Прізвище: НІКІТІНА | Прізвище Англ: NIKITINA |
Ім'я: Катерина | Ім'я Англ: Kateryna |
Дата народження: 23.03.2001 | Стать: Ж |
ТФЛА: Миколаївська | |
Клуб: СДЮСШОР м.Миколаїв | |
Тренери: Ковпак А. Ф., Маринець Л. В. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2016 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 400 м | 1:01.01 | 1:01.01 | |||||
Біг на 800 м | 2:18.99 | 2:18.99 | 2:21.91 | 2:23.60 | 2:26.18 | 2:27.60 | 2:35.52 |
Біг на 1500 м | 5:02.63 | 5:02.63 | 5:06.23 | 5:16.02 | 5:35.54 | ||
Естафетний біг 4х400 м | 4:05.97 | 4:05.97 | |||||
Двоборство 800м + 1500м | 1239 | 1239 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 100 м | 14.65/0.0 | 14.65/0.0 | ||||||
Біг на 800 м | 2:15.67 | 2:21.02 | 2:15.67 | 2:20.45 | 2:23.46 | 2:43.99 | 2:40.25 | |
Біг на 1500 м | 4:42.81 | 4:48.23 | 4:42.81 | 4:55.35 | 5:01.96 | 5:26.70 | 5:30.94 | |
Біг на 3000 м | 11:54.22 | 11:54.22 | ||||||
Естафетний біг 4х100 м | 51.71 | 51.71 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | 3:58.41 | 3:58.41 | 4:14.34 | |||||
Естафетний біг 4х800 м | 10:04.59 | 10:04.59 | 9:56.43 | 9:58.66 | 9:57.98 | |||
Крос 1 км | 3.53 | 4:16 | 3.53 | |||||
Біг на 1 милю | 5.44 | 5.44 | ||||||
1156 | 1156 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 400 м | ||||||
1:00.3h | II | 2--Пре-кваліфікація-1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 02.02.2024 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Ковпак А.Ф.,Маринець Л.В. | |||||
1:01.01 | II | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва з л/а в приміщенні серед юнаків 2007-08р.н. Змагання пам'яті М.Батруха та Б.Юшка з бар`єрного та спринтерського бігу | Київ | 12.01.2024 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Ковпак А.Ф.,Маринець Л.В. | |||||
Біг на 800 м | ||||||
2:18.99 | I | 2з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 03.02.2024 | |
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Ковпак А.Ф.,Маринець Л.В. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:25.31 | II | 166/51 | 8ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 08.06.2023 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Димова І.В.,Мороз А.П.,Маринець Л.В. | ||||
2:21.02 | I | 166/51 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 27.05.2023 |
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Димова І.В.,Маринець Л.В. | |||||
2:24.33 | II | 5ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 20.05.2023 | |
Миколаївська | МОН | ЧНУ ім. П. Могили Димова І.В.,Гриник І.В.,Маринець Л.В. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:48.23 | I | 166/51 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Івано-Франківськ | 07.06.2023 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Димова І.В.,Мороз А.П.,Маринець Л.В. | ||||
4:59.90 | II | 166/51 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Димова І.В.,Маринець Л.В. | |||||
4:55.39 | II | 6ф1 | ХVIIІ літня Універсіада України | Львів | 19.05.2023 | |
Миколаївська | МОН | ЧНУ ім. П. Могили Димова І.В.,Гриник І.В.,Маринець Л.В. | ||||
Біг на 1 милю | ||||||
5.44 | жін-4 мол-3-ф1 | Чемпіонат України з бігу на 1 милю | Чернівці | 26.09.2023 | ||
Миколаївська | СДЮСШОР м.Миколаїв Ковпак А.Ф.,Маринець Л.В. | |||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
10:04.59 | Миколаївська | 3ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу | Житомир | 08.07.2023 | |
НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ОЛІЙНИК Олександра (05.07.1993), ОСТАПЧУК Валерія (08.07.2005), ЗАПША Марія (14.06.2003) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:21.91 | I | 166/51 | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики у приміщенні | Київ | 12.02.2022 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:23.60 | II | 165/50 | 6з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:02.63 | II | 165/50 | 8з1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 10.02.2021 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:05.97 | Миколаївська | 3ф2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 12.02.2021 | |
НЕДЕЛІКОВСЬКА Катерина (04.08.2000), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:15.67 | I | 166/50 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
2:23.27 | II | 166/50 | 3ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 30.05.2021 |
Миколаївська | МОН | МНУ ім.Сухомлинського Маринець Л.в. | ||||
2:20.65 | I | 5ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 18.05.2021 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:42.81 | I | 166/50 | 5ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 08.06.2021 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
4:56.83 | II | 166/50 | 10ф1 | XVI літня Універсіада України | Івано-Франківськ | 29.05.2021 |
Миколаївська | МОН | МНУ ім.Сухомлинського Маринець Л.в. | ||||
4:51.38 | I | 166/50 | 12ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
3:58.41 | I | Миколаївська | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Бахмут | 09.06.2021 |
НЕДЕЛІКОВСЬКА Катерина (04.08.2000), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001), ГРИНЬКО Вікторія (02.09.1999) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
9:56.43 | Миколаївська | 2ф1 | Командний чемпіонат України з естафетного бігу | Київ | 09.09.2021 | |
НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ОЛІЙНИК Олександра (05.07.1993), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001), ТКАЧЕНКО (КИРИЧУК) Діана (20.04.1992) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:26.18 | II | 165/50 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 04.02.2020 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:06.23 | II | 165/50 | 11ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів | Суми | 03.02.2020 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:27.60 | II | 165/50 | 4ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 05.02.2019 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:16.02 | II | 165/50 | 7ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів | Суми | 04.02.2019 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
DNF | 165/52 | з1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
2:20.45 | I | 165/52 | 4ф2 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 26.05.2019 |
Миколаївська | МОН | МНУ ім. В.О. Сухомлинського Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:58.77 | II | 165/52 | 8ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 29.06.2019 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
4:55.35 | II | 165/52 | 4з2 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 28.06.2019 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
5:14.13 | II | 165/52 | 11ф1 | ХІV літня Універсіада України | Кропивницький | 25.05.2019 |
Миколаївська | МОН | МНУ ім. В.О. Сухомлинського Маринець Л.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Луцьк | 30.06.2019 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Естафетний біг 4х100 м | ||||||
51.71 | II | Миколаївська | 6ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 18.05.2019 |
НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004), АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), ГЕРАКОВА Анастасія (18.11.2003) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
9:58.66 | Миколаївська | 1ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Ужгород | 19.05.2019 | |
ПАВЛОВА Надія (22.08.2001), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), КОЛЕСНИК Валентина (23.10.2003), КОСЮГА Дар'я (27.05.2004) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 100 м | ||||||
14.65/0.0 | I юн | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 04.11.2018 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 800 м | ||||||
2:33.50 | III | 1ф1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 03.11.2018 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
DNF | з3 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
2:23.46 | II | 165/48 | 1ф3 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:09.49 | II | 10ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 15.06.2018 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
5:04.79 | II | 5з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 14.06.2018 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
5:01.96 | II | 165/49 | 3ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 28.05.2018 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) | Луцьк | 16.06.2018 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
DNS | ф1 | Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) | Кропивницький | 29.05.2018 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
1156 | 1 | Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та | смт. Лазурне | 03.11.2018 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
2:33.50 14.65/0.0 | ||||||
Естафетний біг 4х400 м | ||||||
4:14.34 | II | Миколаївська | 4ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 22.09.2018 |
ЗАПША Марія (14.06.2003), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ПАВЛОВА Надія (22.08.2001), МЕЛЬНИК Ганна (10.06.1997) | ||||||
Естафетний біг 4х800 м | ||||||
9:57.98 | Миколаївська | 3ф1 | Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків | Черкаси | 23.09.2018 | |
АЛЕКСЄЄНКО Олександра (06.09.2003), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), ЗАПША Марія (14.06.2003), ПАВЛОВА Надія (22.08.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:43.99 | III | 165/48 | 8з5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 26.04.2017 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:26.70 | III | 9з2 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 18.06.2017 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
5:27.32 | III | 165/48 | 6ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) | Кропивницький | 25.04.2017 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
11:54.22 | III | 165/48 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) | Кропивницький | 20.06.2017 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
12:41.13 | I юн | 15ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) | Кропивницький | 18.05.2017 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:35.52 | III | 1двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 04.03.2016 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
2:39.13 | III | 4ф3 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 30.01.2016 | |
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | |||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:35.54 | III | 7двбр2 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) | Запоріжжя | 31.01.2016 | ||
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | |||||
Двоборство 800м + 1500м | ||||||
1239 | 9 | Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) | Київ | 03.03.2016 | ||
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
5:35.54 2:35.52 |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 800 м | ||||||
2:40.25 | III | 165/45 | 8ф5 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Біг на 1500 м | ||||||
5:30.94 | III | 165/45 | 8ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 10.06.2016 |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Крос 1 км | ||||||
4:16 | II юн | 36ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 24.03.2016 | |
Миколаївська | МОН | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л.в. | ||||
Естафетний біг 100+200+300+400 м | ||||||
DNS | Миколаївська | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) | Кіровоград | 11.06.2016 | |
БОНДАР Ірина (23.10.2002), НІКІТІНА Катерина (23.03.2001), КАЗАНЦЕВА Аліна (28.04.2001), ГАЦЕНКО Поліна (02.12.2001) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) | Цюрупинськ | 06.03.2015 | ||
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Крос 1 км | ||||||
3.53 | 14ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 28.03.2014 | ||
Миколаївська | ДЮСШ №5 м.Миколаїв Маринець Л |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |