Прізвище: ЗАБОДІНА | Прізвище Англ: ZABODINA |
Ім'я: Наталія | Ім'я Англ: Nataliya |
Дата народження: 18.11.1995 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 800 м | 2:55.12 | 2:55.12 | 3:10.16 | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 10.21 | 10.21 | 10.90 | ||||
Стрибки у висоту | 1.70 | 1.70 | 1.65 | 1.60 | 1.59 | 1.52 | 1.40 |
Стрибки у довжину | 4.90 | 4.90 | 4.69 | ||||
Потрійний стрибок | 10.49 | 10.49 | |||||
Штовхання ядра 4 кг | 8.12 | 8.12 | 7.40 | ||||
П’ятиборство | 2722 | 2722 | 2312 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2012 | 2011 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 200 м | 29.64/-1.2 | 29.64/-1.2 | 30.47/+0.4 | |||||
Біг на 800 м | 2:52.82 | 2:52.82 | 3:04.46 | |||||
Естафетний біг 4х100 м | 51.73 | 51.73 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 4:06.53 | 4:06.53 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 18.23/0.0 | 18.23/0.0 | 19.91/-0.6 | |||||
Стрибки у висоту | 1.75 | 1.75 | 1.70 | 1.70 | 1.68 | 1.61 | 1.50 | |
Стрибки у довжину | 5.00/0.0 | 5.00/0.0 | 4.90/0.0 | |||||
Потрійний стрибок | 10.90/+0.1 | 10.90/+0.1 | ||||||
Метання списа 600 гр | 23.02 | 23.02 | 21.80 | |||||
Штовхання ядра 4 кг | 8.65 | 8.65 | 7.78 | |||||
Семиборство | 3570 | 3570 | 3071 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.65 | I | 181/60 | 11кв | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
165/O 170/XXX | ||||||
1.70 | I | 3ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/O 165/O 170/O 175/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.75 | КМС | 9ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П. | |||||
165/O 170/XO 175/XO 180/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
DNS | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 17.02.2017 | ||
Дніпропетровська | МОН | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | ||||
1.65 | I | 181/62 | 9ф | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 28.01.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/O 165/O 170/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 12ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 | |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/O 165/XXX | ||||||
1.70 | I | 181/62 | 13ф | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Дніпропетровська | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/XO 165/XO 170/XXO 175/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.60 | II | 12ф | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2016 | |
Полтавська | К | СДЮСШОР №3 Днп Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | ||||
155/O 160/O 165/XXX |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.65 | I | 6ф | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 23.07.2016 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/O 165/O 170/XXX | ||||||
1.65 | I | 16кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 16.06.2016 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
165/O 170/XXX | ||||||
1.70 | I | 9ф | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 25.05.2016 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
160/XO 165/O 170/XXO 175/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:57.82 | I юн | 181/62 | 7пбр1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
2:55.12 | I юн | 181/62 | 4пбр1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
10.21 | III | 181/62 | 3пбр1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
10.32 | III | 181/62 | 6пбр1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.59 | II | 181/62 | 8пбр | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
150/XO 153/XO 156/XO 159/O 162/XXX | ||||||
1.59 | II | 181/62 | 11пбр | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
147/O 150/O 153/O 156/XXO 159/O 162/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.90 | III | 181/62 | 8пбр | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
4.90 4.70 4.88 | ||||||
4.82 | III | 181/62 | 14пбр | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
4.58 4.62 4.82 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.12 | III | 181/62 | 8пбр | Чемпіонат України у приміщенні.Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
6.86 7.87 8.12 | ||||||
8.07 | III | 181/62 | 14пбр | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
8.00 8.07 7.94 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
2722 | II | 181/62 | 8 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 12.02.2015 |
Полтавська | КДЮСШ №2 Полтава Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
10.21 1.59 8.12 4.90 2:57.82 | ||||||
2704 | II | 181/62 | 14 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
10.32 1.59 8.07 4.82 2:55.12 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
29.64/-1.2 | I юн | 181/62 | 4сбр1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
29.81/0.0 | I юн | 5сбр1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 181/62 | сбр1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
2:52.82 | III | 5сбр1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | 181/62 | сбр2 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
18.23/0.0 | III | 5сбр1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.61 | II | 181/62 | 5сбр | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
152/O 155/O 158/O 161/O 164/XXX | ||||||
1.68 | I | 2сбр | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
150/O 153/O 156/O 159/O 162/O 165/XO 168/XO 171/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
5.02/+3.4 | III | 181/62 | 8сбр | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
4.64/+1.2 4.80/+3.6 5.02/+3.4 | ||||||
5.00/0.0 | III | 5сбр | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
4.72/0.0 5.00/0.0 3.68/0.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
21.55 | I юн | 181/62 | 8сбр | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
21.55 20.66 19.26 | ||||||
23.02 | I юн | 5сбр | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
23.02 22.35 21.90 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
8.41 | III | 181/62 | 9сбр | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
8.41 8.29 7.85 | ||||||
8.65 | III | 5сбр | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
8.65 7.71 7.97 | ||||||
Семиборство | ||||||
2564 | III | 181/62 | 9 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 09.06.2015 |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Пархоменко Т.П.,Шипова О.Л. | |||||
DNF 1.61 8.41 29.64/-1.2 5.02/+3.4 21.55 DNF | ||||||
3570 | II | 5 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Дніпропетровська | МОН | ДДІФКіС Пархоменко | ||||
18.23/0.0 1.68 8.65 29.81/0.0 5.00/0.0 23.02 2:52.82 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.73 | II | Дніпропетровська | 9ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ЗАБОДІНА Наталія (18.11.1995), КОЗЛОВА Катерина (14.09.1989), АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія (30.10.1993), ГОЛОВЧУК Тетяна (19.01.1996) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:06.53 | II | Дніпропетровська | 6ф2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
КОЗЛОВА Катерина (14.09.1989), КАЛЮЖНА Вікторія (11.07.1994), ЗАБОДІНА Наталія (18.11.1995), АЛІЄВА (ЛЕБІДЬ) Анастасія (30.10.1993) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
3:10.16 | II юн | 8пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
10.90 | I юн | 5пбр1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.52 | II | 5пбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
146/O 149/XO 152/XXO 155/XXX | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.69 | III | 8пбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
4.69 3.12 4.59 | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
NM | ф | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
X X X | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
7.40 | I юн | 9пбр | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
7.03 7.40 6.94 | ||||||
П’ятиборство | ||||||
2312 | III | 9 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
10.90 1.52 7.40 4.69 3:10.16 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
30.47/+0.4 | 8сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | ||
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
3:04.46 | 8сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | ||
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
19.91/-0.6 | I юн | 8сбр1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.61 | II | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
146/O 149/O 152/O 155/O 158/XXO 161/XO 164/X— | ||||||
Стрибки у довжину | ||||||
4.90/0.0 | III | 6сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
4.78/0.0 4.64/0.0 4.90/0.0 | ||||||
Метання списа 600 гр | ||||||
21.80 | I юн | 8сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
21.32 21.80 21.29 | ||||||
Штовхання ядра 4 кг | ||||||
7.78 | I юн | 8сбр | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
7.37 6.42 7.78 | ||||||
Семиборство | ||||||
3071 | III | 8 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Кременчук Шипова О.Л. | |||||
19.91/-0.6 1.61 7.78 30.47/+0.4 4.90/0.0 21.80 3:04.46 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.40 | Шипова О. | 7ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ 1995-1996 | 1997-1998 р.р.н.на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | 13.02.2012 | |
м.Суми | Полтавська | ДЮСШ №2 | ||||
III | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.49 | I юн | 4ф | Всеукраїнські змагання серед учнів ДЮСШ на призи ОЧ Юрія Білонога за участю зарубіжних спортсменів | м.Суми | 13.02.2012 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О. | |||||
10.02 X 10.40 10.32 10.20 10.49 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
NM | кв | Чемпіонат України з легкої атлетики серед СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та мол.) | Ялта | 26.09.2012 | ||
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
145/XXX | ||||||
Потрійний стрибок | ||||||
10.90/+0.1 | III | 14ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд СДЮШОР та ДЮСШ (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 28.09.2012 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
10.90/+0.1 10.59/+0.1 10.74/+0.2 | ||||||
9.87/+1.6 | II юн | 21кв | Кубок України серед юнаків (1995 р.н. та молодші) | Ялта | 26.04.2012 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О. | |||||
X/+2.2 X/+0.4 9.87/+1.6 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Стрибки у висоту | ||||||
1.50 | II | 10ф | Чемпіонат України з легкої атлетики серед команд ДЮСШ, СДЮШОР (1994-1995 р.н.) | Ялта | 29.09.2011 | |
Полтавська | ДЮСШ №2 Шипова О.Л. | |||||
150/XXO 155/XXX |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |