Прізвище: БЕЗШИЙКО | Прізвище Англ: BEZSHYYKO |
Ім'я: Тетяна | Ім'я Англ: Tetyana |
Дата народження: 10.02.2000 | Стать: Ж |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 60 м | 7.79 | 7.79 | 8.07 | 8.18 | 8.60 | |||||||
Біг на 200 м | 25.02 | 25.45 | 26.17 | 25.02 | 26.25 | 26.39 | 27.58 | |||||
Біг на 400 м | 55.00 | 56.53 | 56.77 | 55.00 | 55.20 | 55.12 | 55.96 | 56.91 | 56.63 | 58.86 | ||
Естафетний біг 4х200 м | 1:43.98 | 1:44.27 | 1:43.98 | |||||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:49.81 | 4:00.32 | 3:57.41 | 3:49.81 | 3:55.00 | 4:13.71 | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | 5:17.43 | 5:17.43 | ||||||||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | 9.02 | 9.02 | 9.15 | 9.31 | ||||||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | 9.40 | 9.40 | 10.28 | |||||||||
Двоборство 60м з/б + 200м | 1817 | 1817 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 12.58/+0.4 | 12.65/+1.2 | 12.58/+0.4 | ||||||||
Біг на 200 м | 24.86/+0.8 | 25.46/+0.5 | 24.87/+1.8 | 25.14/+1.3 | 25.28/-0.3 | 24.86/+0.8 | 26.20/-0.8 | ||||
Біг на 400 м | 54.89 | 54.89 | 55.89 | 56.72 | |||||||
Естафетний біг 4х100 м | 49.39 | 49.39 | 53.56 | 49.73 | 50.39 | 49.81 | 49.69 | 50.45 | |||
Естафетний біг 4х400 м | 3:37.00 | 3:56.58 | 3:37.00 | 3:55.22 | 4:11.37 | 3:44.74 | 4:05.42 | 3:53.75 | 4:04.70 | ||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | 2:13.93 | 2:13.93 | 2:14.29 | 2:20.55 | 2:21.94 | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | 15.45 | 15.45 | 16.29/+1.1 | ||||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | 1:00.33 | 59.15 | 1:00.33 | 58.86 | 59.17 | 58.48 | 59.87 | 1:01.62 | 1:00.90 | 1:04.56 | 1:06.46 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.53 | КМС | 1ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 20.01.2024 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
57.83 | I | 1ф5 | Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2024 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.77 | КМС | 2ф6 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 28.01.2023 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
59.15 | МС | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.07.2023 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
1:00.65 | КМС | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
1:02.23 | КМС | 171/60 | 2ф1 | Кубок України з легкої атлетики | Львів | 15.07.2023 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.90 | II | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 28.07.2023 |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) | ||||||
49.39 | I | Черкаська | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
КАДАНЦЕВА Юліанна (05.03.2005), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:56.58 | I | Черкаська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 |
КАДАНЦЕВА Юліанна (05.03.2005), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
56.80 | КМС | 171/60 | 4ф7 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні | Суми | 29.01.2022 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
55.00 | КМС | 171/60 | 1ф7 | XXVII відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 08.01.2022 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:00.33 | КМС | 171/59 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
53.56 | III | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | |
ГНОЄВА Ольга (13.07.2003), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 31.01.2021 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
DNS | ф2 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.20 | КМС | 171/58 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
55.35 | КМС | 171/58 | 4пф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
56.95 | КМС | 171/58 | 1--Пре-кваліфікація-4 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
55.38 | КМС | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені | Суми | 30.01.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
DNS | ф2 | XXVI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2021 | ||
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:00.32 | Черкаська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.46/+0.5 | I | 171/60 | 7ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:00.68 | КМС | 7з2 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 08.07.2021 | |
Черкаська | ||||||
1:00.34 | КМС | 3ф2 | Balkan Senior Championships | Смедереве | 26.06.2021 | |
Черкаська | ||||||
58.91 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 20.06.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
59.88 | КМС | 171/62 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
DQ TR 16.8 | 171/59 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
1:01.28 | КМС | 171/59 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
59.25 | МС | 171/59 | 1ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Черкаська | Д | ЧНУ ім. Б.Хмельницького Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
58.86 | МС | 171/60 | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.64 | II | Черкаська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), КОШОВА Фаіна (14.12.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
49.73 | I | Черкаська | 2ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.51 | II | Черкаська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 |
ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), КОШОВА Фаіна (14.12.2000), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:37.00 | КМС | Україна | 5з1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 11.07.2021 |
РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), БУРЯК Марія (03.06.2001), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000) | ||||||
3:39.53 | КМС | Україна | 3ф1 | Balkan Senior Championships | Смедереве | 27.06.2021 |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), РЄМЄНЬ Анастасія (20.04.1993), ЖУЛЬЖИК Світлана (19.07.2002), МИКОЛЕНКО Марія (04.04.1994) | ||||||
3:56.84 | I | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), КОШОВА Фаіна (14.12.2000), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
4:10.21 | II | Черкаська | 4ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
КОШОВА Фаіна (14.12.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001) | ||||||
4:09.83 | II | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), ОПОЛОНЧИК Дарія (29.09.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.45 | I | 171/59 | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 01.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.12 | КМС | 171/58 | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
55.72 | КМС | 171/58 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
57.74 | I | 171/58 | 1--Пре-кваліфікація-2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 20.02.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
57.55 | I | 171/59 | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні | Суми | 31.01.2020 |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
55.75 | КМС | 2ф9 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.02 | I | 4з2 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
9.03 | I | 4ф1 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:57.41 | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 22.02.2020 | |
АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
54.89 | КМС | 6ф4 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
59.17 | МС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
1:00.93 | КМС | 2з2 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Черкаська | Д | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (Продан) О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.39 | II | Черкаська | 7ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 |
НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:59.73 | I | Черкаська | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 30.08.2020 |
АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:55.22 | I | Черкаська | 4ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 |
АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | з7 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
DNF | 170/58 | ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 26.01.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.41 | I | 1з2 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів | Мінськ | 25.02.2019 | |
Черкаська | ||||||
56.38 | КМС | 2ф1 | Balkan Indoor U20 Championships | Стамбул | 10.02.2019 | |
Черкаська | ||||||
58.12 | I | 170/58 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
55.96 | КМС | 170/58 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
57.51 | I | 170/58 | 4ф5 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 25.01.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
DNS | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ШПИГ Анна (27.02.2000), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:49.81 | Україна | 2ф1 | Balkan Indoor U20 Championships | Стамбул | 10.02.2019 | |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000), КІСІЛІВСЬКА Юлія (03.03.2000), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
24.87/+1.8 | КМС | 171/57 | 1ф4 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Масляков В.Д.,Малюк (.О. | |||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:00.51 | КМС | 8ф1 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 21.07.2019 | |
Черкаська | ||||||
59.32 | МС | 4пф2 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 20.07.2019 | |
Черкаська | ||||||
59.32 | МС | 3з1 | Чемпіонат Європи серед юніорів | Бурос | 19.07.2019 | |
Черкаська | ||||||
58.48 | МС | 171/57 | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В. | ||||
1:01.85 | КМС | 171/57 | 1з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В. | ||||
59.10 | МС | 171/57 | 1ф1 | Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур | Кропивницький | 11.06.2019 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В. | ||||
1:00.07 | КМС | 171/57 | 2ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Черкаська | ЧНУ Масляков В.Д.,Малюк (.О. | |||||
1:00.31 | КМС | 1ф1 | Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів | Київ | 21.05.2019 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д. | ||||
1:00.43 | КМС | 1ф1 | Матчева зустріч серед юніорів | Пітешть | 11.05.2019 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:11.37 | II | Черкаська | 5ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
КОШОВА Фаіна (14.12.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), МИХАЙЛИК Валентина (18.04.1999), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
DNF | 170/57 | з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Масляков В.Д. | ||||
26.17 | I | 170/56 | 1ф5 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
57.68 | I | 170/57 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Масляков В.Д. | ||||
56.91 | КМС | 170/57 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 06.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.16 | I | 170/57 | 4з1 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 10.02.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О. | ||||
9.15 | I | 3з2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 27.01.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк (.О.,Масляков В.Д. | ||||
9.50 | II | 170/56 | 4з2 | ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" | Київ | 09.01.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В.,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:44.27 | Черкаська | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. | Суми | 07.02.2018 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:55.00 | Черкаська | 4ф2 | Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді | Суми | 11.02.2018 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) | ||||||
Естафетний біг 200+400+600+800 м | ||||||
5:17.43 | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні | Суми | 28.01.2018 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.14/+1.3 | КМС | 1ф4 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DQ 163.3 | 170/57 | з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (Продан) О.В. | ||||
1:02.35 | КМС | 7з3 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 11.07.2018 | |
Черкаська | ||||||
59.87 | КМС | 170/57 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
1:00.64 | КМС | 170/57 | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Кропивницький | 22.06.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
1:00.76 | КМС | 170/57 | 1ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 03.06.2018 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Масляков В.Д.,Малюк (.О. | ||||
1:03.69 | I | 2ф1 | Міжнародна матчева зустріч серед юніорів U20 | Тель-Авів | 13.05.2018 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.81 | I | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ПРІХНО Єлизавета (12.06.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
50.77 | II | Черкаська | 3ф2 | Командний чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 02.06.2018 |
ШПИГ Анна (27.02.2000), БАБІЦЬКА Маргарита (17.02.2002), ЧЕРНЕНКО Вікторія (21.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
DQ 162.7 | Черкаська | ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 | |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), АРТЕМЕНКО Єкатерина (17.08.2001), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:44.74 | I | Україна | 5з2 | 17-й чемпіонат світу серед юніорів | Тампере | 14.07.2018 |
ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), РАДЮК-КЮЧУК Олена (07.02.1999), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:56.06 | I | Черкаська | 4ф2 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. | Кропивницький | 26.06.2018 |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), НІКОЛЕНКО Вікторія (15.06.1991), ВАКУЛЕНКО (СОКУР) Олена (28.06.1993), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
7.79 | I | 3ф1 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
7.92 | I | 1з6 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 25.11.2016 | |
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.41 | КМС | 171/56 | 1з4 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
25.02 | КМС | 171/56 | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
26.01 | I | 1ф16 | Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики | Київ | 26.11.2016 | |
Черкаська | МОН | СДЮШОР м. Черкаси Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.63 | КМС | 171/56 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 31.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
59.08 | I | 171/56 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
57.45 | I | 171/56 | 1пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 30.01.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.840) | ||||||
9.38 | I | 171/56 | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
9.31 | I | 171/56 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 14.02.2017 |
Черкаська | Освіта | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О,Масляков В.Д. | ||||
Естафетний біг 4х200 м | ||||||
1:43.98 | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів | Суми | 15.02.2017 | |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:20.8h | I юн | Черкаська | 1ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Запоріжжя | 01.02.2017 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 200 м | ||||||
25.72/-0.4 | I | 170/56 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В. | ||||
25.46/+0.2 | I | 170/56 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В. | ||||
25.28/-0.3 | I | 170/56 | 2пф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 27.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В. | ||||
Біг на 400 м | ||||||
55.90 | I | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 06.05.2017 | |
Черкаська | ||||||
55.89 | I | 171/56 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
58.88 | II | 171/56 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
57.05 | 171/56 | 1пф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.74 | I | 7з1 | Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків | Найробі | 13.07.2017 | |
Черкаська | ||||||
1:02.94 | I | 171/56 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В. | ||||
1:01.62 | КМС | 171/56 | 1з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 19.06.2017 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О.В. | ||||
1:01.83 | КМС | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь | Луцьк | 13.05.2017 | |
Черкаська | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
49.69 | I | Черкаська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Київ | 20.05.2017 |
САЛІМОВА Марина (09.11.1999), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), ШУТЕНКО Анна (10.01.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.42 | II | Черкаська | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Луцьк | 28.06.2017 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:16.63 | II | Черкаська | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), КУДІЙ Анна (27.09.2000), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
2:13.93 | I | Україна | 1ф1 | Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина | Бурса | 07.05.2017 |
САЦЮК Марія (07.04.2000), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.08 | II | 6ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
8.07 | II | 1з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 200 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
26.30 | I | 1з8 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 13.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
26.45 | I | 1з24 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
26.25 | I | 2ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 400 м | ||||||
58.86 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
59.37 | I | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів | Суми | 12.02.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:27.4h | Черкаська | 6ф4 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | |
ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), КУДІЙ Анна (27.09.2000) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.65/+1.2 | I | 1з2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
12.81/+1.5 | II | 8ф1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Біг на 200 м | ||||||
25.95/+1.3 | I | 2ф8 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) | Кропивницький | 27.09.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
24.86/+0.8 | КМС | 3ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Малюк О | ||||
Біг на 400 м | ||||||
56.72 | I | 2ф3 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 07.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Малюк О | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:02.79 | I | 5пф2 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 16.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
1:01.39 | КМС | 3з3 | Чемпіонат Європи серед юнаків | Тбілісі | 15.07.2016 | |
Черкаська | ||||||
1:00.90 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 29.06.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
1:05.20 | I | 168/53 | 1з1 | Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) | Кіровоград | 28.06.2016 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
1:01.51 | КМС | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Малюк О | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
50.45 | II | Черкаська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), СТОЯН Катерина (12.07.1998), ДЕМЧЕНКО Валентина (03.01.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:02.26 | II | Черкаська | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) | Кропивницький | 29.09.2016 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
3:53.75 | I | Черкаська | 1ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. | Кіровоград | 08.06.2016 |
СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:14.29 | I | Черкаська | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) | Кіровоград | 29.05.2016 |
ЧОРНОБАЙ Надія (08.11.2002), ЧОРНОБАЙ Яна (08.11.2002), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.18 | II | 168/53 | 3з2 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
DNS | 168/53 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
8.21 | II | 168/53 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.39 | I | 1двбр2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 22.03.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
26.65 | I | 168/53 | 3з5 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
9.43 | III | 1двбр1 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
9.40 | II | 168/53 | 3з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
14.21 | 168/53 | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 30.01.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Двоборство 60м з/б + 200м | ||||||
1817 | 2 | Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні | Київ | 21.03.2015 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
9.43 26.39 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:13.71 | Черкаська | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2015 | |
КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), МІЛЛЕР Галина (05.08.1996), ГВОЗДИК Катерина (04.09.1997), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:22.4h | Черкаська | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Запоріжжя | 31.01.2015 | |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
12.74/-0.4 | I | 2ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 25.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
12.84/-0.4 | II | 2ф7 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 20.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
12.71/+2.4 | I | 169/53 | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
12.58/+0.4 | I | 169/53 | 1з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 25.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
26.20/-0.8 | I | 1ф4 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) - 8.25 | ||||||
15.5h | II | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
15.1h | II | 2з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 18.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
15.45 | I | 168/53 | 2з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
15.47 | I | 168/53 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 28.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
DQ 163.3 | ф3 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
1:04.56 | I | 169/53 | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
1:03.8h | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Продан О.В. | ||||
1:05.62 | I | 168/53 | 1ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:04.70 | II | Черкаська | 5ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 26.06.2015 |
БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ПІДДУБНА Яна (05.12.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) | ||||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:21.98 | I юн | Черкаська | 3ф2 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) | Луцьк | 26.09.2015 |
КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998) | ||||||
2:29.99 | II юн | Черкаська | 6ф2 | Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) | Кіровоград | 21.09.2015 |
ХОМЕНКО Каріна (14.01.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), ІСАЄВА Анна-катерина (17.08.2002) | ||||||
2:21.9h | I юн | Черкаська | 2ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) | Вінниця | 19.06.2015 |
ЛОЗІНСЬКА Олена (31.07.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000), КРИВУША Ніна (01.10.2001) | ||||||
2:20.55 | I юн | Черкаська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) | Кіровоград | 29.04.2015 |
ЛОЗІНСЬКА Олена (31.07.2000), КУДІЙ Анна (27.09.2000), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 60 м | ||||||
8.60 | I юн | 5з4 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 200 м | ||||||
27.58 | II | 3двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 23.03.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
DQ 163.3 | з9 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2014 | ||
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 60 м з/б (0.762) | ||||||
10.28 | I юн | 3двбр1 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні | Київ | 22.03.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
11.18 | II юн | 5з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м з/б (0.762) | ||||||
16.29/+1.1 | II | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
16.29/+1.7 | II | 4з2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 01.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Біг на 400 м з/б (0.762) | ||||||
1:09.29 | II | 5ф2 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
1:06.46 | II | 4з2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 15.05.2014 | |
Черкаська | МОН | ОСДЮСШОР Чрк Продан О.В. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
2:29.26 | II юн | Черкаська | 7ф1 | Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше | Кіровоград | 02.10.2014 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998) | ||||||
2:21.94 | I юн | Черкаська | 7ф2 | Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) | Київ | 16.05.2014 |
ЛЕОНСЬКА Аліна (11.09.1998), СТОЯН Катерина (12.07.1998), БЕЗШИЙКО Тетяна (10.02.2000), КОВАЛЕНКО Вікторія (25.01.1998) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |