л. | |||||
1:01.06 | II | 168/56 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л. | |||||
DNS | ф4 | Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. | Запоріжжя | 14.01.2017 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп | |||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.86 | Дніпропетровська | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ГОРБАТЮК Євгенія (19.12.1999) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.8h | I юн | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КЛИМОВА Владлена (16.07.2002), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.72/0.0 | I | 168/56 | 1з4 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л | |||||
12.75/0.0 | II | 1ф1 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 09.06.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л | |||||
12.64/-0.6 | I | 168/56 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
12.82/-0.2 | II | 168/56 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
12.60/0.0 | I | 168/56 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.88/+2.2 | I | 168/56 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л.Г. | |||||
25.77/+2.5 | I | 168/56 | 3з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л.Г. | |||||
25.58/+0.6 | I | 168/56 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
26.03/-0.7 | I | 168/56 | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
25.61/+0.6 | I | 168/56 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л.Г. | |||||
25.90/0.0 | I | 168/56 | 2ф3 | Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. | Дніпро | 10.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худік Л | |||||
25.74/+1.1 | I | 168/56 | 4ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
26.14/-0.4 | I | 168/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
26.41/+0.3 | II | 168/56 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
26.55/-0.2 | II | 168/56 | 2пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
Біг на 400 м | ||||||
58.91 | II | 168/56 | 5ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 17.05.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.,Худік Л | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.31 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), СТАВНИЧА Дарія (15.08.1997), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:16.08 | II | Дніпропетровська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.62 | I | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДВУФК Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
26.99 | II | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.50 | II | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
1:01.58 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:46.25 | Дніпропетровська | 4ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ТЮТЧЕНКО Злата (20.10.1998), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.4h | Дніпропетровська | 1ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), КУДІНОВА Анастасія (07.08.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
26.70/+0.1 | II | 2ф5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
26.02/-0.8 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
25.76/+0.3 | I | 164/49 | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
26.23/+1.0 | I | 167/55 | 8з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Дніпропетровська | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
Біг на 400 м | ||||||
59.75 | II | 2ф5 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
58.49 | I | 5ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
58.55 | I | 167/55 | 1з6 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 27.06.2016 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
58.28 | I | 167/55 | 7з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 |
Дніпропетровська | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
59.34 | II | 2ф6 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 28.05.2016 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кр.Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.69 | I | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), ДОВГОПОЛ Діана (29.07.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.36 | I юн | Дніпропетровська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
DQ 163.3 | Дніпропетровська | ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
ОСОКІНА Анастасія (07.04.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ФРАНСІШКУ Олівія паулу (09.10.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.77 | III | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:04.12 | III | 163/49 | 3з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | ||
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
27.3h | II | 2ф14 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
27.90/-0.3 | III | 164/49 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:01.71 | II | 3ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР "Метеор" Днп Сендецький Ю.В.,Худик Л | |||||
1:00.01 | II | 1ф4 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л,Сендецький Ю.В. | ||||
1:02.1h | II | 1з6 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
1:02.2h | II | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
1:02.71 | III | 164/49 | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:25.38 | II юн | Дніпропетровська | 2ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000), ФРАНСІШКУ Олівія паулу (09.10.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000) | ||||||
2:26.9h | II юн | Дніпропетровська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
СЕГАЛ Ганна (03.01.2000), ФРАНСІШКУ Олівія паулу (09.10.2000), ГУСАРОВА Дарина (17.07.2000), МАЛАХОВА Дар'я (31.10.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
28.37/+1.1 | III | 5ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
1:05.48 | III | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Дніпропетровська | МОН | ДЮСШ №7 Кривий Ріг Худик Л. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |