Прізвище: ЧОРНА (ЯЧНІК) | Прізвище Англ: CHORNA (YACHNIK) |
Ім'я: Марина | Ім'я Англ: Maryna |
Дата народження: 09.02.1997 | Стать: Ж |
ТФЛА: Житомирська | |
Клуб: ЖСДЮСШОР Жтм | |
Тренери: Денисов М. І., Євсеєва І. М. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.83 | 8.12 | 8.10 | 7.96 | 7.99 | 7.83 |
Біг на 200 м | 25.83 | 26.68 | 26.48 | 26.05 | 27.30 | 25.83 |
Естафетний біг 4х400 м | 4:07.06 | 4:10.88 | 4:07.06 | |||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 8.96 | 9.12 | 9.48 | 8.96 | ||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 8.83 | 8.83 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2019 | 2018 | 2017 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.27/+1.8 | 12.77/-1.1 | 12.57/+0.1 | 12.27/+1.8 | 12.34/+0.4 | 12.46/+1.6 |
Біг на 200 м | 24.93/+1.1 | 25.52/+1.7 | 25.43/+0.5 | 25.51/-0.9 | 24.93/+1.1 | 25.94/+1.1 |
Естафетний біг 4х100 м | 48.04 | 49.21 | 49.05 | 48.04 | 48.51 | 48.20 |
Естафетний біг 4х400 м | 3:50.97 | 4:01.31 | 4:07.25 | 3:50.97 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:24.55 | 2:24.55 | ||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | 14.58/+1.5 | 14.98/+0.7 | 14.58/+1.5 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.15 | II | 178/60 | 7пф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
8.12 | II | 178/60 | 5--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 07.02.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
DNS | з4 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.72 | I | 178/60 | 2з2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
26.68 | I | 178/60 | 3пф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 08.02.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNS | з2 | XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" | Київ | 11.01.2019 | ||
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:10.88 | Житомирська | 7ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2019 | |
МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.77/-1.1 | II | 178/60 | 4з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 22.06.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.68/+1.4 | I | 177/62 | 4пф3 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 22.08.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
25.52/+1.7 | I | 170/60 | 3з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
25.58/+0.6 | I | 178/60 | 3з1 | Чемпіонат України серед молоді | Кропивницький | 23.06.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
25.54/+1.8 | I | 178/60 | 4ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Денісов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
15.01/+0.6 | КМС | 177/60 | 5з1 | Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Луцьк | 21.08.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
14.98/+0.7 | КМС | 177/60 | 4з2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.54 | I | Житомирська | 6ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 25.07.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997) | ||||||
52.97 | II | Житомирська | 8ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), БЛАГА Юлія (05.01.1999) | ||||||
49.21 | I | Житомирська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:01.31 | II | Житомирська | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді | Луцьк | 26.07.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), БЛАГА Юлія (05.01.1999), СІЛІНА Олександра (15.04.1995) | ||||||
4:12.47 | II | Житомирська | 6ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), БЛАГА Юлія (05.01.1999) | ||||||
4:01.40 | II | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СІЛІНА Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.10 | II | 178/60 | 6--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 09.02.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
8.16 | II | 1з3 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
8.10 | II | 5ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
8.18 | II | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
8.14 | II | 178/61 | 2з1 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.48 | I | 1ф5 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.18 | I | 178/60 | 6ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
9.12 | I | 178/60 | 6з1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
DQ 168.7 | 178/60 | з3 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
9.33 | I | 2з2 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
9.13 | I | 3ф1 | Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 02.02.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
9.25 | I | 5з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.06 | Житомирська | 8ф1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.44/+2.6 | I | 177/60 | 3пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 19.07.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
12.63/-1.0 | I | 3з3 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
12.62/-0.5 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
12.72/-0.8 | I | 2з1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 22.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
12.57/+0.1 | I | 1ф1 | Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці | Вінниця | 19.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
DNS | ф1 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | ||
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсеєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
12.57/+1.2 | I | 2з3 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсеєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.75/+1.3 | I | 177/60 | 5пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
25.67/+1.3 | I | 3ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсеєва І.М. | |||||
25.61/-0.9 | I | 2ф1 | Командний чемпіонат м. Києва присвячений "Дню Києва" Чемпіонат м. Києва серед юніорів (1999-2000 р.р.н.) | Київ | 23.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
25.43/+0.5 | I | 1ф3 | Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни | Київ | 04.05.2018 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсеєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.69 | II | Житомирська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ЗАХАРЧУК Анна (24.06.2002) | ||||||
49.05 | I | Житомирська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 25.06.2018 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:07.25 | II | Житомирська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), МАТВІЄНКО Аліса (30.05.2002), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000) | ||||||
4:07.84 | II | Житомирська | 6ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
ЗАХАРЧУК Анна (24.06.2002), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ФЕДОРЧУК Ніна (27.01.2002), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.97 | II | 178/61 | 6ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.б | |||||
7.96 | II | 178/61 | 4з3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні | Запоріжжя | 27.01.2017 |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.б | |||||
Біг на 200 м | ||||||
26.05 | I | 2ф4 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук В.М. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.44/+0.6 | I | 177/60 | 7пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 06.07.2017 |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
12.27/+1.8 | I | 177/60 | 3--Пре-кваліфікація-3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
DNS | 177/60 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.47/+2.3 | I | 177/60 | 4--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 07.07.2017 |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
24.90/+2.2 | КМС | 178/60 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
25.20/+2.5 | КМС | 178/60 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
25.51/-0.9 | I | 3з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 07.06.2017 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
25.78/0.0 | I | 178/60 | 1ф3 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
14.58/+1.5 | КМС | 170/60 | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 05.07.2017 |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
14.22/+2.6 | КМС | 176/60 | 4з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
14.32/+2.2 | КМС | 176/60 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 21.06.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
DNF | 178/60 | з1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Денисов М.І.,Євсєєва І.М.,Ніколайчук О.Б | |||||
14.77/+0.5 | КМС | 2ф1 | Командний чемпіонат м.Києва присвячений "Дню міста" Чемпіонат м.Києва серед юніорів (1998-99 р.р.н) | Київ | 19.05.2017 | |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
15.07/-1.0 | I | 7ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
14.87/+0.2 | КМС | 5з2 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Денисов М.І.,Євсєєва І.М. | |||||
15.01/-0.7 | КМС | 178/60 | 2ф1 | Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни | Київ | 04.05.2017 |
Житомирська | ЖСДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.04 | I | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
49.51 | I | Житомирська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
48.10 | I | Житомирська | 1ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995) | ||||||
48.53 | I | Житомирська | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:50.97 | I | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих | Кропивницький | 08.07.2017 |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
DNF | Житомирська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кропивницький | 22.06.2017 | |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
3:54.33 | I | Житомирська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
4:03.48 | II | Житомирська | 4ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 08.05.2017 |
ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ДРОЗДОВА Анна (28.02.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.20 | II | 178/60 | 4з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
7.99 | II | 5з4 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
27.30 | II | 178/60 | 3з4 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.48 | II | 178/61 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.53 | II | 178/61 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
DNS | з1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2015 | ||
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNS | з2 | ХХ Всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2015 | ||
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.34/+0.4 | I | 178/61 | 6з2 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 30.07.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.42/-0.3 | I | 3ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.57/-1.0 | I | 2з1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.36/+1.1 | I | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.27/-0.9 | I | 177/61 | 4з5 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.05/+0.4 | КМС | 1ф2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.31/+0.4 | I | 178/60 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
25.42/-1.1 | I | 178/60 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Харків | 16.06.2015 |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
24.93/+1.1 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
24.99/+2.2 | КМС | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.07/-0.6 | КМС | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
25.44/-2.3 | I | 1з2 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 | |
Житомирська | СДЮСШОР Бр. Денисова | |||||
25.25/-0.3 | I | 5ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.38/-0.3 | I | 3з2 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 22.05.2015 | |
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
25.16/0.0 | КМС | 4з2 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 | |
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Бр. Денисова | |||||
Біг на 100 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап | Харків | 21.05.2015 | ||
Житомирська | ОСДЮСШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNF | ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | ||
Житомирська | ЖДУ ім. Франка Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.51 | I | Житомирська | 4ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 |
ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (02.02.1989), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
49.40 | I | Житомирська | 3ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кіровоград | 25.05.2015 |
МИРОНЮК Карина (15.05.1998), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) | ||||||
48.85 | I | Житомирська | 6ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 13.05.2015 |
ЛЕОНОВА Альона (09.08.1993), МАКАШОВА (КОВАЛЬЧУК) Марія (02.08.1992), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.90 | I | 6пф2 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
7.83 | I | 5з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | ||
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
25.83 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
26.91 | II | 3ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
26.75 | II | 1з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
DNS | ф3 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 11.01.2014 | ||
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
DNF | з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | ||
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | ||
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
8.96 | I | 2з2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.05 | I | 2з3 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.04 | I | 8ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 27.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
8.98 | I | 3ф1 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
9.08 | I | 1з2 | XIX всеукраїнські змагання у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2014 | |
Житомирська | ОСДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
8.83 | I | 3ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
9.09 | I | 1з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:23.5h | II юн | Житомирська | 4ф4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 |
ДОМБРОВСЬКА Василина (23.03.2000), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997), СТАРЖИНСЬКА Марія (31.03.1997) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.46/+1.6 | I | 1з4 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
12.58/+1.2 | I | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
Біг на 200 м | ||||||
25.94/+1.1 | I | 2ф8 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Житомирська | СДЮШОР Жтм Бр. Денисова | |||||
DNS | з8 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | ||
Житомирська | ЖСДЮШОР Бр. Денисова | |||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
48.20 | I | Житомирська | 5ф1 | Чемпіонат України, Чемпіонат України серед молоді | Кіровоград | 26.07.2014 |
МАКАШОВА (КОВАЛЬЧУК) Марія (02.08.1992), ПОТІХА (СІЛІНА) Олександра (15.04.1995), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), СУХОТСЬКА Юлія (26.09.1990) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:24.55 | II юн | Житомирська | 4ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
МАГУРЧАК Руслана (15.10.1997), ЧОРНА (ЯЧНІК) Марина (09.02.1997), ТРИБЕЛЬ Наталія (04.10.1997), СУХОТСЬКА Анастасія (23.09.1997) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |